На пазар във Варна - 21

  • 48 318
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 513
преди 4г. купих от магазин Мидеа срещу Полиграфията е, продават работно облекло там. В крайна сметка не се ползваха - купихме им хавлиени кърпи за всеки ден, които вземахме всеки петък и в понеделник връщахме, а след това преминахме на хартиени Simple Smile



От къде да купя памучни кърпи 0.30*0.30 за градината ни искат...? newsm78

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 444
От къде да купя памучни кърпи 0.30*0.30 за градинат ни искат...? newsm78

И на нас ни искаха в градината за подложка при хранене, а не за бърсане ( ако такъв е и вашият случай). За сервизните помещения имат хартиени. От общите пари купихме плат от магазина в подлеза на ЖП гара, разкроихме ги и си ги подгънахме. Малко е зор с бройката, но се справихме. По същия начин и покривчици им ушихме на децата.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 28
От къде да купя памучни кърпи 0.30*0.30 за градинат ни искат...? newsm78

На Чаталджа, в магазинчетата за памперси и пюрета и в магазина за детски дрехи до тях по принцип има. Като кажеш кърпи за градина и ясла те знаят и ти дават точно каквото ти трябва. За нашата градина взех от там.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Момичета, искам да попитам дали склада "Море от очила" още продава и на дребно и въобще има ли го или е затворен?
Или къде има намаления на слънчеви очила из магазините?

В магазина на "Полароид" по Шипка има намаление.
"Море от очила" не се ли преместиха до Пикадили-Център или м-на за очила там е друг? Там като ходих ми казаха, че целогодишно очилата им са на такива цени и не правят намаления, понеже и без това цените им са ниски.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 777
Момичета, къде могат да ми поправят качествено счупена халкичка на детска обица от бяло злато (счупи се онази част, която се мушва в ушето) ?

# 50
  • Мнения: 519
благодаря ти  bouquet явно е време да се запозная с онлайн пазаруването от чужди сайтове Joy хич ме няма #Crazy

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Момичета, къде могат да ми поправят качествено счупена халкичка на детска обица от бяло злато (счупи се онази част, която се мушва в ушето) ?

Препоръчвам златар Валери Милев: http://www.kartavarna.com/%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8-9 … 2-karta97768.html. Намира се малко след Руското Училище, посока бул.Цар Освободител, но от лявата страна, в двор на къща е. Изработвал ни е доста неща, ремонти също извършва.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 849
"Море от очила" си е на Драгоман. Купувала съм на дребно, но не съм сигурна дали тези продажби не ги правят избирателно  Peace

# 53
  • Мнения: 390
Бонжура като е затворен, от къде мога да намеря козметиката, която се предлагаше?
Коя от всичките?
пудрите-шоколадчета на Буржоа

# 54
  • Мнения: 419
Като се сетя, че поръчвах от този сайт през една позната и й давах пари за доставка ooooh!. Обаче аз някак влизах в директорията за детски артикули, а сега не мога да я намеря.
Имам една молба. Ако някой е включен към група за доставка от My Toys, да ми пише на лични, че и аз искам да се включа, пък не използвам фейсбук да следа ортанизацията.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Момичета, искам да попитам дали склада "Море от очила" още продава и на дребно и въобще има ли го или е затворен?
Или къде има намаления на слънчеви очила из магазините?

В магазина на "Полароид" по Шипка има намаление.
"Море от очила" не се ли преместиха до Пикадили-Център или м-на за очила там е друг? Там като ходих ми казаха, че целогодишно очилата им са на такива цени и не правят намаления, понеже и без това цените им са ниски.
Благодаря, ще проверя на Шипка дали нещо ще ми хареса Peace

"Море от очила" си е на Драгоман. Купувала съм на дребно, но не съм сигурна дали тези продажби не ги правят избирателно  Peace
Аз преди около 2 години ходих с приятелка там и си купихме и двете очила, но си спомням, че единия път като ходихме ни казаха да дойдем на следващият ден, че тогава имали нова стока и много търговци на едро, т.е. нямаше място да се обикаля и разглежда, а е тесничко.
Със сигурност и оттам ще мина да видя.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Бонжура като е затворен, от къде мога да намеря козметиката, която се предлагаше?
Коя от всичките?
пудрите-шоколадчета на Буржоа
Буржоа има в Елитис, в магазинчето да кино Корабостроител, зад спирката на 148 до централния подлез, не съм сигурна дали няма и в Дъглас. Белия цвят от въпросната пудра я видях в Елитис на пазара Simple Smile

# 57
  • Варна
  • Мнения: 948
Заинтригувахте ме с тези очила и по скоро с този магазин "Море от очила".
Къде се намира - на Драгоман разбрах, че е, но къде точно?
И очилата със защита ли са, маркови ли са?
Благодаря Simple Smile

# 58
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
И аз се интересувам от слънчеви очила  Sunglasses

# 59
  • Мнения: 4 737
Като се сетя, че поръчвах от този сайт през една позната и й давах пари за доставка ooooh!. Обаче аз някак влизах в директорията за детски артикули, а сега не мога да я намеря.
Имам една молба. Ако някой е включен към група за доставка от My Toys, да ми пише на лични, че и аз искам да се включа, пък не използвам фейсбук да следа ортанизацията.
Ами доставките не са безплатни, освен ако не е упоменато за някоя доставка случайно Peace Да не говорим, че ако става въпрос за продукт на Манго доствчика е в Англия, не в България и няма как да е безплатна тази доставка.
Тук в БГ мама мисля в Клюкарника newsm78 има много теми за колективното пазаруване Peace

Общи условия

Активация на акаунт