Отговори
# 690
  • Мнения: 11 991


ЖИсток Къванч/Кузей

дтерзийска   bouquet

# 691
  • Мнения: 0
За кой ли е този поглед  Heart Eyes Whistling Thinking



Може би Гюлтен   Mr. Green

За нещата който се изписаха напоследък , мисля че трябва да си ги  казваме  преди всичко първо  на себе си  Peace , тъй като всеки е отговорен за собствените си думи  Peace

# 692
  • Мнения: 11 991
За кой ли е този поглед  Heart Eyes Whistling Thinking


Може би Гюлтен   Mr. Green



Тц,зЪ мен  Crazy

# 693
  • Мнения: 186
Интересна ще е и тази серия.
Снощи погледнах малко от преведения 31 епизод, страхотна серия е била.
Ама аз почти след всяка така се възторгвам.
Просто филмчето си го бива , затова и много ми се иска,  да има повече хора да споделят мнения.
Интересно е да се чуят различни мнения, да се усети "общественото мнение".
Ако останат само привържениците на Джемре или на Зейнеб, няма да е интересно.  Embarassed
Не искам никой да си тръгва обиден или засегнат.
Това е само форум за един филм.
 Peace

# 694
  • Мнения: 1 012
Просто филмчето си го бива , затова и много ми се иска,  да има повече хора да споделят мнения.
Интересно е да се чуят различни мнения, да се усети "общественото мнение".
Ако останат само привържениците на Джемре или на Зейнеб, няма да е интересно.  Embarassed
Не искам никой да си тръгва обиден или засегнат.
Това е само форум за един филм.
 Peace

Е, споко, поне ще останем тези дето нямаме предпочитания  Laughing

# 695
  • Мнения: 2 282
Просто филмчето си го бива , затова и много ми се иска,  да има повече хора да споделят мнения.
Интересно е да се чуят различни мнения, да се усети "общественото мнение".
Ако останат само привържениците на Джемре или на Зейнеб, няма да е интересно.  Embarassed
Не искам никой да си тръгва обиден или засегнат.
Това е само форум за един филм.
 Peace

Е, споко, поне ще останем тези дето нямаме предпочитания  Laughing
Роминче, хвани ни изброй: фенове на тая, на оная и неутрални. Laughing

# 696
  • Мнения: 1 012
Роминче, хвани ни изброй: фенове на тая, на оная и неутрални. Laughing

Дааа, вместо анкета, статистика, интересна идейка  Laughing Предизвикваш ме да го направя  Mr. Green

Между другото, дами, пускам новата тема защото може да не се добера до компа навреме.

# 697
  • Мнения: 3 371
Добър ден !  bouquet
Терзийска,  Heart Eyes благодаря за снимките, мила ! Hug

Дафне, чета ли си заформила, че знаменосци трябват ? Mr. Green Разсмя ме и се сетих за вица за македонците и Луната ! Та и нашата работа същата ! Laughing

# 698
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
България е една ....

# 699
  • Мнения: 2 282
Добър ден !  bouquet
Терзийска,  Heart Eyes благодаря за снимките, мила ! Hug

Дафне, чета ли си заформила, че знаменосци трябват ? Mr. Green Разсмя ме и се сетих за вица за македонците и Луната ! Та и нашата работа същата ! Laughing
[/quote

Е, с кого да правя чета. Знаменосците са извън строя. Останаха само менторите и врачките. Те по принцип не подкрепят революционните действия.

# 700
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Добър ден !  bouquet
Терзийска,  Heart Eyes благодаря за снимките, мила ! Hug

Дафне, чета ли си заформила, че знаменосци трябват ? Mr. Green Разсмя ме и се сетих за вица за македонците и Луната ! Та и нашата работа същата ! Laughing
[/quote

Е, с кого да правя чета. Знаменосците са извън строя. Останаха само менторите и врачките. Те по принцип не подкрепят революционните действия.


ха я кажи кой са менторите и кой са врачките ????

# 701
  • Мнения: 3 371


Е, с кого да правя чета. Знаменосците са извън строя. Останаха само менторите и врачките. Те по принцип не подкрепят революционните действия.

Ма и революция ли ще правим ?! Или сме направили, пък аз не съм разбрала ! Thinking
Аааа, тогава и аз като Кирияк Стефчов ще река : "Тук се разнасат револУционни идеи ! Аз излазам ! " Crossing Arms Joy Joy Joy

# 702
  • Мнения: 2 282
Роминче, хвани ни изброй: фенове на тая, на оная и неутрални. Laughing

Дааа, вместо анкета, статистика, интересна идейка  Laughing Предизвикваш ме да го направя  Mr. Green



Ами, да. Да видим съотношението на силите. Предчувствам, че фенките на З. са малцинство. И има явен диктат на мнозинството. Това не е никаква демокрация.

# 703
  • Мнения: 75
Добро утро. Hug Hug Hug



Лор, на мен лично никой не ми създава дискомфорт с писанията си.  Peace Ако ще да събере Кузей с Гюлтен, пак не ми пука.  Laughing Laughing Laughing Тук е форум, в който да пишем каквото виждаме, според нашите възприятия, каквото мислим, че ще се случи и т.н., и да го обсъждаме. Ако не го правим, по една или друга причина, може само да се поздравяваме с добро утро и толкова.  Peace Не можем всички да мислим еднакво, така че въздържанието ти от писане е излишно, според мен, но все пак ти решаваш.  Peace Смятам, че няма никакъв особен проблем в комуникацията ни - единственото е да се научим да уважаваме чуждото мнение и да не се дразним, когато то не съвпада с нашето. Wink Освен това, след като пишем във форум, трябва да сме наясно, че ще има несъгласни с нашето мнение, които ще ни оборят, ако смятат, че написаното не отговаря на "истината", според тях. Хубаво е, ако става аргументирано, а не с реплики от сорта "няма да стане така", "много ви се иска, ама няма" и т.н. Но и на такива постове не можем да се сърдим - важното е да не се обиждаме и да раздаваме квалификации, иначе всичко написано за филма е в реда на нещата и на нарушава правилата. Hug
Хубав ден, момичета.  bouquet
И аз съм на същото мнение  bouquet

# 704
  • Мнения: 2 282


Е, с кого да правя чета. Знаменосците са извън строя. Останаха само менторите и врачките. Те по принцип не подкрепят революционните действия.

Ма и революция ли ще правим ?! Или сме направили, пък аз не съм разбрала ! Thinking
Аааа, тогава и аз като Кирияк Стефчов ще река : "Тук се разнасат револУционни идеи ! Аз излазам ! " Crossing Arms Joy Joy Joy
Засега обстановката е предреволюционна. Може да са само пушилки.

Общи условия

Активация на акаунт