Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 671
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 1 612
оставяла съм отрицателен шуър през деня в нас и като се върна от работа теста е пожълтял, потъмнял и си личи бяла линия, където трябва да е тестовата черта, но това си е нормално все пак теста трябва да се отчете до 10-15мин и да се изхвърли.
Сива линия не съм имала, но всичко се случва, докато на престо винаги ама винаги имам изпарителна, до сега един престо не съм направила без изпарителна.
Клиър също е от по-чувствителните и той дава изпарителни, както и бб тест, хоум тест, рапид тест и т.н.т.
Офф, значи всички тестове почти дават изпарителни. Неприятна работа!

# 1 321
  • София
  • Мнения: 7 645
познавам обаче 2 жени, на които престо ниикога не е давал изпарителна, така че явно не е при всеки, може да зависи от киселиността на урината

# 1 322
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
познавам обаче 2 жени, на които престо ниикога не е давал изпарителна, така че явно не е при всеки, може да зависи от киселиността на урината

По скоро зависи от това кога са направени тестовете  Peace

# 1 323
  • София
  • Мнения: 11 511
Правете си тестове при закъснение, за да нямате излишни съмнения.

# 1 324
  • София
  • Мнения: 7 645
Как така? Аз моите ги правя само с първа урина когато правя тест и винадги на 99% от марките и бройките имам изпарителна. И то не такава, която се вижда след 30мин, ами още преди 10-тата минута веднага, да не говорим че на престо редовно ми розовеят  #2gunfire

Като цяло мисля, че достатъчно тестове съм направила Simple Smile
Вече дори предпочитам по-нечувствителни, защото са по-сигурни. Като видя вече черта дори не се радвам, защото съм виждала многократно всякакви черти, но кръвните винаги са били нула  Crazy

Но от всички ми е опция в момента само Шуърчек и му се радвам, че не показва по-рано, защото пак щеше да е чуденка.

Според моето заключение - ранните тестове показват изпарителни Wink

# 1 325
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Не дали са сутрин,на обед или вечер  Naughty Тест се прави след закъснение на цикъл,а не ден след предполагаема овулация и т.н. Да не изброявам случаите в които обикновено момичетата получават съвет направи си тест.

# 1 326
  • София
  • Мнения: 7 645
О да, аз не визирам такива случаи.

Наистина има случаи за тест 8-9-10ден след О положителен с много бледа черта и после доказан с кръвен. Но има повече обратни случаи - тест на тези дни отрицателен и ден - два по-късно вече положителен.

Винаги съм казвала, че ако човек не си е следил овулацията и има сравнително редовен/точен цикъл, то трябва да се тества 2 дни преди датата най-рано, а най-добре по-късно от това.
Ако е следена О тест 12-13-14дни след нея.

това е, всичко друго извън тези рамки дава несигурен резултат

# 1 327
  • Мнения: 47
Аз също съм на мнение, че най-добре тестовете да се правят поне след 1 ден закъснение, защото едно, че се напрягате повече, което лично според мен указва влияние и второ, че настроението се скапва много повече....
Относно Престо - аз моята я установих с него, след 1 ден закъснение (около 11ч.), вечерта направих Шуър и втората беше блееееда едва забележима. Може би наистина киселинността на утината си има значение.

# 1 328
  • Мнения: 18 598

Шуър чек е с чувствителност 25 единици.

Според мен е поне 2 пъти повече чувствителността му. Един час след отрицателен Surecheck с първа сутрешна урина, си пуснах кръвен тест и резултатът беше 63.7. Престо ми показа бледа черта 3 дни преди това.

# 1 329
  • София
  • Мнения: 7 645
ето за това говоря - при доста хора е различно...
При сестра ми пък Шуър имаше черта, по-светла от контролната но ясно се виждаше, отиде, пусна кръвен и излезе 17.6

# 1 330
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Amore, аз си взимах от тези Белиив и несъм хич очарована. Първо: като го направих забелязах че има контролна чертичка бледо розова още преди уринатА да е стигнала до там, която потъмня след като урината премина през нея
Второ: във времето на отчитане ми излезе розова чефтичка-тестова, която в последствие се оказа менте, защото на следващия ден си пуснах кръвен, който бе с резултат <0.100 демек отрицателен. Ако мн искаш да разбереш и нямаш търпение по-добре кръвен

Пс: относно стойностите на чхг....в кръвта винаги са по-високи ниватА, от колкото в урината. Понякога в урината се покачва по бавно хормона и за това някои жени получават положителни тестове на по-късен етап.

# 1 331
  • Мнения: 5 468

Пс: относно стойностите на чхг....в кръвта винаги са по-високи ниватА, от колкото в урината. Понякога в урината се покачва по бавно хормона и за това някои жени получават положителни тестове на по-късен етап.

Дано най-накрая на всички да стане ясно, че бременността не е математика.  Laughing Добре си го обяснила, само да има кой да чете.  Peace

# 1 332
  • Мнения: 3 464
Здравейте,

Днес прочетох че взимането на разхлабителни или други лекарства, които намалят течностите в тялото, могат да са причина за фалшиви + тестове забременност.

Аз лично зипарителни чертички не съм виждала..

# 1 333
  • Мнения: 18 598
Ако се отнася коментарът за математиката до мен - разликата между нивата на хормона в кръв и урина има, но все си мисля, че не се различават в пъти. Затова и изразих съмнение, че Surecheck засича, колкото му рекламират. 

# 1 334
  • Варна
  • Мнения: 594
На мен shurecheck ми отчете на 11 ден след предполагаемата овулация с бледо розова линийка, която стана още по бледа след няколко часа. Беше с първа сутрешна урина. Дори и мъжа ми не беше убеден, че е положителен като е съвсем едва забележима чертичката, но го увериха, розовее ли, положителен е  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт