Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 101

  • 37 817
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 536
ladychar86
Скрит текст:
Ох знам ,че спамя темата  Embarassed извинявам се ,но ще ти отговоря -хореограф съм ,затова музиката е част от моята работа ,защото преди да създадеш един танц ,то музиката трябва да е минала през теб ,през душата ти ,за да се получи нещо неповторимо и въздействащо ,цял живот танцувам от както се помня(бях прекъснала за 3 год. докато си гледах детенце). Танците са моята същност ,моята стихия ,но съм по удовлетворена откакто работя като хореограф отколкото като бях редови танцьор  Grinning Обожавам си работата ,завършила съм за ръководител на фолклорни състави ,но преподавам и модерни танци -те са другата ми страст (народните са ми в кръвта   Heart Eyes)

# 646
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Здравейте, хубав ден на всички  Hug Мен днес два пъти ме предупредиха, че не се работело. Мисля да спазя препоръките.

sasas, дано локалните сценаристки да ти прочетат поста. Много ми хареса, как си я подредила Мукадесита.
Милена неведнъж съм се смяла със сълзи на тези стихчета, пращали сме си ги по скайп за разведряване. Съжалявам за съпруга ти  Hug.
Colorblind, благодаря за преведения финал.   bouquet
cuba libre, много ме успокои поста ти.  Hug От вчера се притеснявам, че не съм достатъчно достоен член на клуба, тъй като непрекъснато и мисля злото на идолката. Между другото това с членството добре сте го измислили - В стил Мукадесита - няма искаш, не искаш. Simple Smile
Вале, съмнявам се пушката да гръмне. Но честно казано няма да имам нищо против.  Grinning
SyliaHug скорошно оздравяване на хлапенцето.
Круела, пак извади емотикон   За поста  Peace  Peace

п.п. Имам предложение за име на клуба и на фенките на Мустафа - всъщност са две - Мустафетки и Муфинки
И както би казал един дядо - предложения за имена чок- кандидати за членове на клуба йок.

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 12:56 от hrissi_sz

# 647
  • Мнения: 353
Марианче, хиляди благодарности.
Благодаря ти и за търпението, че отговаряш на такива като мен.

# 648
  • Мнения: 4
   Здравейте, момичета!
Чак сега изгледах серията на спокойствие  Wink Много ми се иска вече да се разбере за интригата на мукито. Надявам се сега Ф и К да седнат и да си поговорят, че да се разбере какви ги е надробила онази! Само да не и се размина, тогава отивам да търся развалени домати  smile3515  И да ги оставят вече на спокойствие да си се радват един на друг  Heart Eyes че то не остана за кога  Praynig

# 649
  • Мнения: 72
Монолог на Мукадес:

Ф нидуумение
Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красута!
..........................
Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа да ма ущипи!
(пу възможнус мъж! )

Това стихотворение доста отдавна не бях го чела, мисля, че е писано от Павлина Йосева / ако правилно си спомням / въпреки, че беше подписано от Калина - каквото и да значи.
Точно приляга на нашето "извънземно" чудо Мукадеса.



Казва се Маргарита Панайотова мацката и има много творби в този стил. Пише в  hulite.net За който се интересува -  http://www.hulite.net/modules.php?name=Authors_Text&sa=show_ … p;username=Kalina

# 650
  • Мнения: 0
Току-що намерих това,за добро настроение:

Скрит текст:
Така са случи сичку Simple Smile

Заговори ма идин гуспудин
мама вика ми: „Ано мъ нидей,
ни гу ли видиш какъв е фин
и нищу чудну да е дажи гей.”

Какъв ти гей ма мале, ам нидей
ни съ излагай, то сига е модну
мъжа да бъди по изтътчен тъй,
не кат Ваньо от нащу селу родну.

На гуспудина имито му бе Имил
взе да ма кани в колата си зилена
да ма разходи и вика ми с глас мил
чи аз била съм кат хубава Илена.

Ам хубава съм, мома и полувина
що момци подире ми въздишат,
ама и мозъка ми е кат за двамина,
затуй хвалбити му пред мен издишат.

Аз кога бях виднъж у читалищиту
четух идна книга на Шекспир май
за унези Жулиета и Румеу, дету
обичаха са силну и умряха накрай.

И аз, нали съм малку кату пуитеса
вживях са в образа на таз Жулиета
и се са чудих, Румеувците де са
да ма спасяват от съдбата клета.

Ама многу ми хареса как звучаха
думити иднакву, същу кату песен...
И зеха сичкити момци са затърчаха
да пишат за любов, а вън бе есен.

И саму Ваньо онзи нашия от селу
ни са захвана да риди … куплети
утиди да прибира житу пу пулету
вместу да пиши за чувства клети.

Голям умник той накрай излези
щот негувата нива бе прибрана...
то стихувити май са безпулезни
кату от глад събудиш са зарана.

И му пристанах, чи нали ма иска
забравих бързу стихуви и моди …
Е малку там в душата нещу стиска,
ама какво пък, то пу хора ходи Simple Smile

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 51

п.п. Имам предложение за име на клуба и на фенките на Мустафа - всъщност са две - Мустафетки и Муфинки
И както казва един дядо - предложения за имена чок- кандидати за членове на клуба йок.


Кой са те, джанъм  Rolling Eyes

# 652
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Злате, предложенията за имената са две - не членките  Joy  Joy  Joy
За сега членки йок. Никой не е учредил още клуба.

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Злате, предложенията за имената са две - не членките  Joy  Joy  Joy
За сега членки йок. Никой не е учредил още клуба.

