Прочистване на организма от паразити

  • 885 812
  • 1 333
  •   1
Отговори
# 195
  • TX
  • Мнения: 590
Цитат
.....
    За лекарството .... Доколкото знам , за някои видове хелминти , приемът на такова трябва да се повтори след 20 дни .  И може би , после още веднъж след 20 дни .  Peace
да защото някои от тях са си снесли яйцата, а лекарството трепе гадините 21 дни е срока на излюпване на яйцата затова се пие точно на 21 вия ден пак

# 196
  • Мнения: 63
Да споделя моите резултати след повторен 14 дневен прием на тройчатка комбинирано с чистене на черен дроб. Започнах на 16.05 и най-което ми направи впечатление е,че на 25.05 излязоха дебели, къси червейчета наподобяващи червеите по мършата, направо се втрещих. На 26.06 изпих 2 пълни пипети(а не 6 какпки както бях планирала) и огромното количество зехтин. На другия ден с очистителния ефект на английската сол освен камъчетата плуваха и разни гадинки. Снимала съм една http://didka80.snimka.bg/other/chistene.756673.30657987  Flutter След 2 дни с месечния си цикъл изхвърлих множество мини пиявички, тях не снимах не съобразих. В началото ги помислих за струпейчета, но бяха твърде много и с еднаква форма и размер, та реших че са някакви гадинки.
През този период пиех и ленено семе. Варенето в тенджера под налягане за 45 мин  е много по-ефективно от 3 часово варене на водна баня. Течността е изключително концентрирана и много по-силно желирана, бих казала, че се яде а не пие  Laughing
сега продължавам с тиквени семки, но ще ги ям за 1 месец всеки ден, не можех да си помисля повече за английска сол  Sick. Чувствах се като цеден лимон.
Сега продължавам през 7 дни от всичко, като от тройчатката ще си вземам по 2 пипети, а от другия месец само 1 път профилактично пак по 2 пипето по пълнолуние. Определено тия гадини се морят трудно или аз вземам малки дози, но бавно и славно дано изтребя всичко.

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Какво тиквено семе ще ядеш?Сурово,белено нали?

# 198
  • Мнения: 48
Здравейте , темата е много полезна !

Моля ви напишете точно как използвате лененото семе, тиквеното семе , пелина , тройчатка .
Каква доза пиете , по колко пъти на ден ( на гладно ли ) , за какъв период от време...и т. н . 


# 199
  • Мнения: 1 274
 Тиквени семки , всякакви лютиви храни : лук ,чесън , люти чушки ...

  По арабските магазини (би трябвало да има такива) , може да се потърси Хариса (вид лютивка) .
  Търся я и тук в София , но засега безуспешно  (не че отделих достатъчно време за това )

Арабски магазини в София - голяма концентрация има на ул. Симеон, между бул. Мария Луиза и Женския пазар.

didka_80, мерси за информацията, поръчах и аз тройчатката от iherb. И аз съм фен на този сайт. Ако някой реши да поръча от сайта за пръв път мога да му дам моя код за намаление.

Последна редакция: вт, 04 юни 2013, 19:49 от Maria71

# 200
  • Мнения: 7 418
  Благодаря , Мария .  Simple Smile

# 201
  • София
  • Мнения: 864
Уау Дидка,
Ти ме разби направо с написаното от тебе.
Браво момиче!
Ще следя с интерес постовете ти и по-нататък.
Разкажи само как се чувстваш по време на самото прочистване- примерно имаш ли енергия или обратното, боли ли те нещо и пр. Или си просто ок както винаги.

# 202
  • Мнения: 495
Здравейте!И аз ви  следя Laughing.Попаднах на разл. рецепти за орехчетата.Различен период,в едната се добава сух в. Ц...С житен алкохол,но можело и спирт....Е, аз направих нещо средно.Използвах ракия 90 градуса ,като я разредих с вода.Не съм сложила в.Ц,защото още се чудя  трябва или не трябва.В едната рецепта периода беше месец,в друга-14 дни....Добавих и листа при орехите.Тинктурата ми е доста тъмна.Значи или е малко ракията,или  с листата  съм се уляла.Т.е. много концентрира р-р на йод ще се получи.Ако нещо съм сбъркала,моля коригирайте ме.Най-големият ми проблем ще е да накарам мъжа ми и дъщеря ми да приемат пелина,карамфила,пък за лененото семе....отврат.Пила съм.Пак ще се прежаля.Само не разбрах колко отвара се пие от лененото семе.И сухият в.Ц в аптеките ли се продава?Не синтетичният.Аптекарката много се учуди и ми предложи на таблетки-синтетичен.В 1 от рецептите пише ,че се слага мед.Орехите се държат 14 дни на светло,14 на тъмно...обърках се вече.Първоначално ги сложих в йенска тенджера,сега ги прехвърлих в керамичен съд.

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 16:28 от elbosi

# 203
  • Мнения: 63
Какво тиквено семе ще ядеш?Сурово,белено нали?

Да такова. На нашия плодзеленчук има, само не ми хареса, че е китайско, но като няма друго него хапвам

Установих, че тройчатката е голямо съкровище в домашната аптечка. Вече третирам всякакви рани  с него, дори и ухапвания от комари. Преди за сополи на децата правих физиологичен с клеева, но от днес я замених с тройчтка да видим.


Bunnie през 5-те дни, когато се пие сок от зелени ябълки(1,5л на ден) и леки храни се чувствах като изтребител  Laughing В този период започнах да карам колело и обикновено на един баир много се мъча, докато му свикна минава цял месец тренировки, но интересното, че от първия път го взех без да се затормозя, без да чувствам недостиг на кислород и студенина в гърлото(обикновено така се чувствам когато много се запъхтя  Mr. Green). През целято време колелото нещо ми скърцаше и когато пристигнах местоназначението установих, че спирачката на задната гума е блокирала.  #Crazy Бях смаяна, по-голямо доказателство от това не ми трябва.
В деня след чистенето бях като изцеден лимон, но много доволна от резултатите. В продължение на една седмица не можах да се възстановя, независимо, че пиех сокове панджар и морков(тази комбинация също чистела паразити и укрепва дробът), имах и болки в областта на дроба. Общо взето се възстановявах постепенно в продължение на 8 дни.
Сега продължавам със сокове зелени ябълки, панджар и моркови и се чувствам повече от страхотно. Дори за целта си смених и сокоизтисквачката

# 204
  • У дома
  • Мнения: 1 741
didka_80, благодаря за споделеното. Друго си е да чуеш личен опит.

Ако искате да чистите и инфекции, да ви кажа как да се тествате и да разберете дали има наличие в тялото - сутрин, до 30 мин от ставане от сън, преди да сте си измили зъбите, преди да сте пили вода или нещо друго, събирате слюнка в устата и се изплювате в чаша вода. След 15 мин гледате дали има промяна. Ако си стои на повърхността - всичко е наред. Ако потъне или пусне пипала надолу - има гъбична инфекция някъде в тялото и има вероятност да се чувствате изморени, изтощени и пр.

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Какво тиквено семе ще ядеш?Сурово,белено нали?

Да такова. На нашия плодзеленчук има, само не ми хареса, че е китайско, но като няма друго него хапвам

Установих, че тройчатката е голямо съкровище в домашната аптечка. Вече третирам всякакви рани  с него, дори и ухапвания от комари. Преди за сополи на децата правих физиологичен с клеева, но от днес я замених с тройчтка да видим.


Bunnie през 5-те дни, когато се пие сок от зелени ябълки(1,5л на ден) и леки храни се чувствах като изтребител  Laughing В този период започнах да карам колело и обикновено на един баир много се мъча, докато му свикна минава цял месец тренировки, но интересното, че от първия път го взех без да се затормозя, без да чувствам недостиг на кислород и студенина в гърлото(обикновено така се чувствам когато много се запъхтя  Mr. Green). През целято време колелото нещо ми скърцаше и когато пристигнах местоназначението установих, че спирачката на задната гума е блокирала.  #Crazy Бях смаяна, по-голямо доказателство от това не ми трябва.
В деня след чистенето бях като изцеден лимон, но много доволна от резултатите. В продължение на една седмица не можах да се възстановя, независимо, че пиех сокове панджар и морков(тази комбинация също чистела паразити и укрепва дробът), имах и болки в областта на дроба. Общо взето се възстановявах постепенно в продължение на 8 дни.
Сега продължавам със сокове зелени ябълки, панджар и моркови и се чувствам повече от страхотно. Дори за целта си смених и сокоизтисквачката

Туй нещо какво е newsm78

# 206
  • Мнения: 63
mystic woman за панджарчето ли питаш. Това е  червеното цвекло, на сок е много приятно

# 207
  • Мнения: 19 310
Много интересно това със слюнката. Ще го пробвам.

Този панджар от арабските магазини ли се купува?
Обикновено изцедено цвекло не е ли по-добре?

Дидка, браво за резултатите! Мен ме е страх от чернодробно прочистване в домашни условия. Много трудно и гадно ми се вижда.

Набрах си зелени орехи и сложих в ракия с карамфил  (мирише много хубаво  Mr. Green), но мисля да си поръчам и аз тройчатката от интернет, защото не съм спазвала пропорции.

# 208
  • Мнения: 495


Ако искате да чистите и инфекции, да ви кажа как да се тествате и да разберете дали има наличие в тялото - сутрин, до 30 мин от ставане от сън, преди да сте си измили зъбите, преди да сте пили вода или нещо друго, събирате слюнка в устата и се изплювате в чаша вода. След 15 мин гледате дали има промяна. Ако си стои на повърхността - всичко е наред. Ако потъне или пусне пипала надолу - има гъбична инфекция някъде в тялото и има вероятност да се чувствате изморени, изтощени и пр.
Това не го знаех .Достатъчно е сутрин преди миене да си погледнете езика-ако е силно обложен,даже бял със сигурност имате проблем и то не е в езика ,а в червата/разбира се  може и да е в някой орган/.Вечер напр. като пия ракия+салата  и на сутринта езика ми е бял.Ракията е фермент ,а този п/с  е златна среда за бактерии.

# 209
  • Мнения: 495
Аз направих като Soleil*,защото по никакъв начин иначе не мога да накарам моите хора да приемат смлян карамфил.Но сега ме тревожи нещо-в ракията има метилов алкохол.Когато има паразити също се отделя.Той е отровен.Вярно,че и за др. р/ти съм използвала ракия.Знам това,но никога не се бях замисляла.Та в тоя ред на мисли,би трябвало да използваме етилов спирт.Аз ще направя втора доза с етилов спирт.

Общи условия

Активация на акаунт