Ъъъъъъъ..... нещо не разбирам....

  • 7 081
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, прости ми, но подобни съмнения са подходящи на 16, 19 или 27, но без деца.
ЗА една МАЙКА сигурността й и тази на децата стои над разни съмнения - ми ако я нае..е и му мине...
МИ утре ще срещне друга и ако пак се влюби ли го заглождят други съмнения???
Ако ги е имал тия съмнения - да не се е хващал с теб. А не - ем една, ем втора, а трета дето да обитава спалнята му.
ХАйде остави го - ако премисли - и ти добре премисли. Нещо дето е тръгнало с толкова болка и неприятности - как ли ще свърши?!?

# 61
  • Мнения: 4 458
Но приятелката ти има някакво интуитивно точно решение.. май!
 Опитвам се да кажа -- не гори мостовете... / и контролирай емоциите си.. едно наум - винаги!/

бряхх....Дано ме разбра..

Разбрах, разбрах  Mr. Green

Ама и аз се чудя на приятелката ми дето ми дава такива съвети, че като я знам колко е по-безпардонна към мъжете.... и ги зарязва за 100 пъти по-малко нещо - тя дама ли е или какво  Grinning
И сега ме шокира с това да сведа глава.

А за това дали ще помогне евентуален брак с въпросния неориентиран тип - да и то много. Поне ще мога да се преместя по щатско с децата и да започнеме свестен живот на по-сносно място където познавам поне няколко души които биха помогнали при нужда. Сега съм съвсем сама тук с децата и недай боже нещо да се случи няма на кой да разчитам.
НО аз много държа нещата да са колкото може по-истински не искам да се преструвам и да насилвам само заради това. Имаше и други предложения от други приятели да забременея защото тогава ми е 100 % сигурен брака, но не съм като мексиканките (не всики) които са готови на всичко само и само да се доберат до обетованата земя.....

Искаше ми се да е .... по-друго, но поне ще опитам да последвам съвета ти да не горя мостовете. НЯма да го търся но ако той ме търси... може и да пиеме по кафе  Wink


ХАйде остави го - ако премисли - и ти добре премисли. Нещо дето е тръгнало с толкова болка и неприятности - как ли ще свърши?!?

Да, много си права и ти. Това и ще направя.
Няма да горя мостовете но и няма да го търся повече. Само дето обещах аз да се обадя като разреша проблема с бившия но.... какво пък да видим кога ще се сети за мен  Wink

Последна редакция: чт, 19 яну 2006, 23:16 от kiara

# 62
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, довери се на интуицията си /е внимавай де вече имаш горчив опит/.
Но ще ти кажа - там си, сама, но поне знаеш на какво да разчиташ.
 Може да се окаже, че едн лош брак ще е по-опасен от положението в което си. Занеш колко трудно се махна от първия и как. Е там си  и в др държава, без да знаеш законите и без родители да помагат.
Ако загазиш - няма кой и какво да ти помогне още повече че си чужда гражданка.
Аз не бих рискувала да се примиря заради гражданството. Щото може да загазиш по-лошо от мизерстване и несигурност.

# 63
  • Мнения: 4 458
Е там си  и в др държава, без да знаеш законите и без родители да помагат.
Ако загазиш - няма кой и какво да ти помогне още повече че си чужда гражданка.

Мила ценя загрижеността ти и много благодра, че го казваш.
 
Само че, и той и аз сме чужди граждани на тази държава в която сме сега, това като първо и второ, и в България никой от семейството ми не е помагал - сама съм се борила с всичко.

Точно заради хора като тебе споделям в този форум   bouquet

# 64
  • Мнения: 3 146
Човекът чужденец ли е ?

# 65
  • Мнения: 2 863
Киара!
Разпечатай си това дето го написвам отдолу,  лепни го на стената и си го гледай по 5 на ден:))

"от трън та на глог" отиваш...

