ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 4

  • 73 067
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 359
Фреичка   bouquet  Благодаря ти отново, безценна си  Hug

# 691
  • Мнения: 2 359
Фреичка, помагай  Praynig Снощи сънувах, че си намерих часовник(ръчен) (уж беше в магазин, но не го платих, просто си го взех). След това си взех още един (беше същият, като на мъжа ми). Единият избързваше с един час (не помня кой). Трябваше да бъде 13:00 часа, а той показваше 14:00. Сверих го и така си ходех с два часовника на едната ръка  newsm78

# 692
  • Мнения: X
Daisy Rose, може би сънят е съвет да не бързаш с бъдещите събития, защото всичко си има точно време. Друг вариант е съня просто да илюстрира нетърпението ти. Или пък да изобразява вътрешно притеснение от липсата на време в ежедневието. Не знам кое от всичко се отнася за теб, надявам се сама откриеш  Hug

# 693
  • Мнения: 2 359
Мисля, че разбрах кое се отнася за мен. Благодаря ти отново  Hug

# 694
  • Мнения: 599
______Freya______ благодаря ти !Нека денят ти бъде изпълнен с много обич и топлина!  bouquet

# 695
  • Мнения: 43
Добро утро, момичета! Добре ли спахте? Кой какво сънува?
Моите сънища бяха накъсани... Един зар, търкули се и спря на 2. После синът ми ми викаше: "мамо, мамо народна приказка ''Частен детектив'', народна приказкааа "Частен детектив". Какво ли може да значи това?
Една малка виртуална почерпка за хубав и усмихнат ден от мен:

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Фрея,пак сънувах...и тоя път го помня.Е,някаква част... Grinning

Сънувах как сме на земята и свекърва ми точи/меси някаква баница Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: X
Луканова, това 2 със сигурност означава нещо,но може да бъде всичко, период от време 2 сед, дни, мес, год., дата, може да е двойка, двойка хора или каквото и да е двойно, удвояване, раздвояване... Интересно е какво е казал сина ти в съня, но смисълът на изречението също може да бъде различен според много неща. Аз мога да свържа нещата така: "Народна приказка"-поука, старило,патило, мъдрост, съвет, нещо утвърдено и т.н. в този ред на мисли. За "частен детектив" - разузнаване, любопитство, желание за знание, за намиране на истина, доказателства, търсене на отговори, проучване, процес на откриване, съмнения, подозрителност и т.н. Може би общоизвестните наложили се с времето разбирания (за дадено нещо) не са достатъчни за да убедят твоята вяра, налага се да "разгадаеш" истините за себе си сама.
mystic woman,не мисля че съня означава нещо специално. Предстоят празници, може би обичайната подготовка за тях.
didabs Hug

# 698
  • Мнения: 43
Много благодаря, Фрея! След твоите разяснения, вече предполагам какво е значил сънят ми.

# 699
  • Мнения: 154
Снощи имах доста знаков сън, за чието тълкуване ще помоля за Вашата помощ. Първо сънувам, че съм в някаква стая, където има детски легълца и едно момченце на около 3-4 годинки, заедно с майка си. Тя ми каза, че сега ще доведат и другото й момченце, което е болно. Детенцето беше отново на около 3-4 или 5 годинки, смугло или по-скоро мургавко. Аз започнах да го галя, а то ми каза: "Нали ще му се обадиш, обещай, че ще му се обадиш, свържи се с него".....след това ми каза дума на английски, която аз записах върху лист и в съня си не разбирах напълно значението й, но си обещах да я проверя в речника по-късно. За жалост като се събудих не успях да си спомня думата, а знам, че това е важно. Знам само, че започваше с буквата D и беше нещо от рода на devotion, dedication или нещо сходно, което в превод означава отдаденост, посветеност, преданост...... Причината да забравя каква е английската дума беше, че ми се обади шефа с молба да подготвя и изпратя подаръци на определени наши бизнес-партньори. И на сън започнах да съставям списък с имената и длъжностите им (отново не ги помня наяве)...Малко след това сънувах въпросните хора (получателите на подаръците), снимани в списание - наредени един до друг и снимани на черно-бяла снимка.....Изглеждаха много арт, все едно са поп или рок-звезди, заснети във фотосесия. След това се събудих.

Единствената връзка на съня с реалността е, че с един много близък и обичан от мен човек отново подновихме отношения в някаква степен. Но аз умишлено пазя дистанция и не правя първи стъпки към него - не защото не изпитвам чувства, а защото искам да го оставя сам да вземе решение, а не аз да го притискам с активност.

# 700
  • Мнения: X
fitblond, според мен значението на съня означава да не оставяш мечтите и целите да ти се изплъзнат. Тази посветеност и отдаденост, дългът към собствените желания, отговорността към душата ти, да не позволяваш да се отклоняваш от пътя, от избраната точка до която искаш да стигнеш/да получиш. Концентрация/фокусиране върху целта/мечтата/бляна. Всичко това може да не е съвет/насока, че трябва така да реагираш,може съня просто да изразява подсъзнателни изисквания на теб самата,свързани да речем с реалната ситуация,която си описала.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Пак аз...
Снощният ми сън,също странен и тъп...Сънувам,че шефката се е разочаровала от мен.Т.е. каза ми че не е очаквала от мен такова нещо,а именно да си купя от кухнята на ресторанта салам,с намаление,и то за вкъщи Crazy Laughing Че и бележката дето съм платила ми носи  ooooh!

# 702
  • Мнения: 1 384
______Freya_______ уникална си и винаги тълкуванията ти излизат верни , благодаря ти   bouquet   bouquet   bouquet
сънувах два съня онзи ден вечерта сънувам , че веждите ми са гъсти  и дълги ,пипам ги с ръка и ги усещам огромни (аз по принцип нямам вежди  Grinning)
снощи сънувах , че сме на някаква вила с колегите и двама от колегите ми ме харесваха и аз се чудех между кой да избера

# 703
  • Мнения: X
mystic woman, мисля че сънят изразява прекалената критичност,с която подсъзнателно се наказваш.
Marry Djane,много се радвам,че успявам да помогна по някакъв начин  Hug По принцип веждите насън се свързват с финансовото състояние, колкото са по-големи и гъсти толкова по-добре за паричните постъпления и обратното. Освен това веждите са нещо като рамка на лицето, служат за изразяване на настроенията и реакциите. Може да е свързано със съмнения/подозрения/неодобрение или прикриване на подобни мисли. Аз лично свързвам дебелите вежди с мъдрост,знание  ,тежка дума, зрялост,"човек на място" . За другия сън - може би се чувстваш заобиколена от маловажни неща за теб.  Peace

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт