Нова тема – нов късмет, всички тук готвим се за ВЕП - TR 47

  • 38 609
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Анджи, недей така. Във всеки има по едно пламъче! Аз за себе си ужасно трудно преценявам, и предполагам и при теб е така...

# 31
  • Мнения: 0
Анджи, всеки носи в себе си безкрайния потенциал на всички възможности... винаги подкрепям пишещите, всякак, също художниците, танцьорите, всички, досегнати от изкуството...
и ако споделяте, ще чета с удоволствие...
нито една среща, нито едно докосване, човек, личност, събитие не е случайно, то е знак, път, способ за собствената ни промяна, и всичко е значимо, а най-значимо е отдаването на полученото, или - любовта... която е навсякъде
споделяйки себе си, с писане например, или дори в обикновен нет форум, я правим безсмъртна...
@--;--

подхранвате ли вашите орхидеи и с какво...

# 32
  • Мнения: 2
БЗ, благодарско за темичката  newsm51
 Secret_rose, и аз го грабвам романа  Laughing В Хулите имаше и линк с твоя канал в ю-туб и него
поразгледах  Heart Eyes   bouquet Изглежда само аз не съм разбрала, че си имала рожден ден и ти честитих имен ден  Crazy Прощавай за грешката  Praynig
Г-жа Мелек Йълдъръмова каква е скромна..  smile3525
Янич, аз съм свободна четвъртък и петък и неделя...мястото за мен е без значение, но все пак за да е тематично може да е някъде където предлагат кафе МЕ.
Пипенцата са големи сладурковци  newsm03
За ВЕП-а аз мога и юни и началото на юли/ до 13-14-ти/ Ако е тогава бройте ме!
Делте, чакаш си Ашкъмчето...ааа newsm62

# 33
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Сикрът гюлче Hug
Ей, сЯ кака сЪ прибраФ от тренировки и виждам, че ми предлагаш да чИта рУманчИ....Давай душко шЪ чИта, ....многУ обичам Hug А на Кападокия бях.....и пак ми се ходи....ама тоя път сами с БатЮ, щото знам пътя Wink
сЯ отивам да чИта кО са писали другати мацуранки Hug

За Сикрет Роуз, от една друга почитателка на суфистите Wink Има тука Розичке почитетелки на тези Ора smile3521

                                               

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 21:16 от DELTA_DELTA

# 34
  • Варна
  • Мнения: 924
Бизи,мерси за новата темичка! ...От какво е направено туй компотче?  newsm78
Джорди,нали няма пострадали в университета?
vaya,големи сладури! Heart Eyes...Не съм виждала толкова малки пиленца,като изписани с тънка четчица hahahaсякаш имат очна линия...Сега вече знам какво означава изразът "пиле шарено"!...
Надявам се,че ще ги гледате до дълбока старост...Нали? Нали?
Аз нямам възможност за среща в предстоящите 1-2 седмици,понеже съм на работа по цял ден (замествам),а вечер решавам тригонометрични уравнения (Б-р-р-р! Sick)...Добре че е тоз`форум-светъл лъч! Mr. Green
Розичке,много си права за НЕслучайните срещи и запознанства! Grinning...Точно преди няколко дни открих чудна тема,която просто плаче за роман (не е за вярване,че до сега никой не се е заел с нея!)...И си викам:Е-е-ех!... Де да познавах някой писател,че да го фитилдосам!...Рекла-недоизрекла-ето те теб в темата!...Така че,ако имаш нужда от идея-свиркай! ...
За мен е писан, Ангел Чортов е един възрастен автор на детска поезия и... пародии  Grinning
Абе,като гледам следващите два стиха,май,туй,за възрастта,само ти си го мислиш...Не и  angar ...
Както описваш мястото,където живееш,представям си го като secret town-пълно с тайнственост и романтика от отминали времена,сякаш времето там е спряло! Grinning Я разкажи,как твоят принц успя да те открие в твоята secret garden и да те отведе със себе си!...Стига разбира се,това да не е една secret story ...

# 35
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Абе Сикрет,
почнаФ да чИтаааа,..... и чИтаааа Първа Градска- Варна Wink.....

Преди доста, доста време си седях така и си размишлявах по повод хората които срещаме....някой беше ми върнал на доброто с лошо....та си казвах.....Внимавай ДелтО, внимавай....тези хора са ти пратени за урок. Съдбата ти ги праща да се научиш на нещо....добрият за да краднеш доброта от него. лошият за да ти покаже каква не трябва да бъдеш, талантливия ти праща за да видиш чрез него колко е аладжа света, веселият и усмихнат човек за да ти даде сили и кураж в мъката или неуспехите.....и така до безкрай.
Та Господ или Съдбата ми прати дар.....момичетата от тази тема. А тука влизам винаги с много, много голяма радост и удоволствие Hug Heart Eyes И много се радвам, че тука мога да се науча каква мога да бъде, а не каква не трябва да бъда newsm20

БЗ-ко,
За темЪтЪ Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 6 243
Zapis. Niamam n  :bouquet:et. Niamam kirilica. Obache sarce e shiroko. Obicham vi

# 37
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
и ние, Хапчице, и ние Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 0
Абе Сикрет,
почнаФ да чИтаааа,..... и чИтаааа Първа Градска- Варна Wink.....