И никъде не чух да се трвожиш децата ти как ще я понесат цялата тая работа, и какво ще стане ако господина вземе, че размисли след едно известно време( това при хипотезата, че нещо се получи между вас)??? Много са ти малки децата, за да ги лашкаш насам-натам.
Не знам за къде си се разбързала да се обвързаш, като нищо, ама нищо не го налага. Щом сега и без документи се оправяш, какво те кара да мислиш изобщо в тая посока???Дето се вика едвам се разведе и вече за сватба взе да мислиш  newsm78

# 66
  • Мнения: 4 458
Човекът чужденец ли е ?

Да, чужденец е - американец, но не сме в САЩ


Не знам за къде си се разбързала да се обвързаш, като нищо, ама нищо не го налага. Щом сега и без документи се оправяш, какво те кара да мислиш изобщо в тая посока???

Виж мила ако питаш мен изобщо няма да се женя. До сега съм си живяла така и ми харесва. Не бих искала да подписвам като знам че това ще ми създава само главоболия евентуално след време. С бащата на децата ми нямам брак и оценявам колко съм щастлива че не съм подписала.
И точно заради децата и защото мисля за тях ми е зор да подпиша и да си уредя нещата документално. Това че не споменавам никъде децата незначи че не ги мисля. Нали точно заради това не искам да продължава тази връзка, майната му че ще си загубя времето, по-важно е че децата ще свикнат с него и ще е трудно после да им обяснявам какво и защо е станало, че не сме заедно вече.
Да не се отклонявам от въпроса : какъв ми е зора?
Има още една тема от мен : как да обясня на бившия? там става ясно че отърване от него няма. Единствения вариант да се откъсна малко от него и той да престане да ме преследва и заплашва със съд и лишаване от права и тем подобни е да се омъжа. Ще кажеш защо пък точно да се омъжа. Ами много просто... Целта на бившия е да подпиша с него и да ме има во век и веков - да заключи диаманта в сейфа! И дефакто ако вече съм омъжена той няма да има тази възможност и няма да настоява да се върна при него и да подписвам с него!
И пак казвам, ако зависи от мен - никакъв брак особено така на бързо но когато няма друг избор.....
Е, имам втори вариант - да се върна при бившия и да подпиша с него, но това ще е равностойно на да си подпиша доживотна присъда.
Та, така в скучая си блъскам главата кое ще най-малкото зло и повярвай ми не ми е лесно особено като се има в предвид децата защото каквото правя го правя заради тях - искам да растат спокойни и необезпокоявани от факта че всеки момент могат да ни разделят

# 67
  • Мнения: 2 180
Какви са тия варианти,бе жена? newsm78
Как така ще ТРЯБВА да сключиш брак с бившия,за да се отървеш от заплахите му-че щом не искаш да си с него този вариант не съществува!!! А казваш и,че нямаш избор???
Ти ме уби направо #Crazy #Crazy #Crazy

# 68
  • Мнения: 4 458
Какви са тия варианти,бе жена? newsm78
Как така ще ТРЯБВА да сключиш брак с бившия,за да се отървеш от заплахите му-че щом не искаш да си с него този вариант не съществува!!! А казваш и,че нямаш избор???
Ти ме уби направо #Crazy #Crazy #Crazy

 Mr. Green не питай. То се смея щото ми е до рев ама....

Аз за това съм тук щото оня се е заинатил че иска да се жениме и че ме обича и не може да живее без мене и т.н. и е готов на всякакви мъсотии само и само да ме подчини и накара да подпиша. Та условието е - или подпис или не си виждаш децата повече. абе... да не навлизам по-навътре по темата че......  #2gunfire

# 69
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, ясно е че нито може да те стигне бившия, нито ти си длъжна да се върнеш. Това си е извинение. А както си живяла до сега - ще живееш и за напред. В Бг надали ще си по-богата, в по-добър квартал.
Въобще премисли си нещата - само ти знаеш точно как са. Но ако не те гонят да те екстрадират - не виждам причина да се жениш, още повече за чужд гражданин - провери тогава къде би могла да бъдеш - имаш ли право чрез брак да идеш в САЩ? ТОва, че имаш брак значи ли, че получаваш гражданство? Като скл брак където сте - значи ли, че там може да живеете.
Бе въобще провери всичкото това щото да не се окажеш яко овързана за някой /неясно той точно какво иска и да не се окаже по-голямо психо и от бившия ти/.