Ааа, успокоих се  Peace Помислих, че си имам конкуренция Моето предложение за име на клуба е Мусинки  Laughing Подразбира се, че аз съм председателят, нали  Wink

ПП Ако може някоя от поетесите да ни посвети стихче  Blush- Бризче, Хриси, Славенка  Praynig Praynig Praynig Или пък някой не изявен още талант  Peace

# 654
  • Мнения: 0
Фенките на Мустафа трудно си признават, но аз на прима виста се сещам за три.

# 655
  • Мнения: 2 645
Круела,коя е третата Мусинка newsm78

# 656
  • Мнения: 0
Круела,коя е третата Мусинка newsm78

Само подсказвам - и нейният ник е с големи букви.  Peace

# 657
  • Мнения: 2 645
Вероятно мислим за една и съща,но тя не си признава директно.

Engin Akyurek Universal Fans Club
 mutlu son icin geri sayim son 23 gun ( umuyoruz)
 Magic Number Down to 23 days ... For a special day

Episode 71:

FG will sing the song looking at the mirror and don't worry, Kerim will listen. She is going to put flower in her hair and say "I am really Fatmagul. " and she is going get ready for Kerim's birthday. Now we will see happy FG. We saw her crying last 2 years finally we will see her happy.There will be dancing, and what else? ( Unknown) (Translated by EAUSA Fans)
 

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 13:24 от Dimony

# 658
  • Мнения: 0



wavey

smile3503

Според старо мое предположение ,че Мустафа  ще го реабилитират  и  ще  излезе от затвора с диагноза , от която присъдата  ще е отменена…………надявам се този момент да е следващия  епизод
Фатма продължава да е безстрастна към Керим и  според мен   тя   изпълни ,както винаги  покорно и   разумно    препоръката на Мерием /която обидно  определи дата на сватба и  и нареди  да бърза да шие рокля/ ,а сега Я ЗАВЕДЕ    в Бодрум.Наистина ли се харесва Фатма да я представят   безидейна  и  малоумна? /А как тичаше  без да я” посъветват” като полудяла да търси Мустафа?/
Някои  натрапва  мнение ,че ВСИЧКИ  жени   ,които желаят  да се омъжат ,да  имат  своя къща  ,покорно приемат  избора на близките  си , и се привързват  към избрания им  годеник  –СА ВЛЮБЕНИ.
 
Вече 50 епизода  СЕ НАТРАПВА  реалната /чудесно изиграна/   ЛИПСА  на тръпка   и страст  на Фатма  към Керим ,но има    фенки  на Керим ,които  и вменяват  СОБСТВЕНИ  трепети към Керим  в „ замисления” и поглед./а тя милата си мечтае за обзавеждане на баня,а не за сватба  /
Едва ли  НЯКОЙ не  забеляза ,че Фатма  целуна Керим ………. КАТО    БРАТ    в   69 еп ? и  пак така  го прегърна  в 70  еп. ,   което ДОКАЗВА ,че ТЯ  НЯМА  БАРИЕРИ от близост  заради  травмата ,а от ВИДА   на обичта си към него.


 
Някой сеща ли се кое е НАЙ-ОЧАКВАНОТО в сериала ,защото нали  има обещание финала да е НЕОЧАКВАН?
 

Славена, :wavey newsm51


ПРЕДЛОЖЕНИЕ  smile3503
Скрит текст:

 Категорично не съм от хората ,които  дават непоискани съвети ,НО едва ли са много  тези ,които имат  време и нерви  да четат  всичкоТО   писано в  темите  .
Апелирам всеки да се само цензурира и да не  разводнява   ПРЕКАЛЕНО  НАТОВАРЕНАТА тема  с постове ,които не са свързани със заглавието  и  ….. / разбира се ,че това не се отнася за  творбите и шегите  на талантите/

  Правила на Форумите
.
6. Спамът, флудът и "чатът" са забранени
 
Спам - оф-топици, рекламни съобщения и др.
Флуд (flood - наводнение, потоп) - заливане на форума и темите с безсмислени, едносрични и/или повтарящи се постинги.
"Чат" -  личен разговор между двама или повече потребители, размяна на реплики от рода "Как си днес", "Хайде да пием кафе" и др.
Всички теми с "израждащ" се характер ще бъдат заключвани и/или личните разговори ще бъдат изтривани.
Потребители, които се "включват в разговора" за по едно "да .. добре .. чао" ще бъдат предупреждавани.
Ако имате да кажете нещо по темата - изразете го с повече от една дума. Пускането на едносрични постинги, публикации с емотикон без текст, постинги "запис", както и публикации с цел трупане на брой мнения не се толерират!

Идеята на форума е да се помага на потребителите, а не да се използва за празни приказки  и лични разговори - за празните приказки използвайте чат канала, а за личните разговори има функция Лични съобщения!

Изрично се забранява пускането на теми от рода на "Лека нощ" , "Добро утро", "Как сте днес", игри тип "асоциации", писма на късмета, "лексиконни" теми, линкове към сайтове с игри, печелещи точки от кликване върху линкове и др. подобни. и т.н. Темите ще бъдат изтривани веднага.


Изключение за свободни разговори тип "чат" се прави само в текущата седмична чат (спам) тема в дадения подфорум (ако има организирана подобна седмична тема). Организираните седмични спамо-чат теми се заключват в края на всяка седмица и се изтриват по-късно.
 

# 659
  • Мнения: 0
DAMON

Дай Боже,всекиму такава "ЛИПСА" на тръпка и страст!

Амин!

Общи условия

Активация на акаунт