"Scandal ", нов сериал на Shonda Rhimes!

  • 64 320
  • 422
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 097
Вече нямам търпение за последния епизод. Може би наистина трябваше да приключат миналия сезон. Интересно е обаче, какъв ще е финалът.

# 406
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Ще стане някоя интрига, ще направят импийчмънт на Мели и ще сложат Оливия за президент. Хем жена, хем черна! И тя най-накрая ще миряса, че е Лидерът на свободния свят!!!!! Тя нали за това ламти най-много - за власт и пълен контрол над всички и всичко. Влиза в овалния , сяда на стола и финал! Примерно.

Честно казано все ми е тая, съсипаха хубавият филм.

# 407
  • Мнения: 6 159
Не знам какъв възход при положение, че уби съзнателно мъж и дъщеря му. Няма никакво значение какви са причините, убийството е убийство. А тя го направи най-вече Мели да не легне с него.
Смях.
Опасно е ,когато президентът на САЩ  се разгони  и обяви на някого война заради  тръпката . Не съм сигурна ,че постъпката на Оливия е толкова  неоправдана .

# 408
  • До морето
  • Мнения: 7 061
А, когато Фитц обяви война на цяла държава, като я бяха взели нея за заложница във втори-трети сезон, тогава нямаше проблем?!?! Абсолютно беше ок хиляди млади американски  войници да идат на война, заради нея.Тя що не си тегли ножа сама тогава, в името на Америка и националната сигурност???

В тоя Бял дом дето всеки се сношава с всеки и за 5 години утрепаха не знам колко вице-президента и всичко се покрива, то голям проблем, че Мели щяла да спи с някой 1-2 пъти. Супер изсмукано от пръстите беше и това прави Оливия още по-голямо чудовище!

# 409
  • Мнения: 6 159
Точно този пример подкрепя мнението ми , че е опасно , когато  президентът на такава държава ,  в която си мислят,  че им е рождено право да колят и бесят навсякъде  изтрещи , става опасно .
Оливия  знае какво следва и направи необходимото . Не казвам ,че е хуманно и правилно .
За онази случка  не помня  Оливия да е била в течение  на събитията , нали беше отвлечена ?

# 410
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Scandal Series Finale Featurette
The cast of Scandal look back fondly on the last seven seasons and give their predictions on how the story will end in this series retrospective featurette.

Много симпатично видео. Не мисля, че има спойлери, но ако ви притеснява възможността - пропуснете го.
Каквото и да си казваме за последния сезон - истински ми домъчня, че свършва Simple Smile

# 411
  • Мнения: 4 097
По-добре да свърши сега, отколкото да го разводнят съвсем.
Видеото е готино.

# 412
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 141
И на мен ще ми липсва сериала . Прекрасен каст . Дано скоро да ги видим в други проекти ,макар и не заедно. Актрисата ,която играе Мели ,май ще участва в нов филм .

# 413
# 414
  • София
  • Мнения: 27 175
Аз както знаете съм си фен на Фокс и си гледам по Лайфа, сега съм на кросовъра с Как да ни се размине за убийство с култовата Аналийз Кийтинг  bowuu

# 415
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 141
Аз както знаете съм си фен на Фокс и си гледам по Лайфа, сега съм на кросовъра с Как да ни се размине за убийство с култовата Аналийз Кийтинг  bowuu

Много добре правиш . Кога го излъчват по Фокс Лайф ?

# 416
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз както знаете съм си фен на Фокс и си гледам по Лайфа, сега съм на кросовъра с Как да ни се размине за убийство с култовата Аналийз Кийтинг  bowuu

Много добре правиш . Кога го излъчват по Фокс Лайф ?

Това ми стана любимият сериал на Шонда. Жалко, че са малко серии в сезон.

# 417
  • София
  • Мнения: 27 175
Аз както знаете съм си фен на Фокс и си гледам по Лайфа, сега съм на кросовъра с Как да ни се размине за убийство с култовата Аналийз Кийтинг  bowuu

Много добре правиш . Кога го излъчват по Фокс Лайф ?

Всяка сряда от 22:00 ч.

# 418
  • Мнения: 6 159
Филмът свърши , по-добре да не бях гледала последния сезон .

# 419
  • Мнения: 4 590
Много го развалиха и спях да го гледам буквално на средата на сезона. Ели-фен да гледам ли финалната серия?
Някой може ли да каже само фактите как свърши?

Общи условия

Активация на акаунт