Прочистване на организма от паразити

  • 888 660
  • 1 333
  •   3
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 502
Благодаря, утре вечер съм планирала да действам.

# 661
  • Мнения: X
Здравейте, бих искала да ви попитам.   bouquet
Искам да направя прочистване, нямам конкретни оплаквания, но се безпокоя относно контакта ми напоследък с хора, които живеят при много лоши битови условия, гледат много кучета и котки.
Бих искала да намеря безопасен метод, доколкото е възможно.
От пелина се притеснявам, тъй като имам големи камъни в жлъчката и гастрит. Доколкото четох, той не е безобидна билка и има и неприятни странични ефекти.
Методът на проф. Неумивайкин с прием на кислородна вода помага ли в този случай?
И още нещо, което ми звучи приемливо за мен - куркума, шипки, сок от грейпфрут, добро средство ли са (поотделно)?
  bouquet

# 662
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
скоро гледах една предаване - в продължение на години са прави изследване защо в развитите страни има толкова много алергични деца и възрастни. сравнението е спрямо едно племе в Лаос, които живеят много близко до природата и с много животни заедно.

та, установили, че при наличие на паразити в тялото имунната система е по-толератна и така се предотвратяват автоимунни атаки.
паразитите вредят, когато балансът в тялото е нарушен.
само изчистването им няма да помогне, трябва да се засили имунната система, за да са в симбиоза. Peace

при изследване на астма се установило, че деца, живеещи близо до природата и поне една крава в стопанството, не се разболяват. т.е. трябва да има и животни, а не само чист въздух и чисто тяло. Peace

с това не искам да започвам дискусия кое е полезно и кое вредно.
споделям, може на някого тази информация да е от полза.

# 663
  • Мнения: 2 677
Напълно съм съгласна, че здравето и силния имунитет са най-важни. Бях чела някъде, че в телата ни бактериите са повече от собствените ни клетки...

# 664
  • Мнения: X
asyalein, fata_morgana, лично аз много и благодаря за споделеното, за мен има много голям смисъл.  Hug
Някак си не ми се вижда разумно такива големи кампании по изчистване, от друга страна наистина се притеснявам да не би да съм се заразила с нещо от тези хора, с които се наложи да имам контакт, в по-горния ми пост съм разказала.
Все още не зная кой начин да избера.

Между другото, консултирайки се в аптеката, продавачът ми показа лекарство против паразити, което е по лекарско предписание и след изследване се назначава, Зелтек. В листовката му пише, че блокира храненето на паразитите с глюкоза , така вероятно помага и диета без сладки храни, да се регулират нещата.  Peace

Последна редакция: чт, 15 яну 2015, 09:13 от Анонимен

# 665
  • Мнения: 1 780
Нищо не ми излиза в Гугъл за "Зелтек". От къде да прочета нещо за него?

# 666
# 667
  • Бургас
  • Мнения: 6 986
Ох, аз като прочетох възможните странични реакции и ми стана лошо.

# 668
  • Мнения: X
Да, така е, но аз лично доста се притеснявам напр. и от пелина. повечето средства не са съвсем безвредни и явно е много важно дозата, но пък и всеки има специфична поносимост и не е добре да се рискува ...

# 669
  • Мнения: 1 846
Като го чета и се стряскам да няма и негативни последствия върху организма?! Sad

# 670
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
съвсем вероятно е да има,все пак се изписва от лекар при доказан проблем,а не само по преценка на пациента

# 671
  • Мнения: X
Всъщност си мисля за тези препарати против паразити, всички те са доста рискови за приемане. Това, че са билки, а не лекарства, не означава, че са като трапезен чай безвредни.

# 672
  • Мнения: 49
Дтносно страничните ефекти на лекарствата.Има ли лекарство без страничен ефект?
Дори и тези дето си ги купуваме без рецепта,като пример : парацетамол

# 673
  • Мнения: X
Разбира се, така е. Само че едни странични ефекти са по-безобидни и представляват някакво временно неразположение, докато други са наистина много тежки състояния.
Освен това при пелина не става дума за странични ефекти, а само за ефекти. То билката просто така си действа, наред с хубавото, върви и не така хубаво.  Peace

# 674
  • Мнения: 49
За незнаещите,които трябва да пият Зентел има и медикаменти спомагащи прочистването на организъма от лекарството.Например:
  "1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КАРСИЛ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА
Карсил е лекарствен продукт, който съдържа активна съставка силимарин, изолиран от плодовете на растението бял трън. Силимарин активира белтъчния и фосфолипиден синтез в увредените чернодробни клетки, стабилизира клетъчните им мембрани, свързва свободните радикали (антиоксидантно действие), като по този начин предпазва от вредни влияния чернодробните клетки и подпомага тяхното възстановяване.
Карсил се използва при:
токсични увреждания на черния дроб;
състояния след прекаран хепатит;
хроничен хепатит с невирусен произход;
мастна дегенерация на черния дроб;
в комплексна терапия на чернодробна цироза;
за профилактика на чернодробни увреждания при продължителен прием на лекарства, алкохол, хронична интоксикация (в т.ч. и професионална)."
 Заболявания причинени не от лекарството Зентел.
Това добре-билка,която помага.  НО !!!!!!!
"Обърнете специално внимание при употребата на Карсил
ако имате заболявания, придружени с хормонални нарушения (ендометриоза, миома на матката, карцином на гърдата, яйчниците и матката, карцином на простатата), преди започване на лечение с Карсил е необходимо да се консултирате със специалист поради възможен естрогеноподобен ефект на силимарин."
Миома на матката,че почти няма жена без този проблем.

Лекарствата се правят от билки.Всяко лекарство помага за нещо ,но в същото време вреди на друго.Същото се отнася и за билките.Но прочистването ,така популярно в този сайт действа само на паразитите в червата.Тоест,ако не махнете тези в другите органи,всъщност нищо не правите.Прочиствате се цял живот,но и самото прочистване 3 дни в месеца вреди.Пример 1:съсипва зъбите.за другите вреди помислете сами.
Монетата има две лица.Да видим и другата страна от прочистването.





Общи условия

Активация на акаунт