АФК~137~ "Животът е като карнавал. Сваляме маските и купона свършва."

  • 25 638
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21 201
Добре, че в действителност не изглежда по този начин, Sick защото чара й според мен се губи.

# 61
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Уфффф, ама тези фенове мн черногледи.

# 62
  • Мнения: 2 449
  ето Ви и от в-к "Хурриет" новината

  http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/20546208.asp

# 63
  • Мнения: 21 201

Като гледам снимката, на нея се вижда и микрофона на репортера. Явно и репортажа, ще излезне в скоро време.

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 12:32 от Neidjal

# 64
  • Мнения: 21 201

Заповядайте на следобедно кафе. Hug
Понеже и в предстоящата серия, ще сме в болницата с ФЕмир, затова избрах именно този клип, с тази прекрасна песен, която все едно е писана за тях двамата.
И вместо да съжаляваме, че не може да върнем времето назад за да поправим грешките си, нека живеем в настоящето така, че да не съжаляваме.
Животът е вълшебство и вкусът на всеки момент е неповторим.


http://vbox7.com/play:c2145a355c





Искам препълнена чаша с красиви емоции. И бутилка отлежали топли чувства с реколта „Щастливо безвремие" и производител „Лудо сърце".
Искам замразено забавление и течни слънчеви лъчи. Моля, може ли и две-три щипки истинско приятелство на прах. И накрая - една капка любов!

От фейса


ПРИТЧА ЗА ИНСТРУМЕНТИТЕ НА ДЯВОЛА

  Преди много години Дяволът решил да продаде всички инструменти на своя занаят. Подредил ги стриктно в стъклена витрина, за да ги виждат всички. Каква колекция било това! Тук бил блестящият кинжал на Завистта, а до него кротко си почивал чукът на Гнева. От другата страна лежали лъкът на Алчността и Желанието, а до тях живописно били подредени отровните стрели на Ревността и Въжделението. Там били и оръдията на Страха, Горделивостта и Ненавистта. И всички се виждали прекрасно, имали си етикети с название и цена.
   А на най-красивата етажерка, отделно от всички останали инструменти, лежал малък, неугледен и доста очукан дървен клин, на който бил закачен етикет с надпис "Униние". Учудващо, но цената на този инструмент била по-висока от всички останали взети заедно. Един минувач попитал Дявола защо струва толкова скъпо този странен клин и той отговорил:
   — Аз наистина го ценя повече от всички, защото това е единственият инструмент в моя арсенал, на който мога да разчитам, ако всички останали се окажат безсилни. И той нежно погалил дървения клин. — Ако съумея да вбия този клин в главата на човека — продължил Дяволът, — той отваря вратата и за всички останали инструменти.
   Усмихнал се и добавил:
  — Няма нищо по-смъртоносно от унинието.
Не се оставяйте на унинието - нито днес, нито никога, радвайте се на живота - той е много кратък.

http://www.izvorite.com/smf/index.php?topic=161.75




# 65
  • Мнения: 12 719


http://www.youtube.com/watch?v=Qz1km2TG-hY&feature=youtu.be
http://www.vbox7.com/play:019320f1c5Здравейте и от мен поздравявам ви с новото си клипче  Hug Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 0
Привет мили  ми Фемирки. Hug Hug Hug Hug
Бабка сладка,Рали за сутрешното кафе и закуска  bouquet  bouquet
Мери,откъде я изкопа тази новина ooooh!,нито ме впечатлява нито нищо,единственото на което обърнах внимание са дрехите на Хазал беше с тях и на онази снимка ,където се възмутих на тази нова Ала Хазал мода , дето аз не я разбирам. ooooh!
Наде,за следобедното удоволствие  bouquet
Мила ми Наде имаш слонска памет Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,точно така аз бях тази ,която ви казах за това , че на всеки човек му е генетично заложено ,какъв типаж да харесва и като гледам Хазалчето си пада по определен тип мъже ,който са красиви душевно,за външноста не коментирам, защото този не е от моя тип мъже,но поне е по-млад.
Тинче много стряскаш клип,не че не може да ни изненадат и така в последния момент,но по добре да не си го мисля дори.
Много ми хареса това ,което Снежи ни написа , как може след 14 часа на сета до Чаатай,Баръш,Мелих и останалите артисти , който също са на ниво да се задоволиш с това ,но явно може след като са ги заснели.
Но на мен ми е по-интересно Чагито с каква Убавица ,ще се докара,Хазал ни е ясна,но от него очаквам да избие рибата,защото си мисля ,че и неговата девойка ще е подобна на хубавеца, на нащо момиче само ,че в женски образ и там не очаквам чудеса. Joy Joy Joy Joy Joy
Стига съм расъждавала,като са Аресват хората и са щастливи това е достатъчно. Mr. Green
Лек ден на всички,днес няма ли да има пак някой изненадващ фрагман?

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 14:52 от emila123

# 67
  • Мнения: 2 449
  Поздрав с една страхотна фадо изпълнителка:
   
 

# 68
  • Мнения: 0
Дидка   bouquet
Мери   bouquet  
Като сме тръгнали да се поздравяваме така да бъде,ето едно и от мен .


http://vbox7.com/play:883a791b32
Имам чувството , че сценаристите променят сценария ,според усещанията на артистите.В този период от живота си са свободни и двамата , я да ги накараме да заснемат малко любовни сцени и да забъркат един кекс,после вече са ангажирани,добре тогава няма да се сдобряват ,така няма да се налага да ядосва ме половинките и т.н. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 21 201
 По принцип брадата състарява и не на всеки прилича(както и мустаците),но ето го  без брада и без мустаци.
Sarp Bozkurt


Мерси за музикалните поздрави.
Венци, значи не съм сгрешила. Ти беше написала за генетичната ни заложеност какъв типаж да харесваме, а аз просто го запомних, защото не го знаех.

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 14:27 от Neidjal

# 70
  • Мнения: 0
Наде Hug Hug Hug Hug
Права си без брада и мустаци не е лошо момчето , даже и на симпатяга го докарва. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но аз пак да повторя другия заек на Ч.ще ми е по-интересен,този вече ние известен. Joy Joy Joy Joy
Оставям ви ,до после. Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 12 719
По принцип брадата състарява и не на всеки прилича(както и мустаците),но ето го  без брада и без мустаци.
Sarp Bozkurt


Мерси за музикалните поздрави.
Венци, значи не съм сгрешила. Ти беше написала за генетичната ни заложеност какъв типаж да харесваме, а аз просто го запомних, защото не го знаех.
Бабче симпатично е момчето  Peace Peace за разлика от фотографа си е супер  Whistling Whistling Whistling

# 72
  • Мнения: 12 719
Наде Hug Hug Hug Hug
Права си без брада и мустаци не е лошо момчето , даже и на симпатяга го докарва. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но аз пак да повторя другия заек на Ч.ще ми е по-интересен,този вече ние известен. Joy Joy Joy Joy
Оставям ви ,до после. Hug Hug Hug
То онзи заек е най-интересен  Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 21 201
Дали Емир е изписан от болницата, щом тази снимка е пред блока?!
Като, че ли ми е непозната тази снимка, или съм забравила, че съм я виждала?! newsm78

# 74
  • Мнения: 21 201
Доколкото разбрах, Седеф днес е рожденичка.
Güzeller Güzeli Sedefimizin Doğum günü bugün.

Общи условия

Активация на акаунт