Преди доста, доста време си седях така и си размишлявах по повод хората които срещаме....някой беше ми върнал на доброто с лошо....та си казвах.....Внимавай ДелтО, внимавай....тези хора са ти пратени за урок. Съдбата ти ги праща да се научиш на нещо....добрият за да краднеш доброта от него. лошият за да ти покаже каква не трябва да бъдеш, талантливия ти праща за да видиш чрез него колко е аладжа света, веселият и усмихнат човек за да ти даде сили и кураж в мъката или неуспехите.....и така до безкрай.
Та Господ или Съдбата ми прати дар.....момичетата от тази тема. А тука влизам винаги с много, много голяма радост и удоволствие Hug Heart Eyes И много се радвам, че тука мога да се науча каква мога да бъде, а не каква не трябва да бъда newsm20

БЗ-ко,
За темЪтЪ Hug  bouquet
Ох, ми то там е объркано, не е първа градска а първи родилен дом Варна, ама от как го пуснах се сетих...  Blush
Лора, дай идеята че от любопитство все това ще мисля сега  Grinning
И ти можеш да я осъществиш, с писане.
Чортов само се закача хахаха, той не само на мен, наред ни посвещава стихове... Любимата му в Хулите е Латинка Златна, реално.
Пък ние... ми как, приятели преселници ни поканиха в Турция, дойдохме на годеж, годеника - военен, приятеля му - моя Гьокхан  Grinning че след година се оженихме. Пиша за това в романа, много шеги имаше заради незнанието на езика, непознаването на традициите...

Благодаря за клипа, но не ми отваря, Делта... дава ми ерор...

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 22:02 от Secret_rose

# 39
# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 596


Я пробвай пак....да бе  видях, че ти дава Ерор newsm78


http://vbox7.com/play:f77a7e3c&al=2&vid=6537927  Тука вече няма мърдане Сикрет Wink

И права си, има там някакво объркване за болниците, ама карай върви, важното е, че останалото върви много интересно....
Прърва Градска във Варна няма. Имаше Градска болница, а Първи Родилен дом както го пишеш ти...е бил Родилен Дом Роза Димитрова...така го водеха....Пиша ти го това, ако се интересуваш за имената. Той Романа вече написан, не може да сменяш имена. 
Благодаря ти за романа Hug Потапям се в него оновУ  bouquet

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 22:41 от DELTA_DELTA

# 41
  • Мнения: 0
Error #2036  Grinning
Нищо...
искаше ми се да го видя, понеже подозирам ще е нещо суфийско, ама..
Ако искаш ми напиши кой е клипа да пробвам да го потърся и така да го видя   bouquet

# 42
  • Мнения: 58
Вайййй, 1 ден не чета, и нова тема, и 3 страници изписали ... ваййййййййййй, това е само за да не напиша ЗАПИС

Сикрет, и аз искам линк към романа, обаче ... не намирам... плз  Hug

П.С. не мога да си пусна поста, защото все някой публикува, и ми излиза онзи досаден надпис ...Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор... Вие да не ви плащат на пуснат пост тука, и аз нЯщо да съм пропуснала от дЪлаверата... hahaha hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 0
Мисс Хепи   bouquet

http://razkazvam.blogspot.com/search/label/%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0 … D0%BF%D0%B8%D1%81

там отделните глави са събрани, иначе публикациите са в Хулите...
преди време ме нападаха някакви заради този роман и се отказах да го пускам другаде освен в Хулите и така..

...

Делта, отваря ми в Бокса, сега ще го видя вече.
От майка ми съм го чувала като първи родилен дом Варна, една стара сграда в центъра... мерси за поправката, ще се възползвам. Не съм питала как е точно, понеже редактора ми е от Варна и ще поправя. Книгата още не е работена, това тук дето е в Хулите е като чернова и доста неща ще бъдат изменени в последствие, особено граматическите ми грешки - пълно е с тях.
В интерес на истината всички които познават Турция също могат да ме поправят в случай на нещо невярно, което срещате, понеже аз имам само външен поглед, някои традиции не познавам в дълбочина. И моля ви, не ми се ядосвайте заради залитания - имаше моменти, когато Турция ме е пищисвала до степен да искам да зарежа живота тук, както и такива, заради които останах. Болезнено откровена съм в това писание, а някои от нещата са умишлено променени - някои имена, описания на военните къщи отвътре също (забранено е) и други подобни...
Една от причините да го напиша бе възможността с думички да омекотя някои втрърдени сърца на българи спрямо Турция и турското като цяло, друга - да покажа красотата на този рай, за който много не подозират дори... трета - самата любов, универсалната. Те са на 2 план някак тези неща но със сърце се усещат.

Бе стига за моя роман, ааа...  Blush

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 22:49 от Secret_rose

# 44
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Сикрет, душко
по горе съм ти пуснала вече суфи пиесата Wink ще си е чуеш. Аз настръхвам като я слушам

Общи условия

Активация на акаунт