Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 212
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 44
Здравейте , закъснява ми с 7 дена в неделя си правих тест с много бледа розава черта  повторих теста в понеделник сутринта с първата урина и пак същатата черта. Вече втори ден не ми се пуши и не пуша кафе не пия както преди гадно ми е. Боли ме много главата вчера имах леки болки в корема предимно ниско долу СПИ МИ СЕ ПОСТОЯННО НО МОЖЕ ДА Е ОТ УМОРА моля някой да ми каже ако е бил в такъв периот възможно ли е да съм бременна с моя приятел правим опити от 2 месеца някъде.

# 901
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
http://prikachi.com/images/88/8809088E.jpg.    незнам дали ще успеете да видите нещо....мн е бледа. Когато  го направих мн бавно се изчисти от рпзовото. Поне 20 мин и повече. Когато дтана бял ми се стори че има нрщо, но на снимка не излизаше. На др ден като го погледнах видях че има вече по забележима чертичка, помислих че е изпарителна, но е розова.

# 902
  • Мнения: 44
http://prikachi.com/images/88/8809088E.jpg.    незнам дали ще успеете да видите нещо....мн е бледа. Когато  го направих мн бавно се изчисти от рпзовото. Поне 20 мин и повече. Когато дтана бял ми се стори че има нрщо, но на снимка не излизаше. На др ден като го погледнах видях че има вече по забележима чертичка, помислих че е изпарителна, но е розова.


И сега бременна ли сте

# 903
  • София
  • Мнения: 7 645
Фло - аз розова изпарителна не съм имала, но съм имала розовееща.
Ще бъде сигурно като утре с първа урина повториш и чертата изглежда по-наситена от тази или ако направиш друга марка тест и черта пак има.
Закъснение имаш ли?


Св. - вероятно си бременна. Ако ти е редовен цикъла на около 10-ти ден закъснение може да отидеш на доктор с хубав ехограф да потвърди вижда ли се или не бременността в матката. Късмет

# 904
  • Мнения: 44
Да редовен ми е с + - 1 ,2 дена .Гърдите ме болят, въпроса ми е ако сега си взема още един тест и го направя би трябвало вече да не е бледо розова или......

# 905
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Днес ми е 1 ден от закъснението. Вчера ми беше датата

# 906
  • Мнения: 274
Днес ми е 1 ден от закъснението. Вчера ми беше датата
Направете си още един тест утре сутрин

# 907
  • София
  • Мнения: 7 645
Св. - като си имала 2 положителни теста и 7 дни закъснение, то в момента какъвто и когато и да си вземеш тест, ще покаже, че си бременна, но не е задължително чертата да е наситена колкото конторлната, защото има тестове, на които не се насища. Много зависи на каква бройка ще попаднеш. В слуая можеш да се притесниш, единствено ако ти покаже отрицателен според мен Wink

Въпроса е, че в един момент вече тестовете не са показателни - важно е доктора да го следи на ехографа дали е в матката, дали расте и т.н.т.
Всички симптоми които описваш са ок за бременност.
Ако имаш болки като при/преди цикъл може да пиеш ношпа, лекар също можеш да попиташ какво да взимаш при какви обстоятелства.
Щом ти е сравнително редовен цикъла ти предлагам след 2-3-4дни (когато си запазиш час) да отидеш на лекар, да установят бременността и да задеш всичките си въпроси на него.

Фло - сииилно се надявам теста ти да е положителен. Принципно престо при ден закъснение са по-ясно положителни, но ако не си следяла овулация, няма как да знаеш дали не е била късна.
Повтори го днес вечерта след повече време непишкане, или направи друга марка, и/или го повтори и утре. Стискам палци, този път чертата да е истинска!!!  bouquet

# 908
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Брайда, аз теста го направих ден преди закъснение. Просто сега споделих....

# 909
  • Мнения: 1 478
Здравейте и от мен!
Миналия месец имах бледа розова чертичка на 1-ви ден закъснение Шуър Чек, но ми дойде след 2 дни.
Този месец Очаквам цикъл след 2 дни, но пустото ми любопитство ме накара да си взема Престо днес и за жалост си е една черта. Явно и този месец не сме успели  Embarassed

# 910
  • Мнения: 44
Значи означава че може и аз да не съм бременна с две бледо розави чертички и на двата теста  а някакви симптоми имала ли си като ти е била една розова черта

# 911
  • София
  • Мнения: 7 645
едно е да си видял бледорозова черта и да ти е дошло, друго е да продължава да закъснява, предвид, че цикъла е редовен.
Св. - купи си още сега тест, няма значение с първа или с ента урина ще го направиш. След това си запиши час на лекар. Ако е положителен, може да се види бременността, ако е отрицателен предвид закъснението ти, пак е хубаво да те види лекар.

# 912
  • Варна
  • Мнения: 594
Аз докато кажа, че нямам симптоми, че ще ми идва, за отрицателно време се почнаха ужасните болки, та даже и взе да ми излиза огромна пъпка на челото, за капак. Явно ще идва.  Close

# 913
  • Мнения: 1 478
Значи означава че може и аз да не съм бременна с две бледо розави чертички и на двата теста  а някакви симптоми имала ли си като ти е била една розова черта
Св., при теб щом на два теста има черти, би следвало да са верни и двата.
За симптоми е трудно да кажа, тъй като откакто бебеправим си втълпявам всякакви симптоми.
Изчакай още ден-два, то ще си покаже.
Стидкам палци да станат две наситени чертички!
Успех!

# 914
  • Мнения: 44
Здравейте точно преди малко отидох до тоалетна и имах някаква кафяво зацапване се едно при цикъл .  Това нормално ли е моля отговорете ми

Общи условия

Активация на акаунт