Подсечено дупе-докога?

  • 1 989
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Моето бебе след като ни изписаха от болницата беше подсечено.Започнах да го мажа с Бейби Тан(много добър крем) и му мия дупето с тетра, нямаме проблеми.Когато го къпя пак слагам тетра във ваничката,повече не се е подсичал.Пробвай  и ти с тетрата ще помогне Peace

# 16
  • Мнения: 1 564
Гого до сега се е подсичал точно три пъти.Мий му дупето при всяко акане,и не слагай пудра а само крем.И ако намериш Pavloderm,според мен най-добрия крем newsm10 Всичко минава за един ден,обаче трудно се намира,поне в Бургас
Аз също съм много доволна от този крем.Би ли ми казала от къде го купуваш?Моят вече е на превършване,а маг. от който го купувах го затвориха./намираше се до супера на бл.10 в Славейков/Вчера ходих на Тема-та,но там нямат.  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 645
Дани до сега се е подсичал 2 пъти(при антибиотици).Мажех го със Цикалфат на АВЕН   +  водата за почистване на Био Дерма.Буквално за 2 дни дупето се оправи.

# 18
  • Мнения: 266
Моето бебе след като ни изписаха от болницата беше подсечено.Започнах да го мажа с Бейби Тан(много добър крем) и му мия дупето с тетра, нямаме проблеми.Когато го къпя пак слагам тетра във ваничката,повече не се е подсичал.Пробвай  и ти с тетрата ще помогне Peace


Какво е "тетра"??нещо ми е убегнала Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт