Мързеливи красавици - 7

  • 38 757
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 540
Привет и от мен в новата ни тема  Hug

Илияни, надявам се всичко да е наред при теб и не се измъчвай предварително! Гуш  Hug

Добре дошли на новите мързеливки  Mr. Green

Миш, честит нов цвят, тебе съм те признала в това отношение  Joy Hug

Аз днес съвсем тематично мисля да спя следобеден сън за красота  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 701
ангелче... , интервалното кардио е най! Simple Smile
Бързо, бавно, бързо бавно, като задължително завършваш с крос. Бягането така изсушава мазнините, както никое друго упражнение... Успех! Simple Smile

Аз карта за фитнес още нямам, ама и не ми е до нея сега. Тъкмо си отдъхнах от шарките на децата, понеже Борис днес е вече съвсем добре и снощи баткото вдигна температура. Днес - гнойна ангина. Била следствие от шарката. Което какво трябва да означава за моята лабилна психика вече? Че след една седмица ще лекуваме гнойната ангина на Боб?  Tired
Обмислям как да се самоубеся и изчезна безкрайно!  Crossing Arms

Иначе от снощи ми е влязла муха в главата. Тя мухата ми е от години де, но  снощи бръмна по-силно от всякога и е въпрос на време да осъществя моя мечта. Да си имам колело... И да карам, да карам, да карам ... сама!  Crazy Чак го сънувах. Бяло и светлосиньо....

Илиянка, миличка... Hug
И това ще мине, не се измъчвай. Гадно е, но пък ще мине.

# 17
  • Мнения: 243
Уиш  Hug
След шарката пада имунитета, ако сливиците са му слабо място- нищо чудно тая ангина  Tired Оправяйте се бързо  Hug

И аз искам колело  Crazy много искам и да ходя с колело на работа- хем пари ще спестя, хем малко физическо натоварване, ама в тая гадна София много ме е страх някой да не ме блъсне, като няма как да го заобиколя това Цариградско  Rolling Eyes


Обмислям как да се самоубеся и изчезна безкрайно!  Crossing Arms

И ние тука с колежката обмисляме ритуално масово самоубойство... някакъв ненормален период е и при нас на работа  #Crazy
Бъзикам се  Crazy

# 18
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Илиянка,  Hug! Ще мине и това, всичко ще е наред!  Peace

Оф, мен цяла седмица ме мъчи ужасна хрема, ще се гръмна вече.  #2gunfire  Tired Явно е вирус някакъв...

Миш, дай снимка на балеажа после.  Wink

Добре дошла на росата!

# 19
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Мързеланки  Hug . Я, какви са тия постове ??? Никакви бесеници и други подобни  Naughty .

Аз днес си накупих някой нещица и макар и малко е все евтинки ми се приповдигна малко настроението. Ще се окаже истина ,че шопинга  е най-добрата терапия за жените  Laughing .

Всички да оздравяват бързо  Hug  Илияна, и при теб дано да е наред всичко.  spoko

# 20
  • На острова
  • Мнения: 1 275
ИлияниHug

# 21
  • Мнения: 243
Благодаря за подкрепата и куража момичета  Hug оправихте ми малко настроението, другата седмица ще излязат резултатите  Praynig Опитвам се да не мисля за това  Embarassed

Лия, вярно е това за шопинг терапията. Някой път влизам в магазин без да ми трябва нищо и колкото и евтино да е, търся нещо да си купя, за да се почуствам по-добре  Rolling Eyes Последния път беше една кутийка пшеничен зародиш  Joy ами, по-добре ми стана   Blush

# 22
  • Мнения: 1 668
Илияна,какви са тези изследвания за 300 лв. бре?   Shocked Имаш ли осигуровки ?? Шашнах се...
В краѝна сметка дано всичко да е наред...  Hug

# 23
  • Мнения: 436
Илиянка  Hug не се притеснявай.
Раничката се обгаря и не боли изобщо. Имах преди много години, даже тогава не са ми вземали никакви проби за изследване, направо предписа доктора намазки с ваготил и след няколко процедури - край.
А за кистите - също според мен не си заслужава да се терзаеш предварително. Може пък да няма нищо  Peace
И аз трябва да ходя на годишен технически Mr. Green  И като ви чета, трябва да съкратя периода на половин година. Цитото ми винаги е 2-ра група, лекарката ми каза, че 1-ва обикновено са само млади момичета, нераждали и без проблеми. Демек - не се впрягайте много. Wink

