Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 101

  • 37 881
  • 746
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1
Едно нещо обаче не ми хареса-присъствието на Фахретин и Мерием.Можеше да организират всичко,но според мен тя трябваше да отиде сама при Керим.
На мен не ми хареса, че Мукадес не ги видя така щастливи.
Пропусна новината, Горката. Направо ще цвръцне като разбере кой режисира живота

# 586
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ще ги види и тя. От тук нататък все това ще гледа. Ще се пренасити от гледки. Дано и приседнат.

Хайде лека нощ, че се увлякох и пак забравих, че съм й от фенклуба Joy  Joy Докато свикна и той сериала ще свърши.

# 587
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Fatmagülün Suçu Ne 70.Bölüm

http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=12738

http://www.ddiziizle.com/dizi-2830-1-Fatmagulun_Sucu_Ne_70_bolum_izle.html

http://www.dizifrm.org/izle/fatmagulun-sucu-ne-70bolum-tek-parca-izle

http://www.ddizi.com/izle/31842/Fatmagulun-Sucu-Ne-70.-Bolum.htm

В тубето


http://www.youtube.com/watch?v=R1_-mP4xUK0 - Част 1 в тубето
http://www.youtube.com/watch?v=u33tcx3VVjc - Част 2 в тубето
http://www.youtube.com/watch?v=nzxKZs2-yY4 - Част 3 в тубето
http://www.youtube.com/watch?v=vP83-TY3-vA - Част 4 в тубето
няма я качена - Част 5 в тубето
http://www.youtube.com/watch?v=1fgB43gaXho - Част 6 в тубето
http://www.youtube.com/watch?v=_o2KqcAXbf8 - Част 7 в тубето
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4YnSwYXFSTI
http://www.youtube.com/watch?v=5EX2JUTsMaI - Част 9 в тубето


http://www.youtube.com/watch?v=MS0oqJIHXOY - Fatmagülün Suçu Ne 70.Bölüm Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=5rfUfRgB_I4 - Fatmagülün Suçu Ne 70.Bölüm Part 2

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 14:19 от vania_e

# 588
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Лека нощ на всички дами,
от любовта екранна завладяни! Hug
Бризчето отива да сънува smile3524
как Керим с Фатма танцува dancing
какви крои ги Мустафа wait
и как ли Мукито заспа 1countingsheep
да помечтае Бризчето за Фахретин  sleepuu
че тук той е нейния любим! lovekiss

# 589
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Kerim & Fatmagül Senden Vazgeçemem / Yeşilçam Tadında

# 590
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Разговора на Керим и Фахредин.

HERE IS CONVERSATION BETWEEN KERIM AND HIS FATHER :SEHAR WILL WORK ON VIDEO;

F:EEEE
Kerim:What?
F:you were going to say something...I know you have something talk to me about ...If you were not like me ..I will believe you ...but I know this I understand very easily....
K:Yes ..we are about the same very much soo...I am in the same situation exactly like you were...I have woman near me carrying some other man story in her ....like my mother ....
F: Noo
K: It is ...I know to woman I love has somebody else her mind ..I trying open a place in her life for me ...I trying to make accept me ...I love her I am crazy about her ...Like to told me before...I am not considering her feeling ...I am been selfish..I don`t know I can be patience as you are father...I can not even stand that man is name ...how can I accept his existence Father ?...I dont want loose control and I am afraid to hurt FG ..may be I can leave escape that will find of solution ..Like now ...
F: We are not the same ..You have no right to do anything like this ....I got married to woman knowingly and wanted to get married ..FG loves you...
K: That man will be always stay in FG head somewhere in her head ..
F: You are jealous that why you don`t know what you are saying ...
K: Fg reading that man`s letters...and hiding those letters...she hiding letters came form jail ..then she is telling me did not read them...she deniying...
F: There is probably a reason ...she probably thought you will get disturbed ..
K: Since I saw those letter my mothers letter is circling aroun my head ...nonstop...I know...FG never can let go that man..she could not finished and she wont finished either,,,
F: you are not making any sense..dont talk like that Kerim..you are the only person in Fgs heart ...I am sure about this ...
K: i wish I can be sure too..
F: When you were in intensive care unit at the hospital ...I had long talk with FG..when we were waiting to you open your eyes , I saw you in her tears my son ...I saw how much she loves you ..I said to myself ...Kerim is very lucky...
K: That man...making plan for next coming 15 years..look look ...he is going to keep hope fresh..
F: Whatever he does ..whatever he thinks ...FG is with you ...Do you think that man is normal ? All the bad thing he did do you think FG will choose him over you?
K: Me.. I could not forgive myself yet...do you think she will choose me ?
F: You are Fg`s impossible ...same time you are her miracle ...She told in the hospital that night " We loved each other middle of the impossible "
K: Really?....
F: yes ..Your mother not even once did not use sentences like this If she really look at my eyes ..I will never stop fighthing for her ...you were the only innocent of our story...Fg is the only innocent of the this story ..don`t ever forget this..( kerim wipes his tear)
I know I made mistake I left you my son ...please dont make the same mistake

K: Do you really think this way ?

F: I swear all my heart I am thinking this way ...When you love each other this much dont turn your back to FG..otherwise you suffer with your mistake all your life ..Fg loved you in middle of the impossible ...hold to that love ...

FG lying down and thinking ..................

Kerim sitting and thinking ........................

TRANSLATED :EAUSAFANS

Engin Akyurek USA Fans

# 591
  • Мнения: 2 645
Ваничка ,много благодаря за този превод.Значи той все пак му каза,че тяхната любов е друга и не прилича на тази между баща му и майка му.Обясни му и защо,а това е важно,както начинът,и интонацията и изражението.

# 592
  • Мнения: 2
Благодаря ти, Ваня!   bouquet Hug Heart Eyes

Сега вече ми се струва, че татко Фахретин се е обадил на Мерием и й е казал за писмата. После цялата работа е станала ясна. Другата серия ще видим ретроспекция на тези моменти. Дали, обаче, са казали на Мукадес преди да тръгнат за Бодрум или са го оставили за десерт? Най-вероятно ще я приклещят като се приберат, защото сега по-важното беше да се намерят.
Всъщност Фатмагюл всичко е разбрала от Мерием и затова беше толкова спокойна и щастлива.
Чакам следващата серия с огромно нетърпение.  Grinning

# 593
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ето и един превод от руски на този разговор за добро утро, за тези, които се затрудняват с английския. Може да има леки разминавания, надявам се да са съвсем леки:
Но за мен беше много силен и важен и нямах търпение да го разбера.

Скрит текст:
Ф: Е, и?
К: Какво?
Ф: Искаше да нажеш нещо. Има нещо, за което искаш да поговорим. Ако не приличаше толкова много на мен, сигурно щях да ти повярвам...  но аз те познавам толкова добре.
К: Да, ние много си приличаме. Аз съм в същата ситуация, в каквато си бил и ти. До себе си имам жена, която е имала история с някой друг... като майка ми.
Ф: Не!
К: Така е. Освен това знам, че в мислите на любимата ми жена има друг, искам да заема място в живота й... искам да я заставя да ме приеме. Обичам я лудо. И както ми разказа, проявявам егоизъм към чувствата й. Не знам дали ще мога да бъда търпелив като теб. Ако не мога да понасям дори името му, как бих могъл да понеса, че той съществува, татко? Много се страхувам, че мога да загубя контрол над себе си и да обидя Фатмагюл. Може би ще намеря изход, както и ти си избягал... както направих сега.
Ф: Ние двамата сме в различни ситуации. Ти нямаш право да направиш нещо подобно. Аз знаех и въпреки това се ожених за жена, която не ме обичаше. Фатмагюл те обича.
К: Този мъж винаги ще остане някъде в мислите на Фатмагюл, татко.
Ф: Не знаеш какво говориш от ревност.
К:Фатмагюл чете писмата на този мъж. Тя крие писмата му... същите писма, които той пише в затвора, тя ги крие и ми казва, че дори не ги е чела... опита се да ме убеди.
Ф: Най-вероятно за това си има причина.
К:Откакто видях тези писма, в главата ми се появи спомена за писмото на майка ми. Знам, че Фатмагюл никога няма да изхвърли този мъж от себе си. Не успя, няма и да може.
Ф: Не говори глупости, Керим. В сърцето на Фатмагюл си само ти. Сигурен съм, че...
К: Ако и аз бях толкова уверен.
Ф: Когато ти беше в интензивното, ние с Фатмагюл говорихме дълго. Докато тя чакаше да отвориш очи, аз видях нейните сълзи за теб, синко... видях, колко много те обича. И си казах „Керим е щастливец”
К: Този мъж...! Този мъж си прави планове за нея. Виж, той още се надява.
Ф: Да прави каквото иска, да мисли каквото иска. Фатмагюл е до теб. Нима този човек е нормален? След като причини толкова зло на Фатмагюл, нима тя би го предпочела?
К: А аз? Все още не мога да си простя. Тя предпочита мен?
Ф: Ти си нереалност за Фатмагюл... и в същото време си нейното чудо. През нощта в болницата тя ми каза: „Влюбихме се в средата на невъзможното”
К: Наистина ли?
Ф: Да. Майка ти никога не ми е говорила така. Ако тя наистина ме гледаше в очите аз нямаше да се откажа да се боря. В нашата история беше само ти, в тази история е Фатмагюл. Никога не забравяй това... Знаеш каква грешка направих като те изоставих, синко. Не прави и ти същата грешка.
К: Наистина ли мислиш така?
Ф: Кълна се с цялото си сърце, че мисля така. След като се обичате толкова силно, за нищо на света не се отказвай от Фатмагюл... в противен случай до края на живота си ще съжаляваш за тази грешка. Фатмагюл се влюби в теб по средата на невъзможното, знай цената на тази любов.

# 594
  • Мнения: 30 820
Ето и един превод от руски на този разговор за добро утро, за тези, които се затрудняват с английския. Може да има леки разминавания, надявам се да са съвсем леки:
Но за мен беше много силен и важен и нямах търпение да го разбера.

Скрит текст:
Ф: Е, и?
К: Какво?
Ф: Искаше да нажеш нещо. Има нещо, за което искаш да поговорим. Ако не приличаше толкова много на мен, сигурно щях да ти повярвам...  но аз те познавам толкова добре.
К: Да, ние много си приличаме. Аз съм в същата ситуация, в каквато си бил и ти. До себе си имам жена, която е имала история с някой друг... като майка ми.
Ф: Не!
К: Така е. Освен това знам, че в мислите на любимата ми жена има друг, искам да заема място в живота й... искам да я заставя да ме приеме. Обичам я лудо. И както ми разказа, проявявам егоизъм към чувствата й. Не знам дали ще мога да бъда търпелив като теб. Ако не мога да понасям дори името му, как бих могъл да понеса, че той съществува, татко? Много се страхувам, че мога да загубя контрол над себе си и да обидя Фатмагюл. Може би ще намеря изход, както и ти си избягал... както направих сега.
Ф: Ние двамата сме в различни ситуации. Ти нямаш право да направиш нещо подобно. Аз знаех и въпреки това се ожених за жена, която не ме обичаше. Фатмагюл те обича.
К: Този мъж винаги ще остане някъде в мислите на Фатмагюл, татко.
Ф: Не знаеш какво говориш от ревност.
К:Фатмагюл чете писмата на този мъж. Тя крие писмата му... същите писма, които той пише в затвора, тя ги крие и ми казва, че дори не ги е чела... опита се да ме убеди.
Ф: Най-вероятно за това си има причина.
К:Откакто видях тези писма, в главата ми се появи спомена за писмото на майка ми. Знам, че Фатмагюл никога няма да изхвърли този мъж от себе си. Не успя, няма и да може.
Ф: Не говори глупости, Керим. В сърцето на Фатмагюл си само ти. Сигурен съм, че...
К: Ако и аз бях толкова уверен.
Ф: Когато ти беше в интензивното, ние с Фатмагюл говорихме дълго. Докато тя чакаше да отвориш очи, аз видях нейните сълзи за теб, синко... видях, колко много те обича. И си казах „Керим е щастливец”
К: Този мъж...! Този мъж си прави планове за нея. Виж, той още се надява.
Ф: Да прави каквото иска, да мисли каквото иска. Фатмагюл е до теб. Нима този човек е нормален? След като причини толкова зло на Фатмагюл, нима тя би го предпочела?
К: А аз? Все още не мога да си простя. Тя предпочита мен?
Ф: Ти си нереалност за Фатмагюл... и в същото време си нейното чудо. През нощта в болницата тя ми каза: „Влюбихме се в средата на невъзможното”
К: Наистина ли?
Ф: Да. Майка ти никога не ми е говорила така. Ако тя наистина ме гледаше в очите аз нямаше да се откажа да се боря. В нашата история беше само ти, в тази история е Фатмагюл. Никога не забравяй това... Знаеш каква грешка направих като те изоставих, синко. Не прави и ти същата грешка.
К: Наистина ли мислиш така?
Ф: Кълна се с цялото си сърце, че мисля така. След като се обичате толкова силно, за нищо на света не се отказвай от Фатмагюл... в противен случай до края на живота си ще съжаляваш за тази грешка. Фатмагюл се влюби в теб по средата на невъзможното, знай цената на тази любов.
Hug Hug Hug

