Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 101

  • 37 810
  • 746
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 0
Чудесен финал ,музиката на Тойгар допълва цялата палитра от емоции у Керим и Фатмагюл.Имаше забавни моменти с музиката -Решат и Минюр, боят на Ердоан хаха все едно онзи беше гей.
Мустафа беше бесен ,както винаги и опасен.Селим и Айче лигавщини ,сладури.Мукадес по противна от всякога и подслушваща.Мерием и Фахретин стабилизаторите на Керим и Фатмагюл.хУБАВА СЕРИЯ -Г-жа Лале чакам в действие.

# 496
  • Мнения: 0
Цитат
Ти остави,обаче аз имам рожден ден тогава,..
Милена, свиква се. И 8-ми март беше в четвъртък. Grinning Но пък ще ти подарят една прекрасна серия за рождения ден. обещаха да е най-хубавата до сега. С чоооок целувки.

Дай Боже! Аз и Керим ще празнуваме заедно  Laughing

# 497
  • София
  • Мнения: 335
Керим,реве и аз,реве..Керим е ясно що реве,ама аз що му прегласям,не знам
Керим реве за Фатма, Ти реве за Керим, Фатма не заспива, ние не заспиваме. Ясно - всички реве
Joy Joy Joy Joy Joy
Леле,как ще издържим до следващия имен ден на Светозара newsm12
Joy Joy Joy Joy Joy
Извинявайте,ама ми е много смешно! Joy И щастливо Laughing!

# 498
  • Мнения: 1
Аз се върнах точно на сцената, когато Керим говореше с баща си в един ресторант. Керим ми заприлича на буйно море разбиващо се в непристъпна канара. Малко по-малко вълните се успокоиха и бурята се усмири. Фахретин му говореше толкова тихо и убедително... явно докосваше най-чувствителните струни на душата му. Бяха толкова различни в този момент, а така си приличаха. Не мога да си обясня дори по какво. Енгин е уникален когато плаче. Обожавам да гледам тези му сцени. Толкова са истински. Сякаш наистина страда с цялата си душа и сърце.
За последната сцена имам една дума - суперррр. Много лъчезарна Фатмагюл, много изненадан Керим. Много ми хареса, че и двамата направиха крачка един към друг, с това че реши да й се обади, а не само тя към него. Това ми беше много важно.
Ваня, благодаря за линковете. Сега ще го изгледам на спокойствие.
Не знам дали реши да й се обади. Щеше да се чуе как телефона й звъни.

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 23:44 от ЧЕТВЪРТЪК-21:00

# 499
  • Мнения: 315
Не съм много сигурна newsm78 newsm78 ,но ми се струва ,че за първи път Фатмето прегръща и се притиска така в Керим!Имало е доста прегръдки до сега , но винаги Керим е инициативната страна , а Фатмагюл се сгушва в него , без да протяга ръце......незнам .... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 500
  • Мнения: 0
Аз се върнах точно на сцената, когато Керим говореше с баща си в един ресторант. Керим ми заприлича на буйно море разбиващо се в непристъпна канара. Малко по-малко вълните се успокоиха и бурята се усмири. Фахретин му говореше толкова тихо и убедително... явно докосваше най-чувствителните струни на душата му. Бяха толкова различни в този момент, а така си приличаха. Не мога да си обясня дори по какво. Енгин е уникален когато плаче. Обожавам да гледам тези му сцени. Толкова са истински. Сякаш наистина страда с цялата си душа и сърце.
За последната сцена имам една дума - суперррр. Много лъчезарна Фатмагюл, много изненадан Керим. Много ми хареса, че и двамата направиха крачка един към друг, с това че реши да й се обади, а не само тя към него. Това ми беше много важно.
Ваня, благодаря за линковете. Сега ще го изгледам на спокойствие.
Не знам дали реши да й се обади. Щеше да чуе как телефона й звъни.


Тя го е сложила на "без звук",че Керим да не я чеу,че ще се издаде иначе,че е пред вратата

# 501
  • Мнения: 2
Много ясно се чу, че звъни и му дава свободно. Фатмагюл може да си е изключила звука на телефона, иначе той щеше да разбере, че е тя преди да отвори вратата.

# 502
  • Мнения: 5 723
Тц, Керим ще празнува на сним.площадка ,а ти в при нас в темата,нали?

# 503
  • Мнения: 599
Те направо на пясъка се въртяха Joy Joy Joy
Наистина за първи път и благодарение на Мукадес, ФГ се притиска така в Керим. Нека да й благодарим  Joy Joy Joy

# 504
  • София
  • Мнения: 335
ЧЕТВЪРТЪК-21:00 / Joy hahaha Wink/,може би предвидливо му е спряла звука.Според мен на нея звънеше,тъй като му костваше усилие да реши, дали да звънне!

# 505
  • Мнения: 9 737
Ривка,Фен -благодаря за преводите Hug
благодаря и на репортерките Peace
за Ердоан не разбрах- разпознаха ли кой е всъщност- прочетох  ,че ще го депортират- това предположение ли е ,или наистина  newsm78

много силен финал-така спонтанно си я завъртя,а Фг се разтопи от щастие Party Party Party
най- после е наред вече дългоочакваната 71 серия Heart Eyes Grinning

Лека нощ  Hug

# 506
  • Мнения: 315
Аз се върнах точно на сцената, когато Керим говореше с баща си в един ресторант. Керим ми заприлича на буйно море разбиващо се в непристъпна канара. Малко по-малко вълните се успокоиха и бурята се усмири. Фахретин му говореше толкова тихо и убедително... явно докосваше най-чувствителните струни на душата му. Бяха толкова различни в този момент, а така си приличаха. Не мога да си обясня дори по какво. Енгин е уникален когато плаче. Обожавам да гледам тези му сцени. Толкова са истински. Сякаш наистина страда с цялата си душа и сърце.
За последната сцена имам една дума - суперррр. Много лъчезарна Фатмагюл, много изненадан Керим. Много ми хареса, че и двамата направиха крачка един към друг, с това че реши да й се обади, а не само тя към него. Това ми беше много важно.
Ваня, благодаря за линковете. Сега ще го изгледам на спокойствие.
Не знам дали реши да й се обади. Щеше да чуе как телефона й звъни.


Тя го е сложила на "без звук",че Керим да не я чеу,че ще се издаде иначе,че е пред вратата
Да,Керим наистина звънна на Фатмето , защото в слушалката му се чу сигнала за позвъняване!

# 507
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Много ми се иска да е звънял на нея. Може заради самолета да го е изключила. И нали Сюрприз извика.
Не ми се гледа останалата част. Стигат ми последните 15 минути.

Светозара  Joy, едва сега схванах шегата с Четвъртък  Joy
определено трябва да се върна да ви изчета, но после няма да мога да ви стигна  Grinning

# 508
  • Мнения: 5 723
Сега бяха освободени и двамата -сьществуваха само ТЕ и тяхната ЛЮБОВ!

# 509
  • Мнения: 1
Леле,как ще издържим до следващия имен ден на Светозара newsm12
Момичета, гледайте финала и мислете до другия ми имен ден каква точно ще е роклята, сватбата, прелюдията , следлюдията /както мъдро беше казал някой/- все хубави неща.
И не се смихлюзвайте /пак както беше казал мъдро някой/
Пак  ще има пуканки и балкона пак ще падне.
Чакам Майката на Кораба- т.е. Кораба майка да пусне хайвер.

Общи условия

Активация на акаунт