Новите ни козметични похождения 26

  • 58 898
  • 703
  •   1
Отговори
# 690
# 691
# 692
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 486
chocolate-girl, Код е любимият ми парфюм, Моят Парфюм Heart Eyes Hug
Чета суперлативи за Макадамиа-маската, ти пробва ли я вече?

# 693
  • Мнения: 38
chocolate-girl, Код е любимият ми парфюм, Моят Парфюм Heart Eyes Hug
Чета суперлативи за Макадамиа-маската, ти пробва ли я вече?

И на мен е един от любимите ми  Heart Eyes
Макадамията я пробвах снощи. Много е хубава маската. Мирише вълшебно и наистина много добре подхранва, но може би, защото на мен косата ми като цяло е здрава не видях някакъв "уау" ефект. По скоро бих я квалифицирала като една хубава добре подхранваща маска, но не и като нещо супер изключително.Това си е лично мое мнение. Но напълно възможно е ако косата е по суха и по третирана ефекта да и да е доста по-осезаем. Като цяло маската е добра, да Simple Smile

# 694
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
chocolate-girl , а утежнява ли ти косъма маската на Макадамия?

Моята коса не е изтощена, а само леко суха в краищата и се чудя дали да я пробвам тази маска.  Thinking

# 695
  • Мнения: 38
Ами по-скоро не. Маската можеш да я ползваш само в краищата, където мислиш, че имаш нужда. Аз лично маска слагам само по дължините на около 10 см от корените. За утежняване мисля, че от едно ползване не мога да кажа, но ако по- натам ми утежни ще споделя. Интенса също е много хубава маска  Peace

# 696
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 486
Ами по-скоро не. Маската можеш да я ползваш само в краищата, където мислиш, че имаш нужда. Аз лично маска слагам само по дължините на около 10 см от корените. За утежняване мисля, че от едно ползване не мога да кажа, но ако по- натам ми утежни ще споделя. Интенса също е много хубава маска  Peace
Интенса я имам и на мен ми действа определено ЗЛЕ Flutter Пробутах я на сестра ми, тя сподели същото. Стои си така, почти пълна. Странно, как едни и същи птодукти действат съвсем различно на различните коси. Simple Smile

Като човек с тънка коса, аз харесвам "утежняващия" ефект, когато косата пада надолу. Не обичам да ми е лека и перушинеста, обичам я лъскава и пригладена надолу. До сега съм го постиала най-добре с Age Supreme, която в момента обмислям да си поръчам (въпреки че бях решила да не давам повече от 50-60 лв месечно за косата си, не сиакм да се вманиачвам, а и имам дете за ледане).

# 697
  • Мнения: 38
OnDiNe_ утежняването е съвсем различно понятие от това косата да  пада тежко. Може би имаш предвид уплътняване  newsm78  А това , че е до коса е неуспорим факт. Ако Age supreme  ти е ок - взимай я . Можеш да се посъветваш и с други съфорумки в темата за Професионалните серии  Peace

# 698
# 699
  • София
  • Мнения: 981
403
Coral Rose
Nude shimmer
05 brown

# 700
  • София
  • Мнения: 1 611
* Lancome Mousse Eclat   Party

# 701
# 702
  • Мнения: 220

Мазен ли е, или е като прозрачните спрейове  newsm78

# 703

Общи условия

Активация на акаунт