На море 2012 къде в България - тема 3

  • 40 033
  • 257
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2
storm, имай впредвид че това място е на края на света и ако сте зиморничави - след 15 август не ходете там, последно съм ходила 2000 година, но не вярвам да има някакви забавления за децата ...виждам че са на възраст дето ще си умрат от скука там...всичките ми лета от 3-4 годишна възраст до 15 год са ме водили там... е, не на тези бунгала, а на тези над тях; тези дето са ги снимали изглеждат прилично, но .....а и най близката цивилизация е Балчик

# 226
  • Мнения: 138
Благодаря zori74   bouquet
Ние търсим нещо по северното черноморие,но да е близко да плажа и да има що годе прилични условия.Ако някой може да ми предложи нещо ще съм много благодарна  Simple Smile

# 227
  • Мнения: 79
За тези два хотела в Обзор имате ли впечатления/посещавали ли сте ги?
http://www.hotelblacksea.com/

http://www.rooms.bg/hotel-obzor-tropikana.html

Ако можете да препоръчате хотел в Обзор на приемливи цена, с басейн и детски кът  Thinking

# 228
  • Мнения: 643
Момичета предложете нещо на първа линия в Свети Влас или Несебър. След няколко дни заминаваме, а все още не сме намерили хотел, а не ми се иска да търся на място. Може и да е семеен хотел.  Hug Hug Hug

# 229
  • Мнения: 17 987
Записвам се за идеи за догодина, тази година сме не Серенити Царево.
Догодина май не искам ол, но пак държа на хотел на самия плаж  Embarassed

# 230
  • Мнения: 643
Записвам се за идеи за догодина, тази година сме не Серенити Царево.
Догодина май не искам ол, но пак държа на хотел на самия плаж  Embarassed

Олее тук е много хубаво, жалко, че няма места  Sad
Точно това е, което искам  thumbsup

# 231
  • Мнения: 138
Вила Алегра гр.Каварна,някой да е ходил там?

# 232
  • Мнения: 17 987
Записвам се за идеи за догодина, тази година сме не Серенити Царево.
Догодина май не искам ол, но пак държа на хотел на самия плаж  Embarassed

Олее тук е много хубаво, жалко, че няма места  Sad
Точно това е, което искам  thumbsup

Наистина е много хубаво, ние сме за втори път тази година, ама не се ядосвай....плажът тази година бил ужасен  Sick, а миналата беше прекрасен.......

# 233
  • Мнения: 40
Ние миналата година бяхме в Саут бийч, Серенити определено изглеждаше по-добре, но и Саут бийч става...Просто не бих отишла повече там заради региона - ужасно скучно, трябва да стоиш само в хотела, а 10-тина дни едно и също омръзва, има едно капанче на плажа с космически цени...Ако решиш вечер да излезеш просто няма къде да отидеш, трябва с кола, а около хотелите паркирането е  Sick, та преместиш ли колата после може и да не намериш място къде да паркираш....

# 234
  • Мнения: 17 987
Ами първо ние никога не ходим 10 дни на едно и също за място  Shocked, абсурд.
Сега сме за 7, анимацията е страхотна, места винаги сме си намирали, нищо, че ходим по 4 сем-ва.
Храната е супер, устройва ни.
Люлки и сергии има навсякъде, не държа да оставя по тях толкова, колкото съм платила за хотела  Mr. Green

Асо сравня с почивката на Албена и тук, тук наистина си починахме  Peace

# 235
  • Мнения: 3 589
Аз мисля като bleido, детето обича да се разхожда, люлки, пързалки, въртележки си търси, как ще я затворя в комплекса. Ако е за ходене с кола, то и в София с колата я караме къде ли не, но на почивка предпочитам да има къде да изляза извън стените на хотела, ако ще вътре да са най-луксозните условия и най-чудната анимация.
Ще се радвам да споделиш, кое в почивката на Албена те натовари, за да не си починете пълноценно....

# 236
  • Мнения: 17 987
Аз мисля като bleido, детето обича да се разхожда, люлки, пързалки, въртележки си търси, как ще я затворя в комплекса. Ако е за ходене с кола, то и в София с колата я караме къде ли не, но на почивка предпочитам да има къде да изляза извън стените на хотела, ако ще вътре да са най-луксозните условия и най-чудната анимация.
Ще се радвам да споделиш, кое в почивката на Албена те натовари, за да не си починете пълноценно....

Ето защо нещата трябва да се погледнат от различните им ъгли  Peace

В Албена- аз съм писала доста по въпроса, първо хотела, второ мястото му- в гората, адски неудобно, никога не се връзвайте, прибирането на обяд на 40 градуса по 100 стъпала е отврат  Sick
Трето- навалицата по централната улица, рикши и руснаци минават през краката ти, все едно те няма.
Четвърто- цената на детските атракции - примерно в Китен по  2 лв. всяко, в Албена- 6 лв.
Пето- комарите в Лунапарка, въобще не им пукаше, че бяхме напръскани с Офф, хапеха като за световно.
Шесто- анимацията в хотела- кръгла нула, и за да не би случайна да гледаш и да консумираш, анимацията е организирана или на сцена на 500 м или в другия хотел  Mr. Green
Да спра дотук, и още имаше, ама това си е моята гледна точка  Wink


Да допълня, че ако сме сами, може би и ние всяка вечер ще търсим разходки, но ние сме 4 сем- ва с деца на еднаква възраст, та ни е весело дори и в хотела  Heart Eyes

# 237
  • Мнения: X
Ние миналата година бяхме в Саут бийч, Серенити определено изглеждаше по-добре, но и Саут бийч става...Просто не бих отишла повече там заради региона - ужасно скучно, трябва да стоиш само в хотела, а 10-тина дни едно и също омръзва, има едно капанче на плажа с космически цени...Ако решиш вечер да излезеш просто няма къде да отидеш, трябва с кола, а около хотелите паркирането е  Sick, та преместиш ли колата после може и да не намериш място къде да паркираш....

От Саут Бийч ходехме пеш до центъра на Царево, а и има автобусче на всеки половин час така че не си вързан в хотела Wink

Иначе и аз не изпитвам кой знае каква нужда да се разхождам, когато хотела предлага всички условия да си починеш добре. Ако съм 7 дни в Саут бийч. серенити или друг от тоя тип, максимум 3 вечери ще се разходя до Царево, не повече Wink Седнеш вечер...бира, картофки, анимации, дискотеки, люлки и т.н. аз ще ида да дам 10лв. за въртележки, сладоледи и царевица, да бе  Grinning

# 238
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Никой ли не харесва ВАРНА???

# 239
  • Мнения: 3 271
Никой ли не харесва ВАРНА???
Ами аз лично не я харесвам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт