Ин-витро в Истанбул 6

  • 100 944
  • 727
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 624
koffe01 , ще ти пиша на лични.

# 466
  • Мнения: 616
Люси, много се радвам за теб!!! Ще бъдеш прекрасна майка, сигурна съм!!!  Hug  Hug  Hug И стискам палци всичко да е наред!

П.П: а сега чакаме добри новини от Упорита и от Жълта Роза  Simple Smile

# 467
  • Мнения: 1 494
Мили момичета, сърдечно благодаря на всички за пожеланията   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet и най-искрено ви пожелавам да чуете и вие вълшебния звук на тупкащото сърце на бебето за първи път. Аз толкова се развълнувах, че от ниско кръвното ми беше станало нормално, което е абсолютно а-типично за мен.

Дано скоро всички, които се борят да могат да споделят същата хубава новина.

Още веднъж благодаря много на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

А, ето и малко прашец  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 за късмет

# 468
  • София
  • Мнения: 1 079
Мушкам се бързичко под прашеца,че много ще ми трябва newsm28

luce,ето такива новини чакахме след дългото зачезване HugПожелавам ти лека и безпроблемна до финал,нека Богородичка е с вас и да ви пази  bouquet

# 469
  • Мнения: 1 649
Люси,честито миличка Hug.Да си изкараш безпроблемно оставащите месеци бременност Peace.Да им се порадваш от сърце,спокойна и усмихната.И аз ще си взема малко от прашеца Simple Smile...

# 470
  • Мнения: 372

Честито Luce лека и спокойна бременност  до финала  ! Да мина и аз под прашеца за късмет, че в най-скоро време ще ми е много необходим . Дай Боже и ние скоро да се похвалим като теб с хубава новина !
Успех на всички и много положителни тестове !!!!!!!!

# 471
  • София
  • Мнения: 16 691
Люси, честито, страхотни новини! Лека бременност ти пожелавам  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 472
  • Мнения: 780
Чудесна новина, Люси!! Честито и от мен. Чудесна новина!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  Нека Господ ви закриля! Аз вярвам, че най-трудното е минало и сега ви предтоят чудесни мигове Simple Smile  Hug

# 473
  • Мнения: 81
Люси пожелавам ти лека бременност,нека господ ти подари онзи миг,в който да поемеш в скута си дългоочакваната рожба!

# 474
  • Мнения: 505
Момичета, може ли някой да ми каже дали при стартиране на процедура се искат отново изследванията за инфекциозни, както тука искат спин и прочие? Ако ги оставя за Турция, колко ще платя? Вие как постъпихте?
И още, аз не знам дали ще изкарам и една читава яйцеклетка, ама питам се колко струва замразяване на ембриони в Мемориал? Наистина не знам какво да очаквам от този опит.

# 475
  • Мнения: 6 624
Пенка, изследванията, които изискват при стартиране на процедура в Мемориал, са:

FIMALE
HORMONAL TESTS

- Prolactin                 

(must be done fasting in the morning till 9.30)                     

- Free T4                   

- TSH             

SEROLOGICAL TESTS                                                                                                                                                                             
- Hbs Ag                                                                               

- Anti-Hbs                                                                             

- Anti-HCV                                                                             

- Anti-HIV I+II                                                                     

- Rubella IgG 

HEMATOLOGICAL TESTS

-Complete Blood Count

MALE   

-HSs Ag

-Anti-HIV I+II

-Anti-HCV       

Тези изследвания ги искат още на първичния преглед и имат давност 6 месеца. Ти не си ли ги правила и давала в клиниката? Ако не си, по-добре ги направи тук в БГ, защото там са определено по-скъпи.

Относно замразяването на ембриони, аз не съм имала достатъчно бройки, та да останат и за замразяване, затова не съм запозната колко струва.

Успех ти желая и дано сбъднете мечтите си Praynig Praynig Praynig

# 476
  • Мнения: 29
Пенка, моите процедури не са правени в Мемориъл, така че информацията ми би ти послужила по-скоро като ориентир. Замразяването/съхранението на оплодени яйцеклетки през първата година е безплатно. Така, ако първия опит не сполучи, продължават към втори/трети и т.н., при които се плаща само самия трансфер. Втората, третата, четвъртата и петата година съхранението на замразените ембриони ще ни струва по 200 долара на година (или бяха 250?).

# 477
  • Мнения: 505
Благодаря ви. Изтекоха повече от 6 месеца, така че ще трябва да подновя изследванията.
Брррр, има ли някой, който да го е страх колкото мене? Не ща да знам ни дози, ни диагнози, искам веднъж да успея и така до края. Хващам се за ръце с всички вас, които се опитвате като мен и се надявам общата ни сила да ни помогне
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 478
  • София
  • Мнения: 2 055
Отдавна не бях влизала в тази тема, а то гледай каква хубава новина.  Grinning

Luce честито  Hug, пожелавам ти лека бременност от все сърце  Heart Eyes

# 479
  • София
  • Мнения: 1 030
Luce, лека бременност занапред, много се радвам за теб!
Момичета, аз още го обмислям, но ако реша да ида поне на консултация до Истанбул, ще имам и допълнителни въпроси, въпреки подробностите на първа страница, та ще ви подосаждам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт