Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 476
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 210
Ами на 18-ти и 19-ти февруари имах +тестове за О. На 20-ти февруари вече беше отрицателен тестът. Затова предполагам, че О е настъпила между двата положителни теста, което означава, че днес ми е 12-13 ден след О  ooooh! Ох, дано просто да е късна имплантация или оплождането да е настъпило към 20-21 февруари, че до 5-ти ще изкукам...  #Crazy

# 736
  • София
  • Мнения: 7 645
ако е бил ++ теста и на 18 и на 19 се взима средата между двата и в следващите 24-48ч е била О, т.е на 20 или на 21-ви, спокойно вс е наред Simple Smile

# 737
  • София
  • Мнения: 210
ако е бил ++ теста и на 18 и на 19 се взима средата между двата и в следващите 24-48ч е била О, т.е на 20 или на 21-ви, спокойно вс е наред Simple Smile
Данооо!  Praynig Благодаря ти много, ще докладвам на 5-ти пак, надявам се вече с едно тлъсто ЧХГ над 50  Mr. Green bouquet

# 738
  • Мнения: 165
Шана,за мен ЧХГ-то е идеално.Даже нямаш закъснение още.Много се радвам.Почивни дни са,а до София няма как да отида.Не си давам зор.Ако има нещо,там си е.Просто първия тест го направих малко на майтап,а то се занареждаха някакви съмнителни черти.Ще изчакам и ако не ми дойде др.седмица на кръвен.Дано прихванеме от теб и дано всичко е наред  Praynig Hug
п.п.  95% съм сигурна,че ще ми дойде.Усещам! Sad

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 20:34 от mihaela838

# 739
  • София
  • Мнения: 210
Шана,за мен ЧХГ-то е идеално.Даже нямаш закъснение още.Много се радвам.Почивни дни са,а до София няма как да отида.Не си давам зор.Ако има нещо,там си е.Просто първия тест го направих малко на майтап,а то се занареждаха някакви съмнителни черти.Ще изчакам и ако не ми дойде др.седмица на кръвен.Дано прихванеме от теб и дано всичко е наред  Praynig Hug
п.п.  95% съм сигурна,че ще ми дойде.Усещам! Sad
Благодаря ти за успокоението!  bouquet Иначе, и аз вчера, дори след като видях резултати от кръвния, продължавах да съм сигурна, че ще ми дойде. Просто, абсолютно нищо по-различно от ПМС - нямам нито зацапване, нито болки, само кръста от време на време ме подсеща за присъствието си, подута съм, пуши ми се, пие ми се кафе, всичко си в реда на идващ цикъл, дано в следващите 9 месеца не се случи, де. Дори и тази сутрин Шуър Чека е с невидима черта, само аз си я разпознавам Grinning Пожелавам ти от сърце на 8-ми март да се зарадваш!  bouquet

# 740
  • София
  • Мнения: 7 645
Шана Simple Smile
Не пуши и не пий кафе Simple Smile
А за симптомите - какви очакваш да имаш? Докато не минат поне две седмици, няма да почувстваш гадене Simple Smile всичко започва при ЧХГ над 1000, а може да си от късметлийките без симптоми!
Не прави тестове, защото чертитите ще те объркат, като не са наситени.

# 741
  • София
  • Мнения: 210
Шана Simple Smile
Не пуши и не пий кафе Simple Smile
А за симптомите - какви очакваш да имаш? Докато не минат поне две седмици, няма да почувстваш гадене Simple Smile всичко започва при ЧХГ над 1000, а може да си от късметлийките без симптоми!
Не прави тестове, защото чертитите ще те объркат, като не са наситени.
А, не ме разбирай, че искам да имам симптоми или гадене  Mr. Green Просто след като всеки месец си чета темата за "Ранни признаци на бременност", те там момичетата имат симптоми още на имплантирането и все си мислех, че и аз ще имам  Mr. Green Иначе, вече изпих едно кафенце, ама мисля да се огранича само с него  Rolling Eyes За тестовете си права - само объркват, ама като ги гледам така самотни в шкафчето, сякаш ме викат  #Crazy Утре е денят за второ ЧХГ, дано всичко е наред  Praynig Hug

# 742
  • Мнения: 165
Шана,благодаря.Малко се обнадеждих.Точно това си мислех,че корема ми е много подут и че ми се пие кафе и ми се пушат цигари  Embarassed Как ще ги спирам незнам.Ама пък какви линии искаме на тестовете.Те отчитат при минимум 25 чхг,а ето че твоето е 18.8.Ми нормално е да бледнеят.Ще се радвам да бременеем заедно и да споделяме новите изживявания.  Hug
Иначе гърдите и зърната ме болят,кръста също,но ми е така и преди цикъл.А ММ каза че са станали много големи (по принцип съм с малки :/ )Обаче само като понечи да пипне и освирепявам.Другото странно е че по принцип съм много поспалива.Като съм почивка спя по 12 часа.Само януари след приема на клостил ставах в 5-6ч дори в почивните дни и от една седмица съм пак така.ММ ми вика бухалче  Joy

Последна редакция: пт, 04 мар 2016, 10:21 от mihaela838

# 743
  • София
  • Мнения: 210
Шана,благодаря.Малко се обнадеждих.Точно това си мислех,че корема ми е много подут и че ми се пие кафе и ми се пушат цигари  Embarassed Как ще ги спирам незнам.Ама пък какви линии искаме на тестовете.Те отчитат при минимум 25 чхг,а ето че твоето е 18.8.Ми нормално е да бледнеят.Ще се радвам да бременеем заедно и да споделяме новите изживявания.  Hug
И аз така, нали днес ни е датата за МЦ  Laughing Аз даже съм учудена, че пикливите тестове отчетоха нещо... Щом в кръвта ми е 18.8 ЧХГ, в урината сигурно е около 10  newsm78 Цигарите и на мен са ми проблем, бях се подготвила за по-дълго чакане от 4 месеца, честно казано, и все си казвах, че след рождения ми ден ще ги спирам  ooooh! Днес сутринта прави ли пак тест или ще чакаш закъснение за най-сигурно?

# 744
  • Мнения: 165
Шана,дай снимка на днешния ти тест,ако можеш

# 745
  • София
  • Мнения: 210
Шана,дай снимка на днешния ти тест,ако можеш
Срам, не срам - те днешните станаха 2, че нещо много се надявах Шуър Чек да отчете нещо, ама след него със същата урина пуснах и последното Престо, та да ги видя пак тия прословути 2 черти  Laughing Rolling Eyes Ама като се сетя, че с предната ми бременност Шуъра показа втора, страшно бледа черта, може би след 5 дни закъснение, явно наистина му трябва време да загрее  newsm78 Обещала съм си, че ще правя пак пиш тест чак на 8-ми, 9-ти, за да си запазя един Шуър за спомен  Crazy http://prikachi.com/images.php?images/421/8670421N.jpg

# 746
  • Мнения: 165
Благодаря ти!То на шуърчека хич не се вижда,но пък на Престото става все по-видима.

# 747
  • София
  • Мнения: 210
Аз точно затова го направих Престото  Laughing Утре ще видим как е ЧХГ-то, защото ми е много интересно след колко време ще се появи на Шуъра - просто от любопитство. Предния път бях минала над 200 ЧХГ и след 5 дни закъснение - бледа черта  ooooh! Може пък просто при мен хормоните да са с по-ниски стойности и да ставам "неуловима"  Mr. Green

# 748
  • София
  • Мнения: 7 645
Престо отчита доста под 20чхг.
Имам позната, която имаше бледа черта на престо и чхг в кръвта й беше 10, така че да, по-чувствителен е Simple Smile

# 749
  • Варна
  • Мнения: 594
Чета ли чета, все хубави работи  Mr. Green  вече и аз нямам търпение да започвам с опитите, надявам се това да стане след месец  Grinning
Гледам ви снимките на тестовете и се сещам за моите, които съм правила като ми е закъснявал М. Странно но се сещам че 2 пъти ми се е случвало да имам втора бледа черта, но съм мислила това за отрицателно, а и М. е идвал след това. Пожелавам на надяващите се да имат хубава ярко червена втора черта  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт