МАЙ 2012 - тема 15

  • 36 406
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
 Hug Колко сте бързи в писането, хайде и аз в новата тема, която ще бъде изпълнена САМО с положителни емоции!  Hug Hug Hug
Дрина, благодаря!   bouquet

Стискам палци за Петя, чакаме хубави новини, ама как се опулих като прочетох коментара й  Joy Joy Joy. Нали сме с един термин, пък и аз цяла нощ сънувам, че раждането започва  ooooh!  Joy. Кога успявам да сънувам като съм през час в тоалетната направо незнам.
Моите крака също отичат, от една седмица съм в отвратително настроение, вчера така се спречкахме с мъжо, че направо незнам какво ми идваше да му причиня  Grinning.

Пътувахме до Софията вчера да вземем моята мама от летището, тъй като тя не е в България, а не си беше идвала от година и половина  Hug. Та го майтапех таткото, че болници тук колкото иска, а той се  шашка.

Хайде приятна вечер на всички Simple Smile

# 61
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Юхууууу имам новини...

Петя си има си момиченце!!! Родила е нормално.

Съобщението е кратичко, пише, че ще има повече инфо по-късно.

Честито на Петя! Здрава и прекрасна да е госпожицата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 507
Здравейте,

Кога изписахте толкова много  Hug

Честита нова тема. Благодаря на DRINA   bouquet

Честито на Петя, Верчето и Суити! Да сте живи и здрави! Бебетата да са много послушни и да Ви радват!

Хубава вечер   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 43
Честито на Петя! Да е жива и здрава госпожицата.

# 64
  • Мнения: 0
Честита радост на Петя!!!
Нямам търпение вече и аз да раждам,че да мога да се вталя за моренце Joy

# 65
  • Мнения: 3
Ех, че хубаво! Браво на Петя!
Да са живи и здрави!  Hug

# 66
  • Мнения: 1
Привет отново!

Чух се с Верчето - горе долу добре звучеше, но беше мнооого разочарована от МД! Каза ми, че там държали родилките по 5 дни, нищо че раждането е естествено. Ще оставя на нея да ви разказва подробности. Важното е, че с бебе Борис са се справили и сега се възстановява милата.  Измъчи се тя с тази си бременност и ходене по доктори и тяхната смяна...сигурна съм, обаче, че всичко това ще избледнее скоро и ще остане само хубава емоция с бебчето! Hug

Каза ми, че в съседната стая била Бебоне - вчера родила момиченце Калина! Живи и здрави да са и те и дано скоро ни пишат повечко!   bouquet

Честито и на Петя! Жива и здрава да е малката й кукла!

# 67
  • Мнения: 27
Честито и на Петя Simple Smile  чакаме новини за бебе и нея Simple Smile

# 68
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Вече не знам на кого честитих и кой пропуснах. Затова  ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ! ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО АЗ МОГА ДА ПОЖЕЛАЯ Е ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И ВИЕ ПОКРАЙ ТЯХ. ЗНАМ, ЧЕ Е БАНАЛНО, НО ПЪК Е ТОЛКОВА ИСКРЕНО И ИДВА ТОЛКОВА ДЪЛБОКО ОТ ДУШАТА МИ. САМО ВИЕ МОЖЕТЕ ДА ГО РАЗБЕРЕТЕ.
Петя, ей това е раждане, на обед да пишеш в темичката и малко по късно...бебка!   bouquet

# 69
  • Мнения: 1
Честито на Петя малката дама, да й е жива и здрава, а мама да се възстановява бързо.

Беки, аз съм си добре, все още в старото състояние и настроение на духа. Нещо голям мързел ме е хванала, ама толкова голям че няма повече накъде. Вчера ми беше толкова зле че цял ден само лежах в леглото, хвана ме някакво целодневно гадене и нещо като генерализирана умора, та се чудех дали не започна нещо  Simple Smile но не би. Днес съм свежар от класа, направих една разходка доколкото мога да се движа заради дископатията.
И забележете, днес реших че е време да си подготвя багажа за болницата, хаха, не знам как оставих всичко за последния момент. Преди бях някакъв контрол фрийк, сега грам не ми пука  newsm78 В събота финално се сдобих с количката и люлката. Утре още малко покупки и толкова.

Освен това си направих бременски снимки, че си нямам нито една. Остава само да си оправя компа, че с този бременен мозък успях да му спря всички ю ес би-та  Laughing после ще ги кача да си покажа шкембенцето. Все си мисля че моето е голямо, обаче като гледам вашите и не е точно така  Hug

Моля за малко помощ, знам че сега вече всички ни интересуват бебешорчетата, ама аз като не съм готова с едни покупки  Whistling Някой беше пуснал линк с един слинг на дупки. Не мога да се сетя каква марка беше, някой дали може да помогне   bouquet

И четох че във фб се обсъжда пътуване на бебочета - точно днес си говорехме с моя мъж как да организираме това някъде към юни месец Embarassed Чудя се дали едно пътуване с кола 10 часа с необходимите почивки или 3 часа с два полета е по удачно за толкова малко бебе. На мен първият вариант ми е по удачен, но знам ли.  Някой да се сеща за едни специални колани, които се продават отделно и са за коша за новородено, но вътре за самия кош newsm78
Имам спомен да съм виждала, но не си спомням къде, ех, къде ми е гинко билобата  Laughing

Хайде хубава вечер и утре чакаме ново бебе   bouquet




# 70
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469

И четох че във фб се обсъжда пътуване на бебочета - точно днес си говорехме с моя мъж как да организираме това някъде към юни месец Embarassed Чудя се дали едно пътуване с кола 10 часа с необходимите почивки или 3 часа с два полета е по удачно за толкова малко бебе. На мен първият вариант ми е по удачен, но знам ли.  Някой да се сеща за едни специални колани, които се продават отделно и са за коша за новородено, но вътре за самия кош newsm78
Имам спомен да съм виждала, но не си спомням къде, ех, къде ми е гинко билобата  Laughing

Хайде хубава вечер и утре чакаме ново бебе   bouquet

[/quote]

Тези дни в Часът на мама имаше тема за пътуването и малките бебета , казаха че не е препоръчително малко бебе до 6 месеца да се вози и спинка повече от 2 часа в кошчетата за кола. Даже когато е в него трябва да се държи главичката в едно положение......много да не се клатушка.

# 71
  • Мнения: 2
Ето това се казва хубав ден- да започва и завършва с хубави новини. Честито на Петя за нейната малка рожба! Simple Smile
Малко ме е срам да питам ама все пак... От близо седмица имам запек и всеки път като ходя до тоалетна са едни напъни и накрая винаги ми се цепва малко Д-то и има няколко капки кръв. Някои друг има ли такъв проблем (ако е проблем де)? Понакога ми става смешно и се чудя дали това не са репетиции за раждането Laughing

# 72
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен в новата темичка. Влизам да се разпиша и да честитя на новите мами. Честито на Петя, Sweety85 и Верчето. Дано не съм пропуснала някоя, да са ви живи и здрави бебчетата и много да ви слушкат, а на мамите бързо възстановяване и скорошно прибиране вкъщи. newsm51

И аз като вас страдам от безсъние, ставам до wc и после като се замисля за раждането, за бебчо и спането ми е дотам. Днес дори не успях да изляза,беше много горещо, а тези температури наистина ми идват в повечко, получавам сърцебиене и ми става лошо. Днес влязох в 9-тия месец и вече си мисля за предстоящето събитие.

Е,това е от мен. Утре ще пиша повечко.
Лека вечер на всички! 

# 73
  • Мнения: 11
Честито и от  мен на Петя,пожелавам и бързо възстановяване, а малката  принцеса много да я радва и слуша

# 74
  • Мнения: 240
Петя, честито! Да ти е здрава и щастлива принцесата!   bouquet

Благовесна, в темата за секциото прочетох, че в "Щерев"  преди изписването слагат колани, но не знам подробности, jo_anna дано пише повече инфо  ...

Общи условия

Активация на акаунт