Дългото чакане след трансфера-14

  • 72 966
  • 788
  •   1
Отговори
  • Мнения: 284
Хайде мили мои съфоромки добре дошли в новата тема. След 7 години чакане щастието ме споходи и се надявам да се случи на всяка жена.

# 1
  • София
  • Мнения: 16 691
Запис! Дано тази тема да е късметлийска и само положителни тестове да има!!!

# 2
  • Мнения: 894
Честита нова темичка на всички момичета! Пожелавам на всяка да не губи кураж и търпение, да се бори с оптимизъм и разум за своето бебе и накрая да гушне дългоочакваната си мечта. Hug

# 3
  • Мнения: 232
Здравейте в новата темичка!   bouquet Да е на късмет! Успех на всички и много, много хубави емоции да си споделяме!
Аз днес се събудих без обичайното гадене и изтръпнах, защото по обяд съм на преглед за сърчица. Дано всичко да е наред. След 3-4 часа ще е ясно.  Praynig
Лек ден, момичета! Много, много усмивки ви пожелавам!  Grinning

# 4
  • Мнения: 558
Добро утро в новата темичка и от мен!Успех на всички в дългото чакане!
babydust7 babydust7 babydust7

# 5
  • София
  • Мнения: 3 789
Надежда, чудесна новина!   bouquet Hug

Деска, къде се изгуби ти?Как си? До къде стигнаха нещата?
Нещата стигнаха до БХС, който не е оптимистичен, но според мен е заради посочените данни  Tired Въпреки това ме пращат на късен, но всъщност чакаме ФМ на 15-ти май, за да се успокоим, дотогава сме на тръни и не смеем да се зарадваме  Simple Smile

Тони, всичко ще е наред, не се притеснявай  Hug

# 6
  • Мнения: 83
  animal037 afwitch и аз да почакам малко в тази темичка.

Хайде мили мои съфоромки добре дошли в новата тема. След 7 години чакане щастието ме споходи и се надявам да се случи на всяка жена.

Nadejda_za_dete много се радвам за теб Hug

# 7
  • Мнения: 368
  И аз чакам ,чакам,   има -няма 10 дни  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 16 691
Надежда, чудесна новина!   bouquet Hug

Деска, къде се изгуби ти?Как си? До къде стигнаха нещата?
Нещата стигнаха до БХС, който не е оптимистичен, но според мен е заради посочените данни  Tired Въпреки това ме пращат на късен, но всъщност чакаме ФМ на 15-ти май, за да се успокоим, дотогава сме на тръни и не смеем да се зарадваме  Simple Smile

Тони, всичко ще е наред, не се притеснявай  Hug
Деска, всичко ще е наред! Стискам палци! Hug Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 801
Честита нова темичка момичета
честито на бременните и успех на чакащите
 Hug

# 10
  • Мнения: 30
Здравейте,
Аз днес трябваше да си направя кръвен тест, но се указа че в Бургас няма работеща лаборатория в неделя. И така  направих само пикливо тестче ииии   EFP ,  двете лентички се появиха. Все още не смея да се зарадвам и утре ще си направя кръвния.

Успех и на вас момичета, това са определено едни от най-дългите дни в живота ми.  newsm44

# 11
  • Мнения: 94
Ихааа,тихичко честито AlekKsA!Стискам палци всичко да е наред.Много хубаво започва новата темичка.Късмет на всички ,които като мен все още са в очакване на  EFP

# 12
  • Мнения: 894
Честито, Алекса! Щом има втора чертичка, е ясно,  че резултатът е положителен. Hug

# 13
  • Мнения: 83
Браво AlekKsA  smile3501
Честито  Hug
Дано все такива хубави новини  EFP да има в № 14

# 14
  • Мнения: 3 404
Nadejda_za_dete  вярвам,че ще си ни на късмет,радвам се за твоето щастие.И като гледам тук само  EFP EFP EFP  ,ей така в прашеца да се мушна,че и моето време наближава за старт.

Общи условия

Активация на акаунт