Всичко за Всички марки Гел лакове

  • 235 552
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 224
По съвет на Невена си взех и аз от т.н."презервативи" за пръсти Laughing.Малко трудно ги надянах като за първи път,но действително с тях и топнати във топла вода,ши-то падна мнооого лесно.Почти всичко беше останало върху памука.Невена,благодаря ти за съвета.
Ето и какво направих след това:
http://prikachi.com/images.php?images/104/5827104S.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/105/5827105O.jpg
Как направи снежинката? на ръка ли е рисувана?
снежинката е на ръка правена с бяла боичка,но да си призная не я направих аз,а ми я нарисува приятелка Rolling Eyes
Много хубаво и нежно се е получило.

# 721
  • Мнения: 23
Здравейте ! Бихте ли ми казали дали си заслужават гел лаковете на ORLY ?

# 722
  • Мнения: 0
Момичета, срещали ли сте хубав ментов гел лак, да наподобява OPI Gargantuan green grape

Като гел лак това е близко Mint Bluesky   http://www.amazon.co.uk/dp/B009YLWAK4/ref=asc_df_B009YLWAK411803 … veASIN=B009YLWAK4   Миналото лято беше много модерен цвят. Не знам дали го внасят в БГ

# 723
  • Мнения: 0
здравейте дами Simple Smile бих искала да попитам дали геловете Chu jie  стават? Никога не съм ползвала такива, а като гледам са на доста добра цена Simple Smile Моля някой да пише за да съм сигурна ,че няма да сгреща Simple Smile Досега съм си поръчвала само на лина от сайта petkidis, но и последният ми свърши Simple Smile чакам отговори и благодаря предварително Simple Smile

# 724
  • Мнения: 60
ivanka.ivanova благодаря  Hug , тук го няма, но ще го открия в ebay.

# 725
  • Мнения: 60
Писах на вносителите на Bluesky за България, отговорихйа ми, че до месец ще заредят цвета. Май ще изчакам тях, ebay цената с доставка е към 13 долара, а тук е 18 лв на брой с безплатна доставка.

# 726
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Аз искам да попитам и друго, лепкавия слой на Гелиша с какво друго може да се почиства, освен с техния си разтвор?

Ползвам засега на Bluesky и си го почиствам с 95% спирт.  Peace. Предполагам, че и за другите марки важи същото.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Аз искам да попитам и друго, лепкавия слой на Гелиша с какво друго може да се почиства, освен с техния си разтвор?

Ползвам засега на Bluesky и си го почиствам с 95% спирт.  Peace. Предполагам, че и за другите марки важи същото.

Мерси! На мен ми казаха, че ако се махал със спирт , се губил блясъка  newsm78 Не съм пробвала , но ще пробвам..

# 728
  • Мнения: 87
http://www.rcm.bg/cgi-bin/index.pl

Ако някой не е видял това предложение-3 продукта взимаш и най-евтиния е безплатен.
Малко се малки като милилитри, само 9, в сравнение с 14 на Гелиш, но за домашно ползване ще издържат достатъчно дълго.

# 729
  • Мнения: 87
Аз искам да попитам и друго, лепкавия слой на Гелиша с какво друго може да се почиства, освен с техния си разтвор?

Ползвам засега на Bluesky и си го почиствам с 95% спирт.  Peace. Предполагам, че и за другите марки важи същото.

Мерси! На мен ми казаха, че ако се махал със спирт , се губил блясъка  newsm78 Не съм пробвала , но ще пробвам..

Аз махам лепкавото с чист спирт купен от железария, този 95% доста повече търкане искаше при мен, че да не лепне.

# 730
  • Мнения: 87
здравейте дами Simple Smile бих искала да попитам дали геловете Chu jie  стават? Никога не съм ползвала такива, а като гледам са на доста добра цена Simple Smile Моля някой да пише за да съм сигурна ,че няма да сгреща Simple Smile Досега съм си поръчвала само на лина от сайта petkidis, но и последният ми свърши Simple Smile чакам отговори и благодаря предварително Simple Smile

Аз китайските, хонгконгските, тайванските лакове ги отказах-никога не знаеш какво точно са наблъскали вътре, няма никакъв качествен контрол при тях. Получават се кожни проблеми, алергии и какво ли още не и после ще чакаш месеци пред да си сложиш даже маслото на Икаров на ноктите  Rolling Eyes ЛИЧНО ИЗПРОБВАНО. Посъбери пари и си вземи гелиш, шилак, IBD или нещо подобно, разликата в парите е двойна, да, но получаваш нещо свястно И С ГАРАНЦИЯ.

# 731
  • Мнения: 87
Ивка, Гелиш мини про и Ред карпет са едно и също и даже на едно и също място ги правят. Съвсем са си добре. 300-400лв са абсолютно неоправдан разход за такава лампа освен ако не се занимаваш професионално.

Мерси за това. Честно казано харесват ми, обаче не мога да ги намеря от европа на нормална цена, а не знам дали ми се занимава да поръчвам от сащ.
Иначе най-сетне си записах час за маникюр в събота, искам да ме направят с гелиш да го видя най-сетне наживо как изглежда, как се слага, как стои, как се маха. Много се надявам да ми хареса.

Гелиш се пече и на УВ и на ЛЕД лампа най-обикновени, при това положение никога, ама никога не бих взела УВ лампа и то за 300 лв. и нагоре-за тия пари ще обурудваш салон за маникюр Mr. Green

# 732
  • Мнения: 6 930
Между другото направих си Гелиша. Не съм очарована, Шилака по-добре беше. Но може би цвета, който си избрах беше такъв... Нещо не ми стоеше добре на нокътя, отдръпваше се. Момичето ми сложи 3 пласта и пита дали искам още, ама аз викам не, вече много ми се стори. Не беше съвсем покривен. Но иначе поне засега си държи и добре изглежда. Конкретния цвят беше такъв явно.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Между другото направих си Гелиша. Не съм очарована, Шилака по-добре беше. Но може би цвета, който си избрах беше такъв... Нещо не ми стоеше добре на нокътя, отдръпваше се. Момичето ми сложи 3 пласта и пита дали искам още, ама аз викам не, вече много ми се стори. Не беше съвсем покривен. Но иначе поне засега си държи и добре изглежда. Конкретния цвят беше такъв явно.

При абсолютно всички марки лакове и гел-лакове има такива цветове, които се нанасят трудно и не стоят много добре ..

# 734
  • Мнения: 0
Като говориме за алергии,никой не е застрахован.Може да се получи и от хубави маркови продукти,както и от некачествени.Извода е че вместо да си купувате оборудване и лакове от тук и там,понякога е по изгодно да посетите някоя добре работеща колежка и тя да ви направи маникюра с качествени и разрешени за продажба в България лакове. Искам да отбележа че контрола тук съвсем не е малък и независимо от произхода на лаковете,трябва да имат цял куп документи,разрешителни и какво ли не. Като разрешени продукти мога да кажа тези на CND,Gelish,SNB,Bluesky,Pro gel. Нека да отбележа,че тук пиша за разешени продукти в Европа,а не за техните качества като гел лакове

Общи условия

Активация на акаунт