Прочистване на организма от паразити

  • 888 902
  • 1 333
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 273
Аз пък започнах да взимам масло от риган. Надявам се да съм постоянна за 2 месеца.

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 6 996
От къде си купихте масло от риган? Има ли го в аптеките?

# 632
  • Мнения: 1 273
Купих от iherb, но в Гугъл излиза и в България - направете търсене.

# 633
  • Бургас
  • Мнения: 6 996
Да, потърсих. Излизат ми много  и тук и в iHerb. Но не зная от кое да взема. Някои ги дават само за външна употреба. Други пък са с някакви примеси.

# 634
  • Мнения: 1 273
Взех чисто масло, това, което ми се видя най-изгодно.
http://www.iherb.com/Now-Foods-Essential-Oils-Oregano-1-fl-oz-30 … sr=null&ic=30
Но е доста люто, така че съветът ми е да вземеш от дражетата. Пия го в чаша с вода и трябва да държа отделна бутилка, когато попадне много люто в устата веднага да пия чиста вода.

# 635
  • Мнения: 19 346
Аз съм вземала това http://www.iherb.com/California-Xtracts-Oil-of-Oregano-Wild-Medi … fl-oz-30-ml/47239 . Сега пак ще поръчвам и се чудя кое. Това го подарих на баща ми за проблем с гъбичка по нокът на крака. Каза, че имало ефект. Аз съм го ползвала 2-3 пъти за намазване на херпес /трябва да се намаже само засегната част, иначе люти ужасно/.

# 636
  • София
  • Мнения: 136
Търся билката - ЧРЕН БЛЯН (Hyoscyamus niger L.) - Синоними: Попадийка, буника, бленика, обикновен черен блян, попадийка, змийско цвете, гърне, зъбова билка, полудевка, шарка, червова билка, базизайка, попадия, бледно биле, беленика, блъника, дяволско око, пиши попадийка, пиши поп.
Пиша го в тази тема, защото я търся във връзка с една схема за пречистване от паразити на главата.
Може би вече е презряла, но ми трябват семената от цвета. Не повече от 30 грама. Ще си платя, ако някой има възможност да ми прати няколко цвята със семената. Добре я помня от детството си, но нямам възможност да обикалям в момента да я търся.

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 6 996
Благодаря ви момичета. Маслото на hjkl пише, че се ползва за ароматерапия.

# 638
  • Мнения: 1 273
Благодаря ви момичета. Маслото на hjkl пише, че се ползва за ароматерапия.
Пише за други цели да се разрежда в друго масло, като зехтин, и да се консултира професионална книга за етеричните масла.

igochev, няма ли го в билковите аптеки? Виждам, че си от София. Телефоните им са в интернет. Препоръчвам ти да започнеш с тази на ул. Поп Богомил.

# 639
  • Мнения: 1 273
Започнах да слагам маслото от риган в лъжичка зехтин, после го слагам всичкото в чаша с вода, разбърквам, и така се пие без да люти.

# 640
  • София
  • Мнения: 136
Благодаря ви момичета. Маслото на hjkl пише, че се ползва за ароматерапия.
Пише за други цели да се разрежда в друго масло, като зехтин, и да се консултира професионална книга за етеричните масла.

igochev, няма ли го в билковите аптеки? Виждам, че си от София. Телефоните им са в интернет. Препоръчвам ти да започнеш с тази на ул. Поп Богомил.
Ако ме питаш черния блян, не го продават понеже бил отровен. Иначе за аптеката сме на едно мнение - само и единствено в точно тази ходя. Да, може да се проверява и по телефона. Но на черния блян не продават нищо, понеже бил отровен. Няма да задълбавам отново и отново в темата за отровно, полезно, вредно и т.н. но по аптеките го няма, принципно. Реално на това растение наистина всичко му е отровно. На мен ми трябват семената. Твръдо съм решил, ако ги намеря да опитам една нова за мен схема за обезпаразитяване.
Така, че ще съм много благодарен, ако някой имa възможност да удари едно рамо. Може би все още не е късно /да не са изпадали семената от цвета/.

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 20:16 от igochev

# 641
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ето ти семената
15 бр. били достатъчни да отровят дете...

# 642
  • София
  • Мнения: 136
ето ти семената
15 бр. били достатъчни да отровят дете...
А някой знае ли как се поръчва от amazon.de ? /не ги вземам за вътрешно приложение/

# 643
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
отвори който амазон ти е удобен, напиши лат. наименование и seeds и ти излизат резултати.
давам ти линк да видиш цена и че се продават без проблем...
може и в ebay  да ги има, ровни се малко...

иначе в немския амазон можеш да платиш с кредитна карта, трябва да попиташ продавача дали доставя до бг и колко ще ти струва. като гледам цената за доставка в Германия, май ги пращат в плик като писмо...

# 644
  • София
  • Мнения: 136
Благодарско за ориентацията!
Бос съм с това онлайн пазаруване извън рамките на Бг.....
Май ще се пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт