Всичко за Всички марки Гел лакове

  • 235 549
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
здравейте отноео Simple Smile бих искала да разбера дали някой е ползвал такъв гел и дали си струва за тези пари ??Пазарували ли сте от този сайт ? http://www.uvlampi.com/index.php?page=products&cat=208&s … t=53&pid=7503

# 736
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз обикновено ползвам лаковете CND - по-скоро маникюристката ми ги ползва. Но цветово нямат кой знае какво разнообразие. Загледах се в тези на OPI - там е по-разнообразно със сигурност. Някой може ли да ми препоръча салон в София , по възможност изпробван , в който работят с тях, защото май не съм ги засичала  - специално за гел говоря, за другите - ясно.

# 737
  • Paris, France
  • Мнения: 14 273
Скрит текст:
Аз съм с IBD Just Gel, основа, цветове и топ. Нямам оплаквания откъм нанасяне, цвят Bing Cherries го слагам 2 пъти и е идеален, цвят Smokey Plum му трябват 3 пъти. Топ лака си е блестящ и лъскав та дрънка, нямам забележки, комбинирам с основа на Гелиш, понеже четката ми е много удобна за нанасяне, сега мисля и топ да взема на Гелиш пак заради четката главно. Махам го или с леко запилване и лакочистител с ацетон във фолио за 5 -7 минути или ... тук да не шокирам някой... просто го повдигам в единия край и цялото пад като все едно е е един еластичен изкуствен нокът-това заради мазната ми плочка, на около ден 10-ти всичко започва да се надига при мен, ако ще да е на марсианска марка  Rolling Eyes пък и ноктите ми растат бързо много и повече от 10 дни не ги изтрайвам. Пека с УВ лампа 36 вата, но ако мина на Гелиш ще си взма ЛЕД със сигурност.

Благодаря за съвета за разреждането-мнооого полезно  Peace

За 5-7 минути сваляш!!!!!!!! Това с базата на Гелиш или тази на ИБД? Струва ми се, че Гелиш се сваля малко по-лесно от ИБД.  Силно подозирам, че не ползуваш бондера с който ме омазаха въпреки бурните ми протести. А матираш ли ноктите? 10 дена съвсем не е зле ако се сваля за 5 минути във фолио. Много ти благодаря, че сподели   bouquet. Ако ще купуваш топа на Гелиш, да те предупредя, че четката не е като на базата а си е нормална. Аз не виждам смисъл да сменяш топа на ИБД с този на Гелиш. Никаква разлика не виждам по отношение на трайност, блясък и износване.

Понеже темата отива към края си имам предложение в следващата на първа страница да се сложат отговори на основните въпроси и линкове към постове с обяснения за лампи, почистване на горен слой, обезмасляване итн за да няма на всяка страница въпроси, на които е отговорено на предишната и още 25 пъти в темата.

И да помоля и аз за малко помощ. Цветовете, с които преди се лакирах редовно се броят на прръстите на едната ми ръка, но за съжаление не ги намирам предложени никъде. Омръзна ми да ходя 2 седмици лакирана в цветове, които не са точно това, което търся. За единия, който ми е абсолютен фаворит за последните 20 години съм отдавна загубила надежда, но за другите 2 мисля, че бихте могли да ми помогнете  Laughing. Единия е ето този:

Скрит текст:

Скрит текст:

Най-близкия, който познавам е Сребърния хром на СНД, но той белее и не е огледален. Показаният цвят ми е любимец, много елегантен и стилен, подходящ за всякакви случаи и всякакви цветове облекло. Много бих се радвала да намеря същия в гел-лак вариант, но засега удрям на камък. Благодаря на всички предварително.

куки, същия като ОПИто, което търсиш не съм виждала. Много крассив бледо-ябълков зелен е. Сещам се за цвят в абсолютно същия нюанс, но малко по-тъмен на Органик нейлз, ама нещо не мога да го намеря. Абсолютно съм сигурна, че с Мани Кю може да се постигне, но мисля, че ще му трябват 2-3 капки бяло. Погледни номер 104 тук:

https://canadanailsupplies.com/index.php?content=8&CID=223&a … ge=3&Keyword=

Погледни и китайските ако не те притеснява произхода  Mr. Green:

http://www.mildeast-nails.com/category.php?id=45&price_min=0 … id&order=DESC

http://www.mildeast-nails.com/category.php?id=45&price_min=0 … id&order=DESC

От 2рия линк ССА03 и ССА50 ми се виждат доста подобни. Можеш да им пишеш и да помолиш да ти покажат палитрата върху нокти (обръч с изкуствени нокти). Доставката е безплатна, но в момента са затворени до 14 заради фестивала, така че може и да не ти отговорят до края на месеца. Успех.

# 738
  • Мнения: 6 930
Между другото направих си Гелиша. Не съм очарована, Шилака по-добре беше. Но може би цвета, който си избрах беше такъв... Нещо не ми стоеше добре на нокътя, отдръпваше се. Момичето ми сложи 3 пласта и пита дали искам още, ама аз викам не, вече много ми се стори. Не беше съвсем покривен. Но иначе поне засега си държи и добре изглежда. Конкретния цвят беше такъв явно.

При абсолютно всички марки лакове и гел-лакове има такива цветове, които се нанасят трудно и не стоят много добре ..
Сигурно, но с Шилак не ми се е случвало никога чак така, а доста съм ползвала.

# 739
  • Мнения: 60
Nevena Virolan благодаря  Hug този на Mani q съм го виждала суочнат и е идеален, но не мога да го намеря с доставка до България.
Май ще изчакам този на Bluesky, поне знам, че се нанася и сваля лесно. С другите китайски нещо неми се рискува.

# 740
  • Paris, France
  • Мнения: 14 273
Здравейте ! Бихте ли ми казали дали си заслужават гел лаковете на ORLY ?

Пиша само колкото да има отговор на въпроса. Пробвах ги веднъж и засега не смятам да повтарям. Палитрата е ограничена и нито един цвят не ме грабна. Орли имат страхотни ярки и вамп цветове, но нито един от тях не е пуснат в гел версия. Ако харесваш някой цвят иди и пробвай! Уж топът им бил непромокаем за ацетон, но на мене на втория ден ми се матира от безацетонов лакочистител. Сега научих, че и безацетоновите лакочистители свалят такива лакове и може би вината е моя, че доста трих без ръкавици омазаното в лакове от дъщеря ми бюро + ноктите и ръцете и. Не се махна много лесно, което е голям минус за мене, но и не беше кой знае колко труден за сваляне. Не бих си купила нищо от тази система ако се правех сама, защото за цената има и по-добри а цветовете им са ми блудкави и нищо не харесвам. Единственото хубаво е евтината им ЛЕД лампа, която ми прилича на тази на Сенсейшънейл и нея бих си я купила.

кг, откъде купи напръстниците? Твоите много ми харесват, защото са дебели и биха били издръжливи. А и майка идва утре и може да донесе. Колко по-бързо се свали с тях Шилака? Може ли и цената на напръстниците и колко бройки минимум се купуват? Може и на лични.  Hug

Много хубави маникюри сте показали  Боби и Ася   bouquet. Имам молба, ако не ви затруднява, да пишете името и марката на цветовете, защото на екрана не си личи добре. Така мога да си вземам идейки за цвят.

Боби, Кои са цветовете на последните 2 лака? Третият ми прилича на Пърпъл, но не съм сигурна. Вторият прилича на Ръбъл, който е много елегантен, но не ми отива  Mr. Green

Бухтичка, кой беше цвета на Гелиш? Поне пробва и разбра, че не е за тебе. Вземи си Шилак щом си доволна! Не е кой знае колко по-дълго печенето в УВ лампа. 10 сек е само базата. Около 13 мин е цялата работа. С ЛЕД лампа не е по-бързо, защото палците се печат отделно и ако само това ти е проблема няма смисъл да си блъскаш главата за 5 минути по-дълго печене на месец.
 Hug на всички

# 741
  • Мнения: 60
http://www.rcm.bg/cgi-bin/index.pl

Ако някой не е видял това предложение-3 продукта взимаш и най-евтиния е безплатен.
Малко се малки като милилитри, само 9, в сравнение с 14 на Гелиш, но за домашно ползване ще издържат достатъчно дълго.

A това дали важи ако вземеш три различни  цвята лак, или имат предвид примерно вземаш 2 лака, третото е обезмаслител - то е безплатно?

# 742
  • София
  • Мнения: 48
http://www.rcm.bg/cgi-bin/index.pl

Ако някой не е видял това предложение-3 продукта взимаш и най-евтиния е безплатен.
Малко се малки като милилитри, само 9, в сравнение с 14 на Гелиш, но за домашно ползване ще издържат достатъчно дълго.

A това дали важи ако вземеш три различни  цвята лак, или имат предвид примерно вземаш 2 лака, третото е обезмаслител - то е безплатно?

Аз си взех от тази промоция на red carpet manicure от сайта rcm.bg . Значи, вчера аз си поръчах 1 стартов комлект и 2 цвята  и днес ми пристигнаха. Платих комплекта и единия цвят, а втория ми беше подарък. Мисля че и 3 цвята да земеш, пак единия ще ти го подарят. Ще кача снимка като се направя.

# 743
  • Мнения: 6 930
Бухтичка, кой беше цвета на Гелиш? Поне пробва и разбра, че не е за тебе. Вземи си Шилак щом си доволна! Не е кой знае колко по-дълго печенето в УВ лампа. 10 сек е само базата. Около 13 мин е цялата работа. С ЛЕД лампа не е по-бързо, защото палците се печат отделно и ако само това ти е проблема няма смисъл да си блъскаш главата за 5 минути по-дълго печене на месец.
 Hug на всички
Знам ли кой беше, разглеждах сега, прилича май най-много на High Voltage. Иначе не съм се отказала като цяло. Надявам се искрено, че с този цвят е така, но не с всички. Искам ЛЕД лампа заради лъчите, не ми е заради времето.

# 744
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз съм с гелиш сигурно от 2 години (ако не и малко повече)  Crazy. Много съм доволна, но си мисля, че и маникюристката има огромно значение за вида и трайността на цялата процедура.

# 745
  • Мнения: 32
Момичета,имам УВ основа и УВ топ на Лина,мога ли да ги ползвам с гел лакове?

# 746
  • Paris, France
  • Мнения: 14 273
Момичета,имам УВ основа и УВ топ на Лина,мога ли да ги ползвам с гел лакове?

Покажи ги поне кои са. Силно подозирам, че става дума за продукти на китайската марка Sina. Основата за какво е? Разтворима ли е? Ако не, ще махаш само с пилене и може да си осакатиш ноктите като едното нищо. В испанския ми готварски форум  масово се правят с едни боклуци на Сина, базата и топа изглеждат като 2те тъмни кафяви шишета със синия  етикет тук:

Скрит текст:

и после реват, че с нищо не се сваля и пилят. Сина имат и разрешени в Европа легално внесени продукти, които са в бели шишета със сребърни капаци или дръжки и които не били лоши. Тук ги предлагат евтино в съмнителни салони. Моя позната беше във въсторг от издръжливостта и каза, че не се свалило много трудно, но аз не съм ги пробвала.

Ако не е тайна, защо избра точно тях? Разбирам, че в салоните ги зареждат заради ниската цена в Европа в сравнение с ужасно високите на американските утвърдени марки. Не разбирам защо хора, които се правят сами и имат възможносст да си купят от Америка по интернет продукти на високите марки, които биха им излезли по-евтино от Сина в Европа си купуват Сина от Европа. Не се заяждам а просто ми е интересно.

Бухтичка, Хай волтидж наистина не е изобщо покривен. Той е предвиден за последен слой така че долния слой  да прозира. Благодаря, че сподели.

# 747
  • Мнения: 32
Момичета,имам УВ основа и УВ топ на Лина,мога ли да ги ползвам с гел лакове?

Покажи ги поне кои са. Силно подозирам, че става дума за продукти на китайската марка Sina. Основата за какво е? Разтворима ли е? Ако не, ще махаш само с пилене и може да си осакатиш ноктите като едното нищо. В испанския ми готварски форум  масово се правят с едни боклуци на Сина, базата и топа изглеждат като 2те тъмни кафяви шишета със синия  етикет тук:

Скрит текст:

и после реват, че с нищо не се сваля и пилят. Сина имат и разрешени в Европа легално внесени продукти, които са в бели шишета със сребърни капаци или дръжки и които не били лоши. Тук ги предлагат евтино в съмнителни салони. Моя позната беше във въсторг от издръжливостта и каза, че не се свалило много трудно, но аз не съм ги пробвала.

Ако не е тайна, защо избра точно тях? Разбирам, че в салоните ги зареждат заради ниската цена в Европа в сравнение с ужасно високите на американските утвърдени марки. Не разбирам защо хора, които се правят сами и имат възможносст да си купят от Америка по интернет продукти на високите марки, които биха им излезли по-евтино от Сина в Европа си купуват Сина от Европа. Не се заяждам а просто ми е интересно.

Бухтичка, Хай волтидж наистина не е изобщо покривен. Той е предвиден за последен слой така че долния слой  да прозира. Благодаря, че сподели.

Такива са и моите,като на снимката.Взех ги от Продавалника,и жената която ми ги  продаде,твърдеше,че стават за гел лакове,но като попрочетох темата се усъмних. Thinking

А,тези стават ли?
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 19:05 от Tsvetkova

# 748
  • Paris, France
  • Мнения: 14 273
Ако са като показаните, те не се свалят с ацетон и посмъртно. За някой от техните топове бях чела, че се пука като стъкло върху гел-лак, но май не е този. Бих ви посъветвала да пробвате топа, но не и основата.  На основата си пише, че е праймър и никъде не е написано, че е соук офф. Някои от испанските момичета получиха обриви и възпаления от този абсолютен боклук. Не бих доближила и носа си до шишето. Ако парите са ви проблем ви съветвам да си закупите основа и топ на ИБД от американския ибей. Излизат около 18-20 лева с доставката и поне са сигурни. И не се стеснявайте да питате тук ПРЕДИ да закупите продукта. Успех.

........ Най-притеснителното в продуктите на Сина са ужасните алергени вътре. Също, много безскрупулни европейски продавачи си играят със здравето на клиентите.  Предлагат продукта с името Лина и някои даже лъготят, че е американски. Всеки подобен продукт трябва в Европа да е регистриран в поне 3 анти-отровни центъра. Ако получите алергична реакция, която може да е шок с опасност за живота, в болницата даже няма да знаят за какъв точно алерген става дума и няма къде да проверят. Има да тъъъърсят Лина ама такава марка немаааааааа. Ето сайта на Шанхайската Сина, но показаните продукти там ги няма:

http://www.nailsina.com/product.aspx?typeId=75

В подобно шише е топа за твърдия гел. Тези, които са ви продали може и въобще да не са на  Сина. В Китай вече има и имитации на Сина и чу Джи  Laughing.

На ваше място бих се свързала с продавача и бих си поискала парите обратно а и бих сигнализирала на компетентните органи. Това е абсолютна измама, която може да е с ужасни за клиента последици.

Тук има хора, които купуват от Китай за собствена употреба, но първо изискват така наречения документ за безопасност. Изискайте го от продавача да видим дали го има! Има си нормални китайски производители и продавачи, които ви го пращат при поискване. Направо съм отвратена.

Редакция - не познавам чу Джи. четох, че се отлепя базата лесно и си трябва и бондер но за 14 долара от американския ибей ще ви доставят оригинална база + топ на ИБД или Изфлоу. На нас ни е резнат достъпа, но ако влезете в ибей и напишете IBD just gel polish base top или Ezflow Trugel base top и изберете безплатна доставка ви излизат за 14 долара, тоест, по-малко от 20лв. И това сме го коментирали тук в последните 5 страници  Laughing ако ви се чете. Лаковете на ИБД са по 7-8 долара с доставката и готово.. Успех.

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 19:24 от Nevena Virolan

# 749
  • Мнения: 0
Базата е само за гел,не става за гел лак. Топа е твърд,а не е еластичен и ще се напука. С две думи пробвала съм ги, не стана

Общи условия

Активация на акаунт