Прочистване на организма от паразити

  • 884 968
  • 1 333
  •   2
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 864
а какво е количеството и как се приема  newsm78 стана ми интересно

почваш с щипка и така увеличаваш докато стигнеш до 1 ч.л.
В нета има доста инфо:)

# 61
  • Мнения: 289
За пелина споделям, че горчи дивият пелин (Artemisia vulgaris), а белият пелин (Artemisia absinthium) - не, колкото и да се учудих.

# 62
  • Мнения: 3 416
Направих си отварата от ленено семе и карамфил. По какво трябва да разбера кога или дали се чистя? И колко време трябваше да се вари Blush Аз 20 мин я варих..

# 63
  • Мнения: 495
Здравейте!Моля за рецептата с ленено семе и карамфил.

# 64
  • У дома
  • Мнения: 1 741
д-р Райф е велик. Вкъщи се пречистваме с подобен апарат направен собственоръчно. Друг е въпроса дали наистина върши работа или не, тъй като няма как да проверя.

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,записвам се да ви следя,темата е много хубава!


Успешна седмица на всички  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 0
д-р Райф е велик. Вкъщи се пречистваме с подобен апарат направен собственоръчно. Друг е въпроса дали наистина върши работа или не, тъй като няма как да проверя.



Здравейте!
Не си правете експерименти със здравето с разни самоделки.
Игледайте филмчето тук  http://deta-elis.ru/products/portable_devices_series_ap/ и прочетете описанието по долу.. 
Миля че това е по сигурния начин и определено най безопасния...


# 67
  • Мнения: 3 416
д-р Райф е велик. Вкъщи се пречистваме с подобен апарат направен собственоръчно. Друг е въпроса дали наистина върши работа или не, тъй като няма как да проверя.



Здравейте!
Не си правете експерименти със здравето с разни самоделки.
Игледайте филмчето тук  http://deta-elis.ru/products/portable_devices_series_ap/ и прочетете описанието по долу.. 
Миля че това е по сигурния начин и определено най безопасния...

Е,това с лененото семе е опсано,така ли?
Между другото няколко дни го пия,но нищо не забелязвам,особено пък "мекия слабителен ефект". Направо съм си затегната даже?



# 68
  • Мнения: 0
д-р Райф е велик. Вкъщи се пречистваме с подобен апарат направен собственоръчно. Друг е въпроса дали наистина върши работа или не, тъй като няма как да проверя.



Здравейте!
Не си правете експерименти със здравето с разни самоделки.
Игледайте филмчето тук  http://deta-elis.ru/products/portable_devices_series_ap/ и прочетете описанието по долу.. 
Миля че това е по сигурния начин и определено най безопасния...

Е,това с лененото семе е опсано,така ли?
Между другото няколко дни го пия,но нищо не забелязвам,особено пък "мекия слабителен ефект". Направо съм си затегната даже?




Мисля че съвсем коректо съм цитирал на кого отговарям - там си пише за собственоръчно направен апарат на д-р Райф а не за ленено семе .. Simple Smile

# 69
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Тези апарати в България продава ли ги някой?

# 70
  • Мнения: 0
Тези апарати в България продава ли ги някой?

Директно от Русия... Много са коректни ... Ако някой го интересува мога на лична да му обясня аз как си купих моите..

# 71
  • Мнения: X
.....И въпреки че миналата година всеки месец правих пречистване на дебелото черво със солена вода и 2 пъти правих пречистване на черен дроб със зехтин и сок от грейпфрут, реших да изпробвам и ММС. ....

Деси, би ли споделила в детайли как точно си правила това пречистване на дебелото черво със солена вода? За клизми ли става въпрос? Моля те, сподели!


Фики, не става въпрос за клизми, а за една много мощна процедура, която пречиства целия храносмилателен тракт като се почне от устата и се стигне до ануса. Изпива се голямо количество солена вода /около 3 литра/, около 1ч.л морска сол на 500мл вода. Пие се на порции и се правят едни йогиски упражнения, но те не са задължителни. Пречистването пак ще започне и цялото съдържимо на тракта ще се отдели през ануса. Има и захранване с бял ориз и масло,  но аз съм се захранвала и с 2 бананан и нямам проблеми. Ето тук съм обяснила защо е хубаво да се прави такава процедура:
http://desilifestyle.net/2011/02/%d0%b4%d0%b5%d1%82%d0%be%d0%ba% … 1%80%d0%b2%d0%be/

Деси, благодаря ти за споделеното.    bouquet Току-що направих това прочистване. Проблемите ми са газове и разстройство. Сега започвам захранването и ще пия и пробиотици.

# 72
  • Мнения: 0
Гледай да си набереш зелени орехчета, че после ако решиш да ползваш тинктурата от тях, ще трябва да чакаш до следващата година. И пелин.
Момичета, за тези които сте изтървали сезона на зелените орехи може да си купите ЕКСТРАКТ ОТ ЧЕРЕН ОРЕХ, от магазините на БИЛКАРИЯ. Понеже не съм изчела цялата тема може да се повторя ако друг е подал инфо. Thinking

# 73
  • Мнения: 0
Момичета, за тези които сте изтървали сезона на зелените орехи може да си купите ЕКСТРАКТ ОТ ЧЕРЕН ОРЕХ, от магазините на БИЛКАРИЯ. Понеже не съм изчела цялата тема може да се повторя ако друг е подал инфо.  Thinking

# 74
  • София
  • Мнения: 864
Момичета, за тези които сте изтървали сезона на зелените орехи може да си купите ЕКСТРАКТ ОТ ЧЕРЕН ОРЕХ, от магазините на БИЛКАРИЯ. Понеже не съм изчела цялата тема може да се повторя ако друг е подал инфо.  Thinking

чакай сега- мисля че има разлика между зелен и черен орех. Не мисля че тинктурата е една и съща....По-запознатите да споделят моля.

Общи условия

Активация на акаунт