Ин-витро в Истанбул 6

  • 100 959
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 630
Мацки, ИКСИ ми прати на ЛС ъпдейтвано (как звучи на български  Mr. Green) инфо за цени и други и аз редактирах първия ни пост с нейното инфо. Да благодарим на ИКСИ за отделеното време. Всичко е изпипано с голяма грижа.  ИКСИ, стискаме палци, миличка и благодарим  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 417
Запис и от мен.
Успех на всички  bouquet

# 17
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мацки, ИКСИ ми прати на ЛС ъпдейтвано (как звучи на български  Mr. Green) инфо за цени и други и аз редактирах първия ни пост с нейното инфо. Да благодарим на ИКСИ за отделеното време. Всичко е изпипано с голяма грижа.  ИКСИ, стискаме палци, миличка и благодарим  Hug Hug


за нищо, за нищо....само дето пак ти писах, че ми ги няма цветовете и удебеленията....пък толкова им се постарах.... Пробвай пак, дано се прехвърлят както трябва Peace


Аз цял следобед си пиша с Кюбра и не можем да се разберем...и на турски и го написах и пак не разбрала...офффф на мен определено комуникацията с нея хич не ми върви. Голяма е бързачка и не си чете нещата до край ,все се налага по няколко мейла да и се пишат...Ставаше въпрос дали правят в събота ХСГ?!? Какво му е сложното за проумяване на въпроса не знам... Голям зор да ми записва час за 21 април... И ново 20...вдигна ми цената на снимката... Едно се разбрахме на място, тя йок не било така.... Ааааааааааааа....да не ви разправям на място какви ги завъртяха с цените....и кво драскаха и кво ни взеха.... На мейл Кюбра ми написа цена за спермограма 180ТЛ, на място ни взеха 185, ама това се разбира чак като ти дръпнат парите от картата и ти подадат касовата бележка. Като се уточнявахме дали имаме пари да направим веднага цв. снимка и кое колко ще ни струва за цена на прегледа ни се написа 300тл , после на касата дръпнаха както беше написала по-рано в мейла Кюбра 320тл. За цена на цв. снимка започнаха от 1500 и намалиха на 1200. Люси ми е свидетел! Кюбра сега ми пише -  1600тл и за упойка 700 евро. При положение , че д-р Кахраман изрично каза ,че ще съм без упойка. И до колкото останах с впечатление тя променяше цените в наша полза.... Ама мнооо съм се ядосала... на Кюбра... Утре пак я емвам, хич няма да я оставя, пък ако ще и да не стъпя повече в Мемориял! Че ние като едното нищо щяхме да отидем другия месец с представа за цена на ХСГ 1200тл....


Delight31...появили са се някой работи ..добре, добре...има още някой не излезли линкове , ама и така е добре - Благодаря ти!

# 18
  • Мнения: 399
ИКСИ, аз го написах и преди с Кюбра, комуникацията върви както на нея и изнася. И понеже всичко минава през неия може не в лудницата да влезнеш - а някъде другаде. Аз платих заради всичките нейни врътки два пъти тест за хепатит. След това за 300 евро за лекарствата се прави на луда сума врене. Така става като няма официален ценоразпис - едно казва професорката друго Кюбра, а като платиш пък съвсем друго. И да липсва им комуникацията - и това з го отчитам за минус. а ти за 1200 ТЛ и 700 евро упойка ами това ще ти е цената на хистероскопия на друго място в Турция.

# 19
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Това в първия мейл днес - The price is 1600 TL.(700 euro under anestesia)

Това в последния след няколко уточнения  за съботата  -  hsg price is 1500-1600 TL not 1200 TL.

Иначе що се отнася за съботата и ХСГ отговора и няколко  пъти беше с въпрос - I did not understand what you want to tell?

Е, какво може да искам да кажа с въпроса - В съботите в Мемориял Хоспитал прави ли се ХСГ?
Погледнете ми превода, да не би аз и гугъл преводача да сме изписали някоя световна глупост и да се ядосвам на Кюбра несправедливо...поне по този показател
Saturday in Memorial Hospital makes you HSG?

# 20
  • Мнения: 345
Този алъш-вериш е грозен, но писмата на Кюбра винаги ме разсмиват, след като ми мине, разбира се. ИКСИ, права си, че често слага разни въпросителни. И твоят въпрос не е от най-гладките, но мисля, че става ясно. Тя може да се е притеснила, че искаш на нея да й правиш ХСГ, малко така излиза.

# 21
  • Мнения: 616
Saturday in Memorial Hospital makes you HSG?

ИКСИ, надявам се да не се засегнеш, но и аз не разбрах какво си искала да кажеш с това изречение.  Така че, не упреквай Кюбра точно за това. Виж, пазарлъкът за цените е друга тема ...

Тя може да се е притеснила, че искаш на нея да й правиш ХСГ, малко така излиза.
 Joy

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 23:11 от * sunflower *

# 22
  • Мнения: 1 630
Saturday in Memorial Hospital makes you HSG?
Икси, зарежи този google translator, това горе е абсурд. Питай примерно така- Is it possible to make HSG on Saturday, what I want to know is if the docotrs work and whether they do such procedures on Saturday, considerring it is a weekend day.
Ако пак имате затруднения пиши- ще мислим друго, стана малко дълго, но поне ще разбере какъв ти е зора.  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
Извинявам се, че се намесвам, но и тук в България, в частна клиника, за почивните дни, ако желаеш да направиш аборт или да родиш на конкретна дата: почивен ден, национален празник и т.н. има определено завишаване на цените. Може и в Турция да е така. Иначе за ин витро процедури, пункция, трансфер, инсеминация не се плаща по-висока цена, независимо, че е почивен ден. На мен ми се наложи миналата година по Великден да правя снимка на бял дроб и така ме застреляха с цена в частна клиника: 60 лева, срещу 20 лева в поликлиниката. В частната клиника ми обясниха, че в почивни дни, цените са им с 50 % по-високи.  Peace

Последна редакция: чт, 19 апр 2012, 07:55 от razel_dazel

# 24
  • Мнения: 6 624
Saturday in Memorial Hospital makes you HSG?
Икси, зарежи този google translator, това горе е абсурд. Питай примерно така- Is it possible to make HSG on Saturday, what I want to know is if the docotrs work and whether they do such procedures on Saturday, considerring it is a weekend day.
Ако пак имате затруднения пиши- ще мислим друго, стана малко дълго, но поне ще разбере какъв ти е зора.  Peace
Да и аз не разбрах какво се пита, ИКСИ проблема е в твоя телевизор, не в този на Кюбра newsm10 Момичета, не бързайте да обвинявате и то убедително, преди да сте сигурни. Така други момичета ще останат с убеждение, че Кюбра е малоумна, пък хич не е така Peace

# 25
  • Мнения: 1 649
Упорита Hug,благодаря ти за изчерпателния отговор.Това е за "Мемориал".Ако има възможност да пишат и други момичета,за другите клиники в Турция,няма да е лошо.
Успешен ден на всички!

# 26
  • Мнения: 118
Запис, хайде успех на всички

# 27
  • Мнения: 1 053
Надежда. е права,и аз не разбрах какво питаш ИКСИ,не се доверявай да превеждаш по този начин с компютъра,и не прибързвайте с изказванията след като не сте сигурни в това,така обвинявате човек който няма вина за нищо...)))))По този начин обърквате с мнение и другите момичета които са се насочили към тази клиника специялно,на мен пък ми направи впечатление,че КУБРА е много организирана,точна и много внимателна..))))

# 28
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Оффф...кво да ви кажа, аз този въпрос го въртях всякак и глаголите променях и на турски го транслирах и сто пъти написах , че не го отнасям към конкретна дата , а към съботата като ден от седмицата....ама нейсе...нека обвиним гугъл траслейтъра и да му турим пепел. Аз на тая цена снимка не мога да направя. Ще отида в Селена-Пловдив, за там поне от няколко човека знам, че снимките са добри. Не отказвам още мнения, де, който знае да споделя инфо.

Благодаря на всички, които ми предложиха подходящи преводи на ЛС.

Лулу - моето възмущение е повече заради повишената цена...другото все някак щяхме да се разберем. Пък колкото до изводите, всеки има глава на раменете си, да си ги прави сам, аз излагам факти.

# 29
  • Мнения: 1 053
 ИКСИ,Пожелавам ти вичко да мине ок,аз съм правила цветна снимка при д-р ДАСКАЛОВ в Пловдив с упойка два пъти,направих си я и след 20 мин станах и си тръгнах,много съм доволна от този доктор и две лапароскопий имам при него,и си е свършил работата много добре..)))

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт