Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 229
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 82
Как мога да кача снимката търсих такава опция но не можах да я намеря

# 226
  • Мнения: 2 153
Как мога да кача снимката търсих такава опция но не можах да я намеря

Качи я в друг сайт и копирай  линка тук. В snimka.bg следам че качват много, може и във фейсбук...Просто даваш линк Wink

# 227
  • Мнения: 82
http://aleksandrinavn.snimka.bg/baby/jafnei.835560 Не мисля че е рано вчера трябваше да ми дойде а тази снимка е от днес Simple Smile

# 228
  • Мнения: 7
Не мога да кача снимка,защото тестът беше на лентичка и след известно време тя избеля... щом направя следващия ще го кача и се надявам резултатът да бъде по-ясен и положителен Simple Smile Много съм нетърпелива  Grinning

# 229
  • Мнения: 2 153
Александра, струва ми се че е положителен теста! Бледичка е чертичката обаче, днес ли ти е датата за цикъла? Мен попринцип ме притесняват тестовете Престо, много подвеждащи изпарителни черти имат.
Това което мога да те посъветвам е да направиш нов тест примерно вдругиден, ако всичко е наред би трябвало да се появи по-категорична чертичка.

# 230
  • Мнения: 82
благодаря ти след два дена ще повторя с друга марка и ще ви информирам Simple Smile стискайте палци

# 231
  • Мнения: 2 153
благодаря ти след два дена ще повторя с друга марка и ще ви информирам Simple Smile стискайте палци

Стискаме Wink Вземи си Шуърчек, или някакви обикновени лентички Wink На шуърчека рядко съм имала изпарителни Wink Мисля че всичко ще е ок при теб!

# 232
  • Мнения: 1 235
Положителен е този тест, обикновено изпарителната черта е една такава полу-прозрачна.

# 233
  • Мнения: 2 153
Положителен е този тест, обикновено изпарителната черта е една такава полу-прозрачна.

Аз много пъти съм се подвеждала с тези изпарителни черти, а опита ми с тестовете за бременност е вече повече от 6 години Wink Но пък и аз все преди закъснението съм се тествала...

# 234
  • Мнения: 122
Според мен е положителен, но си направи още един за да е по-сигурно. И моя Престо даде изпарителна черта.

# 235
  • Мнения: 103
Здравейте, момичета Simple Smile
Вече три-четири теста си правя и всичките са с много, ама много бледа втора черта. До сега никог не е имало такава. Още не смея да се надявам.
Кажете за кръвните тестове. Сутрин на гладно ли се ходи, колко струват, направление трябва ли, час да си запазя ли, за колко време излиза резултата Simple Smile
Аз толкова пари дадох за тестове.... да бях отишла директно на кръвните, ама като ме е страх от игли...ама няма как , в сряда ще ида. Ще се побъркам вече.
А и да кажа, че ми е 40-ти ден, миналия месец ми дойде на 33-ти.

# 236
  • Мнения: 381
Здравейте, момичета Simple Smile
Вече три-четири теста си правя и всичките са с много, ама много бледа втора черта. До сега никог не е имало такава. Още не смея да се надявам.
Кажете за кръвните тестове. Сутрин на гладно ли се ходи, колко струват, направление трябва ли, час да си запазя ли, за колко време излиза резултата Simple Smile
Аз толкова пари дадох за тестове.... да бях отишла директно на кръвните, ама като ме е страх от игли...ама няма как , в сряда ще ида. Ще се побъркам вече.
А и да кажа, че ми е 40-ти ден, миналия месец ми дойде на 33-ти.
Кръвния тест струва 20 лева ,върви и си  направи един още утре ще сложиш край на терзанията.
Аз ти желая положителен резултат.Вероятно ще бъде такъв smile3501

# 237
  • Мнения: 154
Жабурана, отивай ако искаш в някоя лаборатория и веднага ще имаш сигурен резултат.Въпреки че както описваш нещата според мен си бременна Wink)))

Алекс, за мен това е положителен тест,, така че тихичко честито Wink Дръж ни в течение.Момичета, стискам палци

# 238
  • Мнения: 103
хихих Simple Smile ох дано Simple Smile още не смея да се надявам. ще ида аз, но тези дни съм на работа, пък и днес е празник, честит празник на всички Simple Smile

# 239
  • Айтос
  • Мнения: 358
Момичета, помощ!!!
Някой  случайно да вижда втора чертичка?? Аз май виждам! И мъжа ми каза, че виждал "нещо"

http://prikachi.com/images.php?images/905/7620905a.png

Общи условия

Активация на акаунт