# 595
  • Мнения: 9

Ето ви бърз превод на английския текст:

Разговор между Керим и баща му. Скоро и на видео.
Скрит текст:
Ф: EEEE
Kerim: Какво
Ф: искаше да ми кажеш нещо...Знам, че искаш да говорим за нещо ... Ако не приличаше толкова на мен .. ще ти повярвам ... но знам и го разнирам много лесно ....
K: Да ... ние сме много еднакви ... Аз съм в съвсем същата ситуация, в която си бил ... Имам жена до себе си, която носи спомен за друг мъж в нейното .... като майка ми ....
Ф: Нееее
K: Така е ... знам, че жената, която обичам мисли за друг ... опитвам се да намеря  място за мен  живота й  ... опитвам се да ме приеме  ... обичам я, луд съм по нея  ... както ми каза преди ... не зачитам чувствата й  ... егоист съм  ... не знам как бих могъл да съм търпелив като ти си бил татко ... не мога да понасям дори името на този мъж  ... как мога да приема съществуването му татко?  ... Не искам да губя контрол и се страхувам, че ше нараня Фатмагюл ... може би трябва да замина, да избягам за да намеря решение ... както сега ...
Ф:  Ние не сме еднакви ...  Нямаш право да правиш нищо такова ... Аз се ожених за жена съзнателно и исках да се оженя  ... Фатмагюл те обича ...
K:  Този мъж винаги ще бъде в мислите й, някъде в главата й ...
Ф:  Ти ревнуваш и затова не знаеш какво говориш ...
K:  Фатмагюл чете писмата на този мъж ...  и ги крие ... крие писма получени то затвора ... и ми казва, че не ги е чела ... отрича ...
Ф:  Вероятно има причина ... вероятно мисли, че  ще се разстроиш ...
K:  Откакто видях тези писмата, из главата ми се върти писмото на майка ми ... постоянно ... знам ... Фатмагюл никога няма да остави този мъж  ... не може да приключи и не иска да приключи ...
Ф:  това няма никакъв смисъл  ... не говори така Керим ... ти си единствения мъж в сърцето на Фатмагюл ... сигърен съм в това ...
K:  Бих желал и аз да съм сигурен ...
F:  Когато беше в интензивното отделение в болницата ... имах дълъг разговор с Фатмагюл ... докато чакахме да си отвориш очите, видях теб в сълзите й  синко ... видях колко много те обича ... казах си  ... Керим е голям късметлия ...
K:  Този мъж ... прави планове за следващите 15 години ...виждам ... той ще запази надеждата жива ...
F:  Каквото и да прави ... каквото и да мисли ... Фатмагюл е с теб ... Мислиш ли, че той е нормален?  След всичките лоши неща, които ви направи  мислиш ли че Фатмагюл ще избере него вместо теб?
K:  Мен ... Още не мога да си простяI  ...  мислиш ли, че ще избере мен?
F:  Ти си невъзможното да Фатмагюл  ... в същото време ти си нейното чудо  ... тя го каза онази нощ в болницата  " Ние се обичаме в средата на невъзможното "
K:  Наистина?....
F:  Да ... Майка ти нито веднъж не изрече такива думи, ако изобщо ме погледнеше в очите   ... Не трябваше да спра да се боря за нея ... ти беше единствения  невинен в нашата история  ... Фатмагюл е единсвената невинна с тази история ...  никога не забравяй това  ... ( Керин трие сълзите си)
Знам, че направих грешка като те изоставих сине,  ... моля те не прави същата грешка

K: Наистина ли мислиш така ?

F:  Кълна се в сърцето си, че мисля така  ... След като се обичате толкова много, не обръщай гръб на Фатмагюл ... иначе ще страдаш за грешката си цял живот  .. Фатмагюл те заобича в средата на невъзможното  ... задръж тази любов ...

Фатмагюл лежи на леглото си и мисли ..................

Керим седи и мисли ........................




hrissi,... сложила си го малко преди мен  Simple Smile . Мисля, че руският текст е бил  по-точен от английския.

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 04:02 от sasas

# 596
  • Мнения: 1 117
Изненадаааа! Grinning



Любов! Heart Eyes



Лаф на вечерта! Joy

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Добро утро. Да си пием кафето в приятна компания.

Велики, разпети  петък, а на всичкото отгоре и13.
Скрит текст:

# 598
  • Мнения: 5 723
ДОБРО УТРО!!!!Стига сте сънували......така де ,знаете кого?

# 599

Общи условия

Активация на акаунт