Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 11

  • 84 122
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
  • Мнения: 0
Тук Берк е на някакъв рожден ден.

# 723
  • Мнения: 11 766
Благодаря за прекрасните подписи с Берк и Чаала ...  txtloves newsm76 Two Hearts

Тук Берк е на рождения ден на Йозгюр Озан - и Чаала я имаше на снимки от този рожден ден, както и Зейнеп, Алп, Шефкет и другите ...  smile3525

За анкетата - добре си направила ...  Hug

# 724
  • Мнения: 1 278
Тогава изобщо не се притеснявай. Когато решиш я пускай и избери анкета по твой избор - сигурна съм, че всички ще я харесат ...  Two Hearts
Доизписвам тази с няколко колажа и пускам новата. Посъветвах се и със Зори за анкетата. Peace

Така че ако има недоволни към мен да се обръщат. hahaha

Последна редакция: нд, 15 юли 2012, 23:20 от angel4e_f

# 725
  • Мнения: 0
Заповядайте в новата ни темичка! Hug

# 726
  • Мнения: 0
Тогава изобщо не се притеснявай. Когато решиш я пускай и избери анкета по твой избор - сигурна съм, че всички ще я харесат ...  Two Hearts
Доизписвам тази с няколко колажа и пускам новата. Посъветвах се и със Зори за анкетата. Peace

Така че ако има недоволни към мен да се обръщат. hahaha

Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 11 766
Тогава изобщо не се притеснявай. Когато решиш я пускай и избери анкета по твой избор - сигурна съм, че всички ще я харесат ...  Two Hearts
Доизписвам тази с няколко колажа и пускам новата. Посъветвах се и със Зори за анкетата. Peace

Така че ако има недоволни към мен да се обръщат. hahaha

Joy Joy Joy

Сигурна съм, че всички ще са доволни. Темата е невероятна. Идеята за малките снимки с актьорите е супер - само може следващия път да добавиш и такава малка на Чаала / Елиф ...  newsm44

# 728
  • Мнения: 11 766
Тогава изобщо не се притеснявай. Когато решиш я пускай и избери анкета по твой избор - сигурна съм, че всички ще я харесат ...  Two Hearts
Доизписвам тази с няколко колажа и пускам новата. Посъветвах се и със Зори за анкетата. Peace

Така че ако има недоволни към мен да се обръщат. hahaha

Joy Joy Joy

Сигурна съм, че всички ще са доволни. Темата е невероятна. Идеята за малките снимки с актьорите е супер - само може следващия път да добавиш и такава малка на Чаала / Елиф ...  newsm44

Сега видях, че си я сложила - едно огромно благодаря за хубавата тема ...  smile3525

# 729
  • Мнения: 0

Сега видях, че си я сложила - едно огромно благодаря за хубавата тема ...  smile3525
Явно в началото не ти се е заредила. Иначе си я имаше. Peace

# 730
  • Мнения: 36 754
Решихте ли коя анкета да сложа в новата тема? newsm78

Здравейте момичета. Не мога да ви изчета - днес горещото време ви е провокирало да галопирате в темата.

За анкетата може би  това

Коя е най-разтърсващата и незабравима любовна история в сериала ?

Да се обоснова - не съм гледала всички сезони и нямам меродавно мнение. Но другата за това В кой герой откривам себе си -много добър  въпрос. Трябва обаче да помисля......

# 731
  • Мнения: 36 754
Страхотна новина за Чаала !  newsm44

Чаала Кубат печели ВТОРО и ПЪРВО място в 2 последователни дни на състезанието в Пегас / Турция ...  txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts newsm74



Pegasus Windsurf Ligi Datça Yarışı'nın 2.gününde 2 yarış yapıldı. Çağla Kubat ilk yarışta 2. olurken, ikinci yarışta 1.liği elde etti...


Както вече знаем от 13 до 15 юли се провежда състезанието по Уиндсърф в Пегас / Турция.

В първото състезание на 13 юли Чаала е завършила на 2-ра позиция, а вчера 14 юли на второто състезание там - Чаала печели първото място.
Hands Clap ppp  mrstraetz

Без съмнение Чаала е огромен талант и невероятен човек - обичам я все повече и много се гордея, че съм нейна фенка. Пожелавам й още много успехи и винаги да ни радва ...  smile3525 

БРАВО НА ЧААЛА  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Роси, благодаря ти, че ни информираш за успеха на красавицата  Hug А Берк дали е бил там  newsm78 newsm78

# 732
  • Мнения: 11 766
Решихте ли коя анкета да сложа в новата тема? newsm78

Здравейте момичета. Не мога да ви изчета - днес горещото време ви е провокирало да галопирате в темата.

За анкетата може би  това

Коя е най-разтърсващата и незабравима любовна история в сериала ?

Да се обоснова - не съм гледала всички сезони и нямам меродавно мнение. Но другата за това В кой герой откривам себе си -много добър  въпрос. Трябва обаче да помисля......

Джули вече направи новата тема. Ето я - заповядай да си пишем там ....  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=669501.0

Там ти отговорих на въпроса за Берк и Чаала ...  newsm44 smile3525 txtloves

Колкото до анкетата - всички са интересни. Сега е сложена тази за сезоните, но в някоя от другите теми ще има и другите. Аз обаче още не съм гласувала ...  Mr. Green

Харесвам абсолютно всички сезони, но най-вече 4 и 5-ти заради Берк и Чаала и уникалните моменти с двойката Синан и Елиф, но харесвам и първите 3 сезона заради Гамзе и Уур и невероятните моменти с Мурат и Зейнеп. В 6-ти сезон обаче ми е по-кофти - интересен е но не колкото другите. Така, че ще видим вероятно ще гласувам за всички и ще си избера един от тези със Синан и Елиф. И аз не знам още какво да правя - труден избор защото всички ми харесват. Добре, че има опция всички и имаме право на 2 гласа. Сериала като цяло си е невероятен ...  newsm10

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт