Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 350
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 5 468
Изчакай поне още 2-3 дни и повтори теста. Втора бледа черта означава бременност, но Престо понякога дават изпарителни чертички и не бих им се доверила на 100%. И все пак, ако чертичката е истинска и резултатът е положителен, то са минали повече от 10 дни от овулацията, тъй като уринен тест отчита най-рано 12 дни след нея. Така или иначе не можем да знаем точно кога е била О и жените често грешат за деня, в който е настъпила тя.

# 1 456
  • Мнения: 126
Благодаря ще изчакам сигурно си въобразявам  Hug

# 1 457
  • Мнения: 126
https://postimg.org/image/fb9wccmqr/
Какво мислите ,но не е с първа урина ,чр забравих да си взема тестове.
На горния има една бледо розава която се появи веднага и си остана ,но незнам дали да и вярвам май не нали.

# 1 458
  • София
  • Мнения: 11 494
Тестовете са отрицателни. Никакви бледо розАви черти няма.

# 1 459
  • Мнения: 5 468
И аз не виждам чертичка. Не се самонавивай, защото после разочарованието ще бъде по-голямо. Изчакай закъснение и ще стане ясно.

# 1 460
  • Мнения: X
https://postimg.org/image/fb9wccmqr/
Какво мислите ,но не е с първа урина ,чр забравих да си взема тестове.
На горния има една бледо розава която се появи веднага и си остана ,но незнам дали да и вярвам май не нали.


Аз лично не виждам никакви черти освен контролните... Имаш ли закъснение? Ако е малко е хубаво да е с първа урина, за по точен резултат... Не се отчайвай ще станее 😊

# 1 461
  • Мнения: 1 612
И двата теста ги виждам отрицателни.

# 1 462
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Отрицателни са .

# 1 463
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Аз на горния тест виждам чертичка! Дано не е изпарителна. На долния не съм сигурна....

# 1 464
  • София
  • Мнения: 11 494
Аз на горния тест виждам чертичка! Дано не е изпарителна. На долния не съм сигурна....

Има чертичка, да, само дето е една.

# 1 465
  • Мнения: 125
И аз ги виждам отрицателни  Sad изчакай закъснението и направи пак за по сигурно с първата урина  и не се отчайвай  love001

# 1 466
  • Мнения: 18
На горния тест и аз виждам втората чертичка бледа,вляво от контролната.На втория не.На моя първи положителен тест 7 дена преди закъснението се виждаше толкова бледа втора черта и всички ме освиркаха ,че е отрицателен,че е рано...след 2-3 дни ясно личеше тестовата черта.На деня на закъснението и на шуър чек си беше колкото контролната. Успех.Пиши след няколко дена

# 1 467
  • София
  • Мнения: 11 494
7 дни преди закъснението е 7 дни след овулация, така че няма как да се види каквато и да била втора черта. Нещо ти се е привидяло. И явно е било така, щом всички са те освиркали. То кръвен тест не би показал дори.

# 1 468
  • Мнения: 18
Още си пазя първото тестче и нищо не ми се е привидяло Simple Smile Сега съм в 24та седмица...а относно това ,че никой не вярваше беше не защото не се вижда,а защото не е преди очакваната дата на цикъл. Ако чертичката става по-плътна след 2-3 дни значи...

# 1 469
  • Мнения: 1 019
Има различни тестове и също така различен тип урина, която съдържа и показва ЧХГ по-различен начин колкото и странно да звучи. Не случайно има така наречения "hook effect" и се появява само при някои момичета точно поради тази причина, защото на всяка мама урината е различна Simple Smile
Аз лично най-рано съм имала + тест 9 дни след ову, но съм виждала във форуми и групи и по-рано от мен.

Общи условия

Активация на акаунт