Чалгата зарази САЩ

  • 3 523
  • 31
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Чалгата зарази и певиците отвъд океана
http://www.vipzona.bg/novini/svyat/7767-chalgata-zarazi-sasht-ka … arche-na-preslava

# 1
  • София
  • Мнения: 11 117
Браво!

# 2
  • Мнения: 2 674
В момента екип от учени разработва ваксина срещу болестта. След откриването и  ще бъде безплатно предоставена на България.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 178
Все едно чалгата тук се е родила. Дори като обиждаме себе все изкараме да се изкараме първи и най, ама в случая това няма връзка с действителността.

# 4
  • Мнения: 1 310
Не съм чувала песента на Преслава. Това от клипа ми звучи нещо ала Шакира. Песента, за която се твърди, че е на Преслава едва ли е точно нейна авторска. Най-вероятно е поредната кражба от друг певец.

# 5
  • Мнения: 4 916
Пише си кой е автор на песента.
Аз като цяло не виждам голяма разлика между българските чалги и западната масова музика, така че не мога да се изненадам от такава новина.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Не съм чувала песента на Преслава. Това от клипа ми звучи нещо ала Шакира. Песента, за която се твърди, че е на Преслава едва ли е точно нейна авторска. Най-вероятно е поредната кражба от друг певец.
авторска е песента Пипи. На румънеца Кости,който я е писал за Преслава.

# 7
  • Мнения: 505
На мен много ми хареса как работи момичето. Здраво работи. Чисто пеене, разнообразие от техники, умира си да научи нещо ново... Това е школата там. Да ти е драго да работиш с такива хора.

# 8
  • Мнения: 1 310
Не съм чувала песента на Преслава. Това от клипа ми звучи нещо ала Шакира. Песента, за която се твърди, че е на Преслава едва ли е точно нейна авторска. Най-вероятно е поредната кражба от друг певец.
авторска е песента Пипи. На румънеца Кости,който я е писал за Преслава.
ОК

# 9
  • Мнения: 7 006
УРА бееееее!!!!!!!!
Няма да сме само ние"простаците"с ракията и чалгата..Какъв балсам за душата..Joy Joy Joy Joy

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Чалгата зарази САЩ  Whistling

Надежди говежДи му се вика на туй  Mr. Green





# 11
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Аз вече се чудя дали чалгата не е родена в Америка. Чуйте това http://www.youtube.com/watch?v=BNyRBF3jzeA
Не е ли чиста бг. чалга? Когато го чух за първи път се зачудих как дъщеря ми е намерила бг. чалга. След това разбрах, че това е песента от току що гледания нов хитов американски филм.

# 12
  • Мнения: 2 401
Аз като цяло не виждам голяма разлика между българските чалги и западната масова музика, така че не мога да се изненадам от такава новина.

Разликата е мноого голяма.

Чалгата зарази САЩ  Whistling ....


Муахаааааа, Десс..

# 13
  • Мнения: 6 676
Амиии.........Нека им!!! Mr. Green Mr. Green Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 78
Бравооо  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт