Прочистване на организма от паразити

  • 885 756
  • 1 333
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 63
da_ra или имате слаб имунитет. Трябва да засилите имунитета. Да не те стряскам, но когато се разчетеш по-задълбочено по темата, ще разбереш, че паразити се предават и чрез майчиното мляко. Така че когато поотрасне бебчето ще трябва да му включиш нещо. Аз вярвам, че детския организъм се справя добре с паразити, все пак черният им дроб не е така затормозен както на възрастните и успява да се справи с нашествениците.

# 226
  • Мнения: 140
da_ra или имате слаб имунитет. Трябва да засилите имунитета. Да не те стряскам, но когато се разчетеш по-задълбочено по темата, ще разбереш, че паразити се предават и чрез майчиното мляко. Така че когато поотрасне бебчето ще трябва да му включиш нещо. Аз вярвам, че детския организъм се справя добре с паразити, все пак черният им дроб не е така затормозен както на възрастните и успява да се справи с нашествениците.

didka_80, за кърмата не знаех, но знаех, че например малки кученца например мотат да бъеат родени с паразити, проникнали в утробата на майката... Звучи направо ужасно!!! Аз се чудя дали да не съм благодарна за това повторно заразяване, защото първото беше именоо по време на бременността ми и сега като се разчетох, се оказа, че тези острици мотат да внесат в организма друг вид паразит от рода на едноклетъчните... А аз до скоро си мислех, че си внушавам, че бебето ми (13м) жълтее, но дори на баткото един ден му направи впечатление и докато си играеше снего, галено му каза, че имал жълти ръчички... Сега поне ще знам в каква посока да търся... Sad

# 227
  • Мнения: 495
Взех си ябълков оцет, защото той имал свойството да балансира това, за разлика от всички други видове оцет.
Не пишеш какъв точно е оцета.Полезен е домашният ябълков оцет.В никакъв случай химически  произведеният.Нямат нищо общо.

# 228
  • Мнения: 140
Нямам под ръка домашен, но намерих органичен, непастьоризиран, недестилиран и пр. Надявам се да си отговаря на описанието. Доколкото разбрах трябва да се пие сутрин и вечер по 1-2с.л. в чаша вода, но не знам за какъв период?

# 229
  • Мнения: 495
Нямам под ръка домашен, но намерих органичен, непастьоризиран, недестилиран и пр. Надявам се да си отговаря на описанието. Доколкото разбрах трябва да се пие сутрин и вечер по 1-2с.л. в чаша вода, но не знам за какъв период?
1 мес. според мен е достатъчен.не бива да се прекалява,тъй като киселиността в  организма се увеличава.Не бива да се прекалява .На мен лично ми е забранен.Но и   аз пък  се 'улях' с кисели продукти...-кефир,оцет ...

# 230
  • Мнения: 1 274
Немски непастьоризиран ябълков оцет в стъклени бутилки има в Биомаг.

# 231
  • Мнения: 140
elbosi, ябълковият за разлика от другите видове оцет не е киселинен, а алкален, това е идеята и би следвало да намали киселинността в организма, а не да я увеличи...

# 232
  • Мнения: 495
elbosi, ябълковият за разлика от другите видове оцет не е киселинен, а алкален, това е идеята и би следвало да намали киселинността в организма, а не да я увеличи...
Пробвай да пиеш 2л. производствен яб. оцет                     с вода  и веднага ще усетиш разликата    Laughing

# 233
  • Мнения: 140
Е, аз (мисля стана ясно) нямам предвид разни химии. Няма смисъл да се връщаме към това. Ето точното опсание на този, който намерих тук: Organic Apple Vinegar with the mother Unpasteurized, Unfiltered, Oak Matured.

# 234
  • Мнения: 63
da_ra миличкия бебо. Най-добре е да се консултираш с лекари специалисти и да споделиш притесненията си. Само не знам къде да ги намериш  Tired А възможно ли е да има някакъв вид таласемия или да пие много купежки сокове от моркови(тези с  оцветителите). Те също много оцветяват тена.
Тук има доста полезни публикации http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=719827.0 Накрая човека е дал линк към тинктурата без алкохол има я в България и може да избегнеш поръчки от чужбина. Цената според мен е приемлива.  Peace Тия гадини трудно се морят, но както дръвчетата трябва да се пръскат сезонно с противопаразитни препарати, така и с нашите тела.

Това за ябълковия оцет не го знаех, че е алкален. Сега сме само на балсамов оцет, но имам съмнения, че има много оцветители и овкусители. Може ли някой да сподели изпробвана рецепта за домашен ябълков оцет, да си направя щом е алкален. Мъжът ми когато има киселини пие вода с оцет, захар и сода. Много съм се чудела как ще искаш да намалиш киселиността в стомаха като вкарваш още киселина. Но ако оцета е алкален вече друго се говори  Grinning

# 235
  • Мнения: 63
http://zdravnitza.com/shop/product.php?ProductID=283

Екстрактът от Черен орех с витамин „С” е хранителна добавка, за борба с паразити, бактерии, вируси и гъбички в организма на човека.Черният орех съдържа витамините А, В1, В2, В6, В15, С, калций, калий, фосфор, манган, магнезий, желязо, йод, етерични масла, аминокиселината – триптофан, танини и др.

 Екстракт от Черен орех с витамин „С” се използва при възпалителни заболявания на сливиците, рани в устата, вътрешни язви, хемороиди, колит, абсцеси, обилни менструации, разширени вени, дегенеративни заболявания, както рак, тумори, кандида и др. Екстракт от Черен орех с витамин „С” укрепва и възстановява емайла на зъбите. Черния орех се прилага както за изчистване на кожата и при много кожни заболявания : лишей, екзема, псориазис, акне, ексудативна диетаза, алергичен дерматит, трихофития, херпес и др.

 Екстрактът от Черен орех е хранителна добавка, която способства за намаляването на нивото на кръвната захари холестерина. Той се отнася към общо укрепващите средства, които повишават имунитета, помагат за изхвърлянето на токсини, допълва нуждата от витамини и микроелементи.

 Стимулира обмяната на веществата , помага при нарушена функция на щитовидната жлеза и поддържа общата ендокринна система.

Отизив от специалисти
 Мария Требен твърди, че Черния орех очиства кръвта и е едно ефикасно средство за защита от чревни разтройства и за липса на апетит. Требен казва , че Черният орех успешно се ползва за лечение на диабет и жълтеница.Той съдържа йод, който помага за подобряване функциите на щитовидната жлеза и поддържа ендокринната система като цяло. Черният орех намалява нивото на „лошия" холестерол и съдейства за намаляване риска от сърдечни заболявания в това число инфаркт и инсулт. Той се използва за изчистване на дебелото черво, което улеснява борбата на организма с паразитите.

 проф.Хулда Кларк : плоски червеи, кръгли червеи, паразити, бактерии се унищожават с лекота от комбинацията : екстракт от Черен орех, пелин и карамфил.Ето защо  те не само се прилагат само раково болни, но и като общо лечение, което може да помогне при почти всяко заболяване.

 акад.Болотов : Триптофанът отхвърля раковия тумор във всяка точка на организма. Ако в самият организъм има достатъчно триптофан, изобщо няма да има и туморен процес.

Препоръчителна доза за възрастни и деца над 12 години :
 Две чаени лъжички (10 мл) се разтварят в четвърт  чаша вода . Изпива се на глътки в продължение на 15 минути веднъж седмично преди хранене. По мнение на Хулда Кларк желателно е черният орех да се приема по схема с билките пелин и карамфил.

# 236
  • Мнения: 63
В момента лекувам папиломи на кучето. Докато се светна, че са паразити единия много бързо се разви за броени дни нарастна. Образуваха се и нови. Започнах с ударни дози тинктура по пипета на ден, слагам и капки във водата 3-4. Минаха 3 дни откакто прилагам лечение с тинктурата, папиломите не са нараствали повече, но и не са паднали. Ще следя и ще споделя, ще се помъча да направя снимков дневник. Преди месец й сложих чип и ме съмнява, че тогава може да се е заразила или ако си е играла с някое куче и да са обменили лиги. Кучето ми в момента е на терасата не искам да има контакт с децата. Започнах да се замислям дали да не я подаря. много ми е свидна, много се привързах към това куче и евентуална раздяла ще е много трудна.  Cry Какво ще ме посъветвате?  Sad

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 40 804
Заведи го на ветеринар...Аз не бих си взела куче или котка у дома.А сега наистина не го пускай при децата. Peace

# 238
  • Мнения: 1 274
От понеделник вечерта пия тинктурата. Значи за 1 вечер и един ден (4 приема) и тази сутрин усещам облекчение в дясно - в областта на черния дроб. Преди това си го усещах, без болка, но просто усещане. Притеснявах се, че тинктурата ще ми натовари дроба, напротив, усещам облекчение. Поръчах същата, като препоръчаната от дидка_80. Тя не е чист спирт, разредена е с дестилирана вода, което е добре.

За витамин С - изключително важен е за здравето и имунитета. Мога да ви препоръчам брашно от шипки от магазините за здравословни храни. Освен витамин С е богато на вит. А, фибри и др.:
http://nutritiondata.self.com/facts/ethnic-foods/10470/2
Вижте надолу в интернет страницата за подробно витаминно съдържание. Има и минерали.

# 239
  • Мнения: 63
mystic woman точно ветиринара каза, че е папилом, но ние го видяхме в събота, а до понеделник той нарастна

Maria71 това за шипките е много полезно инфо. Зимата сме основно на билкови чайове(домашно брани) и шипките като омекнат си ги изяждам. Пробвала съм сухи да ги ям но са гадни. Сега новата мода е годжи бери, а никой не се сеща за нашите родни шипки.

Общи условия

Активация на акаунт