Лакове за нокти- 60

  • 48 612
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 556
Слагате ли база под муудчетата?  Simple Smile
Аз лично слагам или на СНБ или минералите на Ейвън (от които като е по- светъл лака и ми прозира оранжевеещата плочка Confused )

# 736
  • Мнения: 0
Една порция картофки със сирене от мен и изчезвам   bouquet Heart Eyes
Простете безименния ми пръст, но се заклах  Blush
Скрит текст:



# 737
  • Мнения: 2 172
HuntYouDown очите ми останаха и в лаковете, и в маникюра ти  Crazy Heart Eyes

Кои са лаковете на третия ред посредата и до него в дясно/белия/?

# 738
  • София
  • Мнения: 4 751
Слагате ли база под муудчетата?  Simple Smile
Аз лично слагам или на СНБ или минералите на Ейвън (от които като е по- светъл лака и ми прозира оранжевеещата плочка Confused )

Мерси  Peace

# 739
  • Мнения: 226
Хънт , както винаги ми остават очите в ръцете ти... Heart Eyes Великолепни с всеки цвят! Аз поне, не виждам да ти има нещо на безименния...

# 740
  • Мнения: 557
Съвсем ви изпуснах  ooooh!
Тези ароматизирани пастели не са нещо особенно като цветове - но бих си взела от всичките за да видя как са ги докарали на аромат. Heart Eyes

# 741
# 742
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Малко сравнения за любителите на холограмните лакове:
http://4.bp.blogspot.com/-NYBbay3gvrA/TbHoV5SvrgI/AAAAAAAAALU/wA … +revvvolution.jpg

# 743
# 744
  • Мнения: 15
Охх, май само аз от цялата тема не си падам по холограмите.. Само черен харесвам, иначе ми идват прекалено кичознички.. Whistling

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте, момичета,

Извинявам се, че така нахлувам в темата ви, но ми трябва помощ. Мисля да запиша курс маникюр и педикюр към Стар Нейлз в Пловдив. Някой има ли отзиви? Наблягат ли на практиката? Моя приятелка изкара в Бургас към Абалико и беше много доволна, каза че наблягали много на практиката.

  bouquet

# 746

Общи условия

Активация на акаунт