Ин-витро в Истанбул 6

  • 101 012
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 16 691
Наде, нямам думи! Просълзих се! Много съм щастлива за теб, този път всичко ще е наред за още 9 месеца Hug Hug Hug Hug
Почивай си и те каня пак в спамърската тема, че скоро не си ни посещавала Hug Hug Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 1 146
Наде бравооооо успяяяяяяяя   newsm44 newsm44 newsm44 Лека и безпроблемна до термин   love001

# 677
  • Мнения: 989
Надежда, тихичко честито и дано този път всичко завърши добре след 8 месеца Simple Smile

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Надежда, честито  bouquet този път всичко да е наред и да гушнеш мечтата си Grinning

# 679
  • Мнения: 99
Надежда,бравооооооо,и честито. newsm44.Ти направо ме разби с тази страхотна новина.Незнам къде точно те изпуснах,но не разбрах,че правиш опит.Много,много ама много ме зарадва.Ти си невероятен герой.След толкова стрес по време на процедурата,е напълно логично всичко да завърши със щастлив край и най-прекрасното бебе на света.Пожелавам ти го от все сърце. Hug Hug Hug

# 680
  • Мнения: 3 404
Поздравления Надежда Simple Smile и аз нещо не съм доразбрала...важното е сега,успех до края,това ще е твоето щастие   Hug

# 681
  • Мнения: 505
Надежда, честито и дано Бог те пази! Първите седмици са изпълнени с непрестанен страх, поне при мен, още не пускам щастието до себе си. Но, толкова се радвам за теб! Толкова е хубаво за всички останали момичета, които се надяват да успеят! Прекрасни лекари, прекрасни ембриолози, прекрасни хора има в клиниката!

# 682
  • Мнения: 43
Надежда, толкова много се зарадвах и си казах, че  въпреки всичко винаги има начин.Благодаря ти, че си споделила толкова подробно как е протекла при теб процедурата, защото на всички нас с ИЯР в този момент ни трябва малко надежда и кураж.Прегръщам те силно и знам, че всичко ще бъде ОК.

# 683
  • Мнения: 6 624
Момичета Hug Hug Hug

Бременността си дължа на тази тема, благодаря на създателите й, благодаря на всички момичета, които са споделяли опит във всичките теми, без вас нямаше дори да знам за Мемориал Хоспитал в Истанбул и за прекрасните лекари и хора, с които се срещнах там. Днес като се обадих на Хюсние да съобщя новината, тя милата се разхлипа, разплака се и известно време не можеше да си каже думата. След това пък, след обяд получих съобщение от Кюбра, която ми пишеше колко е щастлива за резултата ми Grinning Осъзнавам, че там, освен лекари, сестри, координатори, са предимно хора, за което благоговея пред тях и се радвам и съм сигурна, че още стотици хора ще направят щастливи. Дано Бог ги благослови и ги дари със здраве и благоденствие! Praynig

# 684
  • София
  • Мнения: 1 030
Надежда, честито! Радвам се, че след толкова перипети, малкото ти чудо расте в теб! Лека бременност ти пожелавам!

# 685
  • Мнения: 258
Надя браво на тебе smile3501, Доказа на всички ни, че не всичко е загубено за такива като нас с ИЯР. Много се зарадвах, дано изживееш най-хубавите и спокойни 9месеца,Прегръдки. 

# 686
  • София
  • Мнения: 786
Надежда, честито! Така се радвам за теб, сякаш аз наново го изживявам!   bouquet

Сега много се пази, почивай си повечко и гледай да бъдеш заобиколено само от приятни хора, които  да ти носят хубави емоции. От опит знам, че спокойствието е най-важно първите седмици.  Hug

# 687
  • Мнения: 774
Надежда,страхотна новина Hug.Дано от тук нататък всичко да върви като по вода и накрая да се радваш на здраво и хубаво бебче Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 1 079
Наде,Честито,миличка newsm51Пожелавам ти леки месеци до финал

# 689
  • Мнения: 1 248
Честито на Надежда!  Виждаш, всички страшно се радваме и се вълнуваме за теб! Поздравявам те за куража и за това, че си боец!  Hug Дано твоята НАДЕЖДА ни даде стимул и не ни напуска никога! И да е на късмет на всички, които са тръгнали по този нелек път! Стискам ти палци и ти желая лека и спокойна бременност!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт