Подсъзнанието може всичко 49 (линкове за всички техники на първа страница)

  • 72 247
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 118
един банален запис

# 46
  • Мнения: 7 201
Изтървала съм новата темичка ..(сега ще наваксвам с четенето)
Благодаря за положеният труд, Мижжж! Hug

# 47
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ мацки и мацковци Grinning
От около 2 години съм в темата и преди и сега не съм  от активно пишещите,но пък съм от редовно четящите Grinning Искам да ВИ помоля да ми изпратите малко полойителна енергия,че от сряда съм с такива болки в кръста,че не мога да мръдна. Сега ставам,но не мога да седя много,не мога да се обслужвам абе.....кофти много. Днес успях да седна на стола пред компа и веднага влязох тук,за да се позаредя с положителна енергия малко,защото тук винаги човек може да я намери.Успях да прочета от новата тема всичко до тук и ВИ поздравявам и благодаря,че сте направили всичко темата да продължи.Обичам Ви!
 Сега отивам да плегна,че нещо не ми е  хич комфортно,а дано тези дни да си ви чета в добро здравословно състояние вече,че ми омръзна да лежа и да не мога да свърша нищо Sad
Обичам ви и ви благодаря!

# 48
  • Мнения: 219
 
HELLO 55
чудесна нова темичка Hands Clap

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Благодаря за новата тема.  bouquet
klem4e, честито!

# 50
  • Мнения: 72
Здравейте момичета и момчета. Искам първо да благодаря за темичката и на хората, които се грижат за нея. Не пиша, но не пропускам и ден без да ви следя  HugПрегръщам ви и ви обичам. Mijjjka, Dess постоянно се уча от вас и с нетърпение чакам да напишете нещо. Нямам никакво време да пиша, но искам само дда кажа, че тази тема ме промени. Накара ме да вярвам,ч е мога много неща и не е късно никога човек да учи и да се променя. Така сега поредното нещо, което съм решила е да запиша английски език, дано се справя. Намерих работа, каквато искам (еее не е точно това, което търсех, но съм доволна), сигурна съм,че ще работя и като счетоводител(това е мечтаната ми работа). Надя, разпечатих си молитвата, много ми хареса, докосна душата и сърцето ми. Благодаря ви и много ви обичам. Ако някога спретнете някакво купонче да се видиме не ме пропускайте, сигурна съм,че ще бъде страхотно.  HugПрегръщам ви.

# 51
  • Deutschland
  • Мнения: 5 434
Работеща, аз се мъча с немски език. Това обещах на Кармичното ръководство, но нещо изобщо не ми се удава. Просто не ми е интересен. Не ме влече. Но съм обещала и няма начин.

# 52
  • Мнения: 10 697
dpv, ако правиш обещаното насила и без радост, полза никаква  Wink
Само се натоварваш  Hug Знаеш, че "насила хубост не става, а и да стане, пак не е хубаво"  Simple Smile
По-добре измисли нещо друго, което да правиш с радост в сърцето, а не с неудоволствие, само защото "си обещала и няма начин"  Hug Важна е емоцията, която влагаме, и отношението към нещата  Peace
Защо не пробваш с друг език? Аз лично най-щастлива съм се чувствала, когато учих италиански  Heart Eyes  Сама си реших, че искам и го учих 4 години с страхотно удоволствие  Grinning
Ееех... bella Italia  Mr. Green  
  

Последна редакция: пт, 27 апр 2012, 09:36 от mijjjka

# 53
  • Мнения: 218
"Този, който има надежда, има всичко."
 Арабска поговорка


# 54
  • Мнения: 25

И още нещо ... Страшна сила са тия желания.  Simple Smile Започнаха едно през друго да се изпълняват... направо си е - Поискайте и ще ви се даде!  Hug
Напълно съгласна  Peace И на мен ми се изпулниха много от желанията Hug Благодаря че сте го споделили тук   bouquet Продължавам да си пиша, но все още не са много големи желанията, задоволявам се с мънички неща  Simple Smile

Исках да попитам дали сте попадали на самохипнози и внушения на български. Много съм доволна от един диск на Пол Маккена(за самоувереност беше), но не съм срещала други?!

# 55
  • Мнения: 1 351
Благодаря за новата тема.  bouquet
klem4e, честито!
  bowuu bowuu bowuuБлаодаря , благодаря - да ти се връща  Laughing

 Аз пак да се похваля с този Вован - само си помислих за него - даже и не обещавах нищо ...ииииииии стана работата. Взела съм му страхът  начи .. Joy

# 56
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Работеща, аз се мъча с немски език. Това обещах на Кармичното ръководство, но нещо изобщо не ми се удава. Просто не ми е интересен. Не ме влече. Но съм обещала и няма начин.

Немския съм го учила от забавачка  Crazy Навремето вс. английски  групи бяха пълни в алианса и аз т.е. нашите  немски та немски с.... години  Wink така и нямах самочуствието че го знам хубаво пък и не ходех с голямо желание на курсовете  Crazy Отидох в Германия потопих се в средата и всичко си дойде на мястото  Wink Така като гледам е и с английския  Crazy ако не бе работата ми/общуването  на дали щях да съм помръднала само уроците и заниманията сама  Rolling Eyes
Не мога да седна и да уча език след 30 минути се разконцентрирам и изнервям  Mr. Green може би ми липсва дисциплина  Thinking




Я чеките ви пусна нещо  Sunglasses не е притча  Laughing


http://www.blitz.bg/news/article/137530   Sunglasses

# 57
  • Мнения: 1 422
Три за щастие.................. Трети опит да се добавя в новата тема  Crazy

# 58
  • Мнения: 10 697
Момичета, само искам да ви напомня кой каквото и да ви говори, ВИНАГИ да се осланяте на собствената си интуицията!!! Днес, благодарение на нея, не изгубих голяма сума пари Grinning

# 59
  • Мнения: 1 422
Мижик, супер си!

И напълно съм съгласна с тебе. Аз пък поради простотия не последвах моята и загубих доста от наивната си вяра в хората. Ама имала глава дървена да пати....



Днес след всичкото време болка и мъка съм в много нежно пролетно оптимистично настроение и ви поздравявам с това - кой иска да пийне следобедно с мене?

Общи условия

Активация на акаунт