Доста време си в чужбина - до сега се справяше, защо сега изведнъж така рипна, че трябва нещо да предприемаш? Имай търпетие. НЕ мисля, че той е добър избор защото подбудите му, ми се виждат много такива едни особлени. Все си мисля, че си попаднала от една откачалка, на друг интелигентен садист /не в буквалния смисъл, ма не знам как да изразя усещането си/. Не ми харесва, че се опитва да те кара да страдаш и ревнуваш още от сега.
Успех

# 70
  • Мнения: 2 863
Киара, аз това за подписването с бившия никак не го разбрах. newsm78 Предполагам, че просто има важни неща, които не казваш. Но каквито и да са тези неща, да казваш,че нямаш избор и трябва или да се ожениш експресно или да се върнеш при бившия НИКАК АМА НИКАК НЕ СЕ ВРЪЗВА, лишено е от всякаква логика, освен от тази находяща се в твоята глава:) Ако си изправена пред екстрадиране, Ок ще се върнеш тука, това  би било мноог кофти, но пак не те задължава да подписваш с бившия, нито пък е толкова лесно да ти вземе децата. Изобщо като вземат  мъже да плашат с това направо си падам- умрял някой мъж зорлен да си слага таралеж в гащите, те тия деца искат гледане.... Освен това, след като си успяла да се отзовеш с две деца, в друга държава и да си там толкова време без документи (а ми се върти в главата, че май и работиш???) значи се оправяш по някакъв начин??? Омотала си се здраво и честно ти казвам мъка ми е да гледам накъде си тръгнала.
Не е вярно, че понякога човек няма избор- ВИНАГИ ИМАШ ИЗБОР! А това с бившия ти просто ми развали цялата вечер,  ма как ще подписваш бе и то щото те заплашва, ми да плаши гаргите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 71
  • Мнения: 3 146
Киара, бягай надалеч от разни такива "американци". Има такава порода чужденци ( знам за американец, грък, италианец, германец и двама англичани - хората много обичат секса с хубави жени ( кой ли не го обича!!) в евтини страни. Мексиканки, рускини..... работата е повече от ясна. Рускинята не е била никаква "приятелка", а някоя жертва като теб. Кой знае пък на нея какви й ги е говорил. Само се учудвам как си се вързала -  2-3 неща ми бяха нужни да разбера, за да ти кажа в прав текст този какво представлява. Гледай да го забравиш на секундата , но все пак този горчив житейски опит трябва да те предпази от подобни ситуации.

# 72
  • Мнения: 4 458
хората много обичат секса с хубави жени ( кой ли не го обича!!) в евтини страни.

Ех ама си мнителна......  Grinning

Ама човека работи и живее тук бе душа......
Въпреки, че това не пречи да се класира в тази класация - то никога няма гаранция за нищо.

И без това съм оставила нещата за сега.
Даже съм поставила условие играта да е "на чисто" и всеки да знае за всеки и за положението пък после каквото ще да става. Сиреч оная не само да знае за мен, но да знае истината така както аз я знам  Wink Да видим какво ще стане - в събота щял да говори с нея.

# 73
  • Мнения: 1 002
не те обича , дори не те и уважава , каквото и да ти говори ...
ега ти бройкаджията е тоя ...

# 74
  • Мнения: 7 716
Киара, според мен вече имаш чувства към този човек.
На твое място аз бих се хвърлила с главата надолу, бих се оставила на водовъртежа на събитията, бих изживяла пълно чувствата си, без съмнения, без въпроси.
Пък после каквото дойде.
Най-много да се разделите, какво повече?
Но може и да се стабилизирате, да сте щастливи...
А никога няма да разбереш, докаго не опиташ. Wink

Общи условия

Активация на акаунт