Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 586
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 3 240
  • София
  • Мнения: 12 006
На такава ясна черта и то преди закъснение, не виждам защо да ходи на кръвен. Повече от ясно е, че има бременност. Да си запише час за преглед за дата най-малко 10 дни след "закъснението".

# 3 241
  • Мнения: 28
На такава ясна черта и то преди закъснение, не виждам защо да ходи на кръвен. Повече от ясно е, че има бременност. Да си запише час за преглед за дата най-малко 10 дни след "закъснението".

Обещавам да пиша пак в вторник ,когато е очаквания цикъл , дано не дойде Simple Smile Благодаря много

# 3 242
  • София
  • Мнения: 12 006
На такава ясна черта и то преди закъснение, не виждам защо да ходи на кръвен. Повече от ясно е, че има бременност. Да си запише час за преглед за дата най-малко 10 дни след "закъснението".

Обещавам да пиша пак в вторник ,когато е очаквания цикъл , дано не дойде Simple Smile Благодаря много
Пожелавам ти да не ти дойде  Laughing bouquet

# 3 243
  • Мнения: 783
Абсолютно нормално е,всяко тяло реагира по различен начин-много жени споделят,че са имали ПМС синдром преди да разберат,че са блеменни.Изчакай 10 дни закъснение и на лекар. Simple Smile

# 3 244
  • Мнения: 320
Gevi86 честито и от мен. Моята черта беше още по-бледа 1 ден преди М, а вече съм в 7 месец. Но аз все пак отидох на кръвен, защото трябваше да замина в командировка и трябваше да знам на 100% и кръвния показа около 150 mIU/ml. Болките в гърдите да не те притесняват, свиквай с тях, следващите месеци все така ще е и по-чувствителни ще страст. Поне при мен беше така.

# 3 245
  • Мнения: 28
Gevi86 честито и от мен. Моята черта беше още по-бледа 1 ден преди М, а вече съм в 7 месец. Но аз все пак отидох на кръвен, защото трябваше да замина в командировка и трябваше да знам на 100% и кръвния показа около 150 mIU/ml. Болките в гърдите да не те притесняват, свиквай с тях, следващите месеци все така ще е и по-чувствителни ще страст. Поне при мен беше така.

Здравей , благодаря много за куража който ми давате защото много искам да имаме бебче. Днес сутринта направих още един и вече са еднакви по цвят чертичките /много червени/ , но очаквания ми цикъл е утре . Но вече вярвам на 98% , че няма да дойде . Дано всичко е наред. Simple Smile

# 3 246
  • Мнения: 5 468
Ако бременността се развива нормално, няма да ти дойде. Изчакай 10-15 дни закъснение и отиди на лекар.

# 3 247
  • Мнения: 612
Здравейте дали е възможно да съм бременна? Вчера нямах 2 чертичка, а днес имам бледа. Цикъла ми е редовен, но пих антибиотик и доста витамини. Не знам дали от това ми закъснява 3 дни. Ето и снимка от теста.
Корема и гърдите ме болят все едно ще ми дойде нищо друго.

# 3 248
  • София
  • Мнения: 1 122
Направо си си бременна 😅 Честито!

# 3 249
  • Мнения: X
Положителен е. Честито!

# 3 250
  • Мнения: 450
Още едно бебе за Коледа! ❤

# 3 251
  • Мнения: 612
Благодаря ви много.. Heart

Последна редакция: вт, 18 дек 2018, 21:26 от ivsitooo

# 3 252
  • Мнения: 20
Ivsitooo , честито и безпроблемно бременеене!:)    

Момичета, продължавам аз с моята история. След кръвни тестове на 11. 12- 15 тотал бета чхг, на 13. 12- 51 чхг, днес на 18. 12- 377 , съм в лек ступор. След съмнение, за аборт на 12 .12/ по едри парчета лигавица и не много силно кървене/ и след едно дълго зацапване, започнало на 7. 12 и до днес го има съвсем слабо/, съм в тотален ужас да не ме е сполетяла извънматочна. Утре пак ще ида на преглед. За съжаление на тея стойности, почти няма шанс да се види нещо. Зацапването ми продължава много слобо кафеникаво, болките в корема почти изчезнаха, гърдите ми са подути и болящи. Възможно ли е да се качват стойностите ако съм направила спонтанен аборт и не се е изчистило всичко.  При 2 ма лекари бях, нищо не видяха мин седмица, а и вероятно си е било много рано . Предстоят ни пътувания при родителите за празниците, за капак 3 годишният ми син от днес е с някакъв чревен ужасен вирус:( реве ми се на мен и се притеснявам ако има и 1% шанс да имам нормална бременност утре пак като ме глегас т вагинален ехограф, дали вече сигурно няма да я прекратя. Ще питам утре за хормоните, за прогестерона, дали не е добре да пусна. Четох, че ако е по- нисък от нясаква стойност, може да е индикация за извънматочна. Съжалавам, за дългия разказ. Но имах нужда да споделя. Пожелавам ви истински светли и радостни празници!

Последна редакция: вт, 18 дек 2018, 15:10 от Не се сърди, човече

# 3 253
  • София
  • Мнения: 1 122
Пламена, изобщо не претендирам, че съм запозната, но извънматочната бременност не се ли познава в началото по това, че чхг нараства по-бавно? Например първата стойност е 40, а втората след два дни е 53? При теб стойностите се удвояват чудесно.

Относно кървенето - чувала съм, че е от нисък прогестерон, но отново не искам да си позволявам да говоря категорично. Трябва да го обсъдиш с лекар. С тези стойности според мен ако вземеш мерки за кървенето може да имаш нормално развиваща се бременност. Стискам палци, успокой се и посети лекар, за да обсъдите новите стойности на ЧХГ, останалите хормони, които трябва да изследваш и те чакаме с положителни новини!

Последна редакция: ср, 19 дек 2018, 06:35 от Sunshine42

# 3 254
  • София
  • Мнения: 461
Пламена, чхг-то изглежда като по учебтик-удвояващо се на 48 часа. Вагиналният дрансдюсер НЕ причинява аборт-вкарва се във влагалището, а не в матката, където е закрепен евентуален зародиш. Моля те, още днес иди да си пуснеш прогестерон, за да отидеш с готов резултат утре на лекар-ходи във Вита или в Надежда-в Майчин дом са обикновено претоварени и минават на конвейер пациентките. Просто рано си засякла бременността. Ехографска находка ще има може би в началото на другата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт