Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 246
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 25 739
Е добре де, и 100теста да си направят вас какво ви бърка? Вие ли ги плащате? Някои жени с години се борят с безплодие , и е съвсем нормално да не могат да повярват като видят първия тест.
Във всяка тема някой все ще намери за какво да се заяде.
Идиотско е да се правят по 100 теста. Laughing Не се заяждам, смея се. Добре е за фармацевтичния сектор, нека има потребление.
И точно, ако с години се бориш и си дал хиляди за инвитро, едва ли ще харчиш пари за 100 теста, защото ти е кеф да виждаш чертата. Crazy

# 1 861
  • Мнения: 3 392
Боже, какво толкова ви бърка какви и колко теста си прави някой. Може и въобще да не си направи, какво от това!?!

По въпроса с кръвните тестове, живея в европейска държава в която въобще не са популярни.  Дори не съм чувала някоя бременна да си е правила. Така или иначе не можеш просто да отидеш и да си поискаш изследване. Трябва да е назначено от лекар дори и да си плащаш.

Правиме си тестове по колкото искаме и след 6-7 седмици от последна лелка се ходи на лекар.

Не казвам, че това е правило, просто има и други гледни точки... С тестове ,без тестове, с изследвания или лекар през два дена.   

# 1 862
  • София
  • Мнения: 861
Омазахте темата.  Да видиш двете чертички е неверотно удовлствие, дори да е в чужд тест - аз затова и ви следя. Защото помня още вълнението от почти невидимата си черта и ми става мило, когато се случи и на някой друг тук.

Вярно е, че правенето на по сто теста е безсмислено, но е невинен акт, който щом носи щастие и успокоение на бременната, няма никаква причина да се порицава.

# 1 863
  • Мнения: 3 392
Омазахте темата.  Да видиш двете чертички е неверотно удовлствие, дори да е в чужд тест - аз затова и ви следя. Защото помня още вълнението от почти невидимата си черта и ми става мило, когато се случи и на някой друг тук.

Вярно е, че правенето на по сто теста е безсмислено, но е невинен акт, който щом носи щастие и успокоение на бременната, няма никаква причина да се порицава.
Абсолютно!!
И аз идвам,за да се радвам на чужди чертички.

Няма ли някой тест за гледане???

# 1 864
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Омазахте темата.  Да видиш двете чертички е неверотно удовлствие, дори да е в чужд тест - аз затова и ви следя. Защото помня още вълнението от почти невидимата си черта и ми става мило, когато се случи и на някой друг тук.

Вярно е, че правенето на по сто теста е безсмислено, но е невинен акт, който щом носи щастие и успокоение на бременната, няма никаква причина да се порицава.

И никой не е казал 100 теста. Говорих за 20 за трите бпеменности примерно...

# 1 865
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не е толкова странно правенето на 100 теста, на който му е кеф да гледа две черти да си ги гледа. Странното е правене на тест 5 дни след акта  Rolling Eyes

# 1 866
  • Мнения: 852
Не е толкова странно правенето на 100 теста, на който му е кеф да гледа две черти да си ги гледа. Странното е правене на тест 5 дни след акта  Rolling Eyes
Или преди него Grinning

# 1 867
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не е толкова странно правенето на 100 теста, на който му е кеф да гледа две черти да си ги гледа. Странното е правене на тест 5 дни след акта  Rolling Eyes
Или преди него Grinning

Или по време  Joy

# 1 868
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета! Пълен новак съм във форума, но съм чела доста. Днес сутринта си направих тест Престо, НЕочаквам менстр. си неделя т.е на 7 ми януари. Прикачвам снимка, дано се е получило. Проблема е, че до 5 тата минута нямаше никаква втора черта, оставих го и като погледнах след около час може би, не знач и аз точно, имаше много много бледичка. Според вас дали тази черта е изпарителна както казват? И да, ще повторя може би още утре или най-късно събота. 🙏🙏 Много ми е шантаво, надеждно, неспокойно..🤷🏻♀


   

# 1 869
  • София
  • Мнения: 11 489
На мен не ми прилича на изпарителна.

# 1 870
  • Мнения: 22
@miamim от твоята уста в божиите очи 🙏

# 1 871
  • Мнения: 381
Честито!! Положителен е Hug

# 1 872
  • Мнения: 2 721
Положителен е ! Честито 😊😊😊

# 1 873
  • Мнения: 22
Момичета, продължавам да чета и пише, че доста момичета получават такива черти от Престо, фалшиви сигнали 😳😳😞

# 1 874
  • Мнения: 15
Положителен е !!! Имам ги 2 същите

Общи условия

Активация на акаунт