Моля, дайте мнение за ясла "Слънчевото зайче" в Изток, София

  • 742
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета, нашето момиченце е прието в ясла "Слънчевото зайче" в София. ж.к. Изток, а през септември ще бъде на годинка и 3 месеца. Моля ви, дайде мнение за условията в яслата, защото на външен вид ми се видя едно такова... Sad( благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 26
здравей ама не съм момиче Mr. Green

Нашето момиченце е там. Честно казано много сме доволни, макар, че от вън е малко неугледна, вътре всичко е ново, храната е разнообразна, малката е щастлива и много обича лелите, особено едната  Wink колко жалко, че не е ОДЗ и скоро трябва да напуснем  Sad

# 2
  • Мнения: 53
Благодаря за отговора, татко на момиченце Simple Smile притеснено ми е, защото дъщеря ни е мъничка още и не знам дали ще се адаптира наесен. използвам възможността да попитам - имате ли яснота дали след като детето е било на ясла, след това при кандидатура за детска градина има ли предимство?

# 3
  • Мнения: 26
Имаш предимство +1т., ама на нас понеже сме много умни и искахме в най-близката градина и тя не ни помогна - изгоряхме на жребии с 9.1т.  Twisted Evil
Иначе за яслата не се притеснявай,чудесна е. Препоръчвам 4-та група.

# 4
  • Мнения: 53
Здравейте, татко на момиченце, записахме нашето дете в яслата, 3 група. Директорката каза, че може реално да започне да посещава яслата през ноември, което засега ни устройва. Дано всичко да е наред Simple Smile

# 5
  • Мнения: 26
Радвам се, че сте се записали в тая "криза" на места за детските заведения, за съжаление не мога да кажа същото за нас Confused

Успех, мисля, че няма да съжалявате, на родителската среща ще ви разведат из цялата ясла. Отначало ще сте на 1/2 ден докато малката свикне. Също така не е за пренебрегване, че винаги има места за паркиране около яслата. За съжаление от 01.05 отпадна една голяма екстра - досега ако детето е болно можеше да му се взима храната от яслата, като му се води присъствие и се плаща пълна такса, но пак е много по-изгодно от частните кухни. За вас за съжаление това няма да го има.

Общи условия

Активация на акаунт