Written by MICHAEL JACKSON

  • 59 929
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • BG
  • Мнения: 2 458


Текстът на картичката гласи: Аз съм безмълвен! Вашите подаръци са толкова мили! Обичам снимки на децата, те са наистина прекрасни малки същества! Обичам ви толкова много за вашата вярност и любов! Благодаря, Любов, Майкъл Джексън

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 11:24 от Benisima

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 331





Дали Майкъл в това шоу не разказва за тази жена,  коя е тя,  историята й ?   newsm78
1975 Dinah Shore Show- Jackson 5 interview part 4

# 34
  • София
  • Мнения: 331

Майкъл за албума Bad:

 "Why did it take so long to make 'Bad'? The answer is that Quincy and I decided that this album should be as close to perfect as humanly possible."

/Защо ви отне толкова време да се направи "Bad"?  Отговорът е, че Куинси и аз реших, че този албум трябва да бъде толкова близо до съвършен, колкото е възможно по човешки. "



"It's very hard to create something when you feel like you're in competition with yourself because no matter how you look at it, people are always going to compare "Bad" to "Thriller". You can always say, 'Aw, forget 'Thriller',' but no one ever will!"

/"Много е трудно да се създаде нещо, когато се чувствате все едно сте в конкуренция със себе си, защото няма значение как го погледнеш, хората винаги ще сравним" Bad ", с " Трилър ". Винаги може да се каже," О, забравете "Thriller", ", но никой никога не ще!"/

# 35
  • София
  • Мнения: 331
Ще продължа с много много любима песен /излишно е уточнението, че всично създадено, казано, изпято и тн от Майкъл е много, много люююбииимоо  Grinning / : "Another Part Of Me". Автор и композитор е Майкъл. Шестата песен от албума "BAD". Продуцент Куинси Джонс, ко-продуцент Майкъл Джексън. Излиза, на 11 Май 1988г. като шести сингъл. Използвана е в Michael Jackson's Moonwalker video game, а музиката в Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Официален видеоклип излиза през 1988г., заснет от  Patrick Kelly, заснет от изпълненията на песента по време на Bad World Tour концертите на Wembley Stadium и Parc des Princes. Сингълът е №1 в Billboard R&B singles chart, №11 Billboard Hot 100, №15 на UK singles chart и №44 в Australian singles chart.


Толкова е слънчева, зареждаща, танцуваща.... Нека си я пуснем:




                                   


We're takin' over
We have the truth
This is the mission
To see it through
Don't point your finger
Not dangerous
This is our planet
You're one of us

We're sendin' out
A major love
And this is our
Message to you
(Message to you)
The planets are linin' up
We're bringin' brighter days
They're all in line
Waitin' for you
Can't you see ...?
You're just another part of me ...

Out from a nation
fulfill the truth
The final message
We'll bring to you
There is no danger to
feel the truth
So come again
We need you

We're sendin' out
A major love
And this is our message to you
(Message to you)
The planets are linin' up
We're bringin' brighter days
They're all in line
Waitin' for you
Sho' nuff true...

You're just another part of me ...

# 36
  • BG
  • Мнения: 2 458
Someone Put Your Hand Out

Една от най-най-нежните................ Praynig


"Някой сложи ръката си " (на диск три от "The Ultimate Collection") е песен, написана от Майкъл Джексън с Теди Райли и записана през април 1992 г., след като не успя да влезе в албума Dangerous през1991."The Ultimate Collection" е издаден май 1992 г. в Европа като изключителен промоционален сингъл на "Пепси", за насърчаване на предстоящото световно турне Опасен на Джексън. 500,000 копия са били предоставени чрез събиране на печеливш знак от някои продукти на Pepsi. Албумът също е издаден като част от изключителен промоционален пакет на "Пепси" през юни 1992 г. в цяла Европа и Обединеното кралство. Промоционалният пакет включва плакат на Майкъл Джексън, промоционален стикер, съобщение за пресата за "Опасен World Tour 'предстоящата  касета на Джаксън . През 1993 г. песента е планирано да бъде издадена в Съединените щати като промоционален компактдиск за Sony Walkman. Клиентите, закупили специален Sony Walkman с подпис на Майкъл Джексън  ще получи бонус CD с участието на "Някой сложи ръката си", както и други редки песни на Джексън и ремикси на негови хитове. Въпреки това, тази промоция е било отменена след 1993 г. заради  обвиненията срещу Майкъл Джексън за сексуална злоупотреба.

# 37
  • София
  • Мнения: 331



„My purpose in life? To give, in the best way I can,-through song, dance-through, and-through music. I am Committed to my art. I believe That all art has as ultimate goal the junction STIs Between the materials and the spiritual, the human and the divine. I believe to be the reason That for the very Existence of art and I feel I Was Chosen as an instrument to just give music and love and harmony to the world-children of all ages, adults and teenagers.  Michael Jackson

# 38
# 39
# 40
  • BG
  • Мнения: 2 458

Вале, точно снощи изпитах непреодолима нужда да си пусна пак това видео! 
Сложих си слушалките, звукът - на макс и бях само очи и уши!
Екзалтираната публика и единственият - грациозен, фин, обаятелен........ Heart Eyes

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 331

Вале, точно снощи изпитах непреодолима нужда да си пусна пак това видео!  
Сложих си слушалките, звукът - на макс и бях само очи и уши!
Екзалтираната публика и единственият - грациозен, фин, обаятелен........ Heart Eyes



Бенисима   Hug    bouquet
Вече цял ден  днес търся в компютъра си линк, който все си мисля че съм запазила, на качено в ю туб клипче, заснето от фенка в публиката и не си го намирам.... Майкъл се вижда, естествено,  отдалеч, но пък е запечатило със звук и картина цялата любов и възхищение на феновете.... непрекъснато от хиляди хора, скандирайки един през друг, се чува Майкъл.. Майкъл.. Майкъл.. Невероятна атмосфера.. невероятна любов!
Ако разбираемо описах клипчето и някой го има, моля качете го Praynig Praynig  




“When you know it’s right, sometimes you feel like something’s coming, a gestation, almost like a pregnancy or something. You get emotional, and you start to feel something gestating and [then] magic, there it is! It’s an explosion of something that’s so beautiful; you go, wow! There it is. That’s how it works through you. It’s a beautiful thing. It’s a universe of where you can go with those twelve notes…”
 


"Human knowledge consists not only of libraries of parchment and ink - it is also comprised of the volumes of knowledge that are written on the human heart, chiselled on the human soul, and engraved on the human psyche."


# 43
  • София
  • Мнения: 331

Miss Aileen:
Travels with Michael Jackson

http://www.travelswithmichaeljackson.com/1/post/2012/05/dinner.html

If there's one thing that I miss about Mr. Jackson, it was his kindness that made a huge impact in my life. This man has only shown me love and respect. He was a beautiful soul.  No amount of false accusations and malicious lies could stop me from adoring the King of Pop.

