Лакове за нокти - тема 58

  • 45 852
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Някой , пазарувал ли е от този сайт

http://www.opinailvarnishuk.com/

Цените са много добри,но не мога да открия колко е доставката и дали въобще доставят до България
Доставят, 23 долара е до БГ

Благодаря   bouquet, Доставката е доста как да кажа - " солена".Определено ще се въздържа.

# 676
  • Казанлък
  • Мнения: 589
да ви се оплача...поръчах си от beautyzone2007 една china glaze ring in red...днес дойде на сол. Cry Cry Cry цялото пликче беше в лак, а шишенцето- строшено( въпреки надписа fragile). писах на продавача, ама незнам какво ще стане. някой имал ли е такъв проблем?

# 677
  • Мнения: 94
да ви се оплача...поръчах си от beautyzone2007 една china glaze ring in red...днес дойде на сол. Cry Cry Cry цялото пликче беше в лак, а шишенцето- строшено( въпреки надписа fragile). писах на продавача, ама незнам какво ще стане. някой имал ли е такъв проблем?
Да, имах.
Пиши на продавача, изпрати снимка и ще ти пусне нов лак.
Изключително коректен е! Не виждам място за притеснение.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 626
Ако преди няколко месеца някой ми беше казал, че ще се лакирам със зелен лак, нямаше да му повярвам.
Само дето никак не излиза реален цвета в момента на наличното осветление. Утре ще пробвам на слънце.
Иначе на първите две снимки е КА 715 самостоятелно, а на другите две е с Инглот XL6. Аз го виждам по-зелен в действителност.

# 679
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 638
HuntYouDown , мерси !

Ама Маци , много хубаво ти стой това КА  Heart Eyes

# 680
  • София
  • Мнения: 90
Ооо Мацо,страхотно ти стои наистина! А ноктите ти саааа Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet
Трябва и аз да го сложа,много отдавна не съм Tired

# 681
  • Мнения: 1 224
Мац, заспал ти е  Heart Eyes

# 682
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета, благодаря ви!   bouquet
Аз малко съм със смесени чувства, а и се притеснявам да не ми припаднат колежките утре  Rolling Eyes
Ама след вашето мнение малко по-спокойна ще заспя  Hug

# 683
  • Мнения: 1 224
Ще припаднат със сигурност. От възхищение  Hug

# 684
  • Мнения: 226
Момичета от къде купувате Микро сел и на каква цена ( за Варна или Плевен). Например в Дъглас има ли? Или в аптека? И другият ми въпрос е все пак кое да избера Микро сел или Мавала? Скоро свалям гела и да се подготвя...

# 685
  • Мнения: 338
Аз поръчах от тук
http://micro-cell.eu/shop.aspx
Доставката е безплатна и пристигна на следващия ден  Peace. Доколкото разглеждах, цената на Microcell навсякъде е еднаква.

# 686
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
С много благодарности за Лепи!
http://i524.photobucket.com/albums/cc328/OkovanaNejnost/IMAG1639.jpg?t=1335396709

# 687
  • Miami
  • Мнения: 413
да ви се оплача...поръчах си от beautyzone2007 една china glaze ring in red...днес дойде на сол. Cry Cry Cry цялото пликче беше в лак, а шишенцето- строшено( въпреки надписа fragile). писах на продавача, ама незнам какво ще стане. някой имал ли е такъв проблем?
Много неприятно.
И аз поръчах от beautyzone2007 един сеш и сега ще се притеснявам как ще дойде  Confused За колко време пристигат нещата?

# 688
  • Казанлък
  • Мнения: 589
пристигна за 2 седмици. тъкмо гледам продавача ми е писал, че ми е изпратил нов лак Grinning.

# 689
  • Мнения: 9
Момичета,едно въпросче - за колко време пристигат горе долу пратки от щатско?

Общи условия

Активация на акаунт