Аз дадох втори, че и трети шанс на кремовете Пирин Дрийм на Биле. Не е толкова зле сега, колкото първия път. Но пак са ми мазнички.
Днес съм в червено - Габрини 330 на ръцете, краката почиват без лак. Peace
А снощи пробвах млякото за коса на Балеа. Разкошен аромат!!! Днес косата ми е много пухкава  Grinning


# 24
  • София
  • Мнения: 5 477
Здравейте,страхотна нова темичка!Благодаря   bouquet
Открих сезона на фрапетата  Simple Smile Половинката зимата ми подари машинка,ама чак сега й дойде времето да я използвам.Много обичам фрапе с мляко  Heart Eyes Особено в горещините.

Днес - гнойна ангина. Била следствие от шарката. Което какво трябва да означава за моята лабилна психика вече? Че след една седмица ще лекуваме гнойната ангина на Боб?  Tired
Обмислям как да се самоубеся и изчезна безкрайно!  Crossing Arms

Ох че гаднооо,след шарката имунитета направо се срива.Аз след Варицела изкарах и инфекциозна мононуклеоза (10 клас съм била) което ееее  ooooh! Горката ми майчица,какво ли не е преживявала зареди мен.
 Да минава бързо и вземи нещо за имунната система задължително.Консултирай се с доктор,аз пих Изопринозин.


 Илиянка миличка,много се надявах да се впишеш с хубави резултати. И аз наскоро минах през тези одисеи и ти съчувствам,знам какво е,но в крайна сметка важното е че си отишла и си разбрала къде е проблема. Всичко ще се оправи.  Hug
 Лично аз те съветвам все пак да направиш една колпоскопия,не боли.Пък и тези ранички трудно могат да се разгледат подробно при един обикновен гинекологичен преглед със спекулум.
 Хормоналните изследвания са си скъпички,аз преди години бая пари дадох,когато си ги изследвах преди да започна да пия противозачатъчни.


  Шопинг терапията си е .... шопинг терапия  Laughing И аз много добре се чувствам след нея  Joy
А особено козметика,кааак обичам да си купувам  Heart Eyes Грим мания ме е обзела,ама гледам да се въздържам.

# 25
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
И мен само шопинга ме спасява. Онзи ден си купих няколко парцаля и ми светна, въпреки пороя навън. Вчера и до Ремедиум се отбих. Но щастието ми не е пълно. Обмислям кво да си купя днес като излезем с пикличка.  Mr. Green Thinking Whistling

# 26
  • Мнения: 1 224
Илиянка, всичко ще е наред, не се притеснявай  Hug

Ето ми го балеажа, момичета. Снимката е смотана, цветовете не са особено реални, ама се добива горе долу някаква представа.  Whistling

Скрит текст:

# 27
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219

Ето ми го балеажа, момичета. Снимката е смотана, цветовете не са особено реални, ама се добива горе долу някаква представа.  Whistling



Ми много е добре, на живо вероятно още повече. Медени нюанси ли са това или съм недоскив?!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 224

Ето ми го балеажа, момичета. Снимката е смотана, цветовете не са особено реални, ама се добива горе долу някаква представа.  Whistling



Ми много е добре, на живо вероятно още повече. Медени нюанси ли са това или съм недоскив?!  Mr. Green
Ми.. такива некви  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 5 477
И мен само шопинга ме спасява. Онзи ден си купих няколко парцаля и ми светна, въпреки пороя навън. Вчера и до Ремедиум се отбих. Но щастието ми не е пълно. Обмислям кво да си купя днес като излезем с пикличка.  Mr. Green Thinking Whistling
Ох как се успокоявам като чета че и на други хора един парцал може да им оправи деня  Joy
 На мен едни обувки ми оправиха седмицата направо  Laughing Много съм трудна на обувки. ooooh!
Който носи 40-ти номер ще ме разбере най-добре.Най-редовно от желания от мен модел няма номера ooooh! Ако пък случайно има,то те са или на 20 см ток,или са супер неудобни  Tired Ако пък има номер и са удобни,то те струват над 300 лева,което ми идва в повече  Crossing Arms
 

Мишинаторка,много хубав цвят си докарала доколкото виждам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт