Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 101

  • 37 821
  • 746
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
oma , аз не мисля, че е спам.  Peace Благодаря ти, че го сподели!  Hug

# 691
  • Мнения: 0
Желая бързо възстановяване на всички от катастрофата! Бог да прости загиналата жена!

# 692
  • Мнения: 4 529
Монолог на Мукадес:

Ф нидуумение
Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красута!
..........................
Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа да ма ущипи!
(пу възможнус мъж! )

Това стихотворение доста отдавна не бях го чела, мисля, че е писано от Павлина Йосева / ако правилно си спомням / въпреки, че беше подписано от Калина - каквото и да значи.
Точно приляга на нашето "извънземно" чудо Мукадеса.

  Марта ,  newsm10
и аз се зачудих като го прочетох...Освен,ако Милена не се подвизава в този сайт
http://mayaiv.com/index.php/f-niduumenie/
под името  Калина

Бризче, талантът ти е неоспорим! Поклон! newsm51

Хриси, Сасас, Ваня, благодаря за преводите!   bouquet

oma,този случай ме натъжи ...Толкова образно е описано...направо го съпреживях с пострадалите.  Дай Боже ,да се оправят бързо!

Момичета,подсказките за 71 еп са страхотни! Ох,как ще дочакаме четвъртък! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 15:15 от daniela.qnkova

# 693
  • Варна
  • Мнения: 0
  Привет на всички!
 Малко спам, но няма да го крия, защото си заслужава да го видят повече хора. Надявам се модераторите да ми простят.

 На разпети петък и в навечерието на Възкресение Христово да ви покажа и другата страна на живота, лошата.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1326031

  Автор и потърпевш е нашата съфорумка rosisan. Тя не е от активно пишещите тук, но е направила чудесни клипчета за двата филма от темата. Благодаря на Господ,че е жива и вече е добре!
   Моля ви, ако имате коментарии,напишете ги в сайта на вестника, нека ги видят повече хора!

Бързо оздравяване на Росица!
Много харесвам нейните клипове с преводи.
Добре ще е да се прочете от повече хора това и да се осмисли най-вече!

# 694
  • Мнения: 1
oma , това трябва де се прочете и да  се осмисли от всички ! Особенно в тези дни ,когато пътищата са пълни със знайни и незнайни" герои" .Дано Господ ни пази!

# 695
  • Мнения: 0
Сега прочетох на друг форум подсказка за 71 епизод. За съжаление надробеното от Мукадес няма да бъде разкрито. Съжалявам, DAMON, обаче пише, че ще видим една щастлива и влюбена Фатмагюл. Но ти не унивай! Знам, че земята ще преровиш и пак ще видиш това което искаш. Дерзай!  
А, и трейлъра щял да излезе във вторник.  Thinking

# 696
  • Мнения: 599
Уникален разговор между Керим и Фахретин. Наистина нямам думи! Отразява на 100%, това което си мисля и което бих казала на Керим, ако съм на мястото на Фахретин!
(предположих, че Мукадес няма да бъде разкрита. Нейната постъпка вече изглежда дори като нещо положително след този финал. Поне в моите очи!)

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 51
oma , радвам се , че се  е отървала жената  Hug За съжаление тези безумия по пътищата са ежедневие  Sad

DAMON, стига лакомия де  Wink Няма ли да ти е  малко множко Мусти само за теб  Laughing
Вярно е, че харесвам Фърат, ама щом се налага ще захаресвам и Мустафа, няма да остане човечеца без фенки я  Joy Ти си едноличен собственик на марката Фатмагюл обича страстно само Мустафа   tooth В този клуб нямаш никаква конкуренция  Peace

# 698
  • Мнения: 0
Сега прочетох на друг форум подсказка за 71 епизод. За съжаление надробеното от Мукадес няма да бъде разкрито. Съжалявам, DAMON, обаче пише, че ще видим една щастлива и влюбена Фатмагюл. Но ти не унивай! Знам, че земята ще преровиш и пак ще видиш това което искаш. Дерзай!  
А, и трейлъра щял да излезе във вторник.  Thinking

"...За съжаление надробеното от Мукадес няма да бъде разкрито...."

Тюх,да му се не види!

# 699
  • Мнения: 427

Няма други  ЯВНИ защитници /фенове/ на Мустафа освен мен. /ако не броим сценаристките ,които влюбиха  в него  и  трите хубави жени в сериала /

/Златина  бе категорична и ясна ,че харесва Фърат ,а Мустафа-НЕ/
 smile3503
  Незнам с какво толкова те е омаял Мустафа , ама ми се струва че ти се иска Фатма да се върне при него , от чисто ТВОИ любовни трепети .  Joy Явно си чоооок влюбена в Керим , и ревнуваш до припадък . Joy
В този сериал единствената която обичаше Мустафа , беше Хаджер  Mr. Green / Без да броим първите две серии на детската любов от страна на Фатмагюл /.Но , и Хаджер накрая му би дуспата , защото разбра че до себе си има един егоистично влюбен в себе си плазмодий  Mr. Green
Упс , пропуснах Мелтем . Нейната любов ще да е била голяма , щот само един път имаше интимен контакт с него .
Единствената достойна жена за Мустафа е Мукадес .  Mr. GreenДвамата са си лика - прилика .
Дали неочаквания финал за теб , няма да е събиране м/ Мусти и Муки  Thinking
Мустафаааа ,ай алла , ай алла , джанъъъм , удъртях докат та чакам да излезеш от затвора бре . Сига либоф йок , зъби дано има чоок . Поне да се апеме  Joy

# 700
  • Разград
  • Мнения: 8 243












Снимки на Гергана Динкова от Engin Akyurek Bulgarian Fans

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 15:26 от vania_e

# 701
  • Мнения: 0
Момичета, не ви ли е интересно защо сценаристите са решили съседите да не харесват Фатмагюл?
Дали пък няма да ги оставят в Бодрум да си живеят?  newsm78

Не си спомням коя от вас каза, че любовта на Фатма към Мустафа е детска. Съгласна съм напълно. Тя всъщност не е познавала друг, който би могла да обикне. Спомням си, че когато Дениз разбра какво се е случило на Фатма и си говореха, нашето момиче каза: Живеехме в едно градче, но не се познавахме. Или нещо подобно. Ако се бяха срещнали при други обстоятелства вероятно Мустафа още по-одавна щеше да е забравен.

# 702
  • Мнения: 2 645
Аз съм една от тези дето е на мнение,че любовта между Ф. и М. е детска,свързана с първите младежки трепети,но по онова време ако беше срещнала Керим и съвсем теоретично беше предпочела него,тяхната любов на онзи етап от живота им би била също толкова детска.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 054

 На разпети петък и в навечерието на Възкресение Христово да ви покажа и другата страна на живота, лошата.
 http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1326031


- Пожелавам го с цялото си съзнание.

# 704
  • Мнения: 9
З
sasas, дано локалните сценаристки да ти прочетат поста. Много ми хареса, как си я подредила Мукадесита.

Ами hrissi, ти си една от тях. Като казвам локални имам предвид тук в темата.

Общи условия

Активация на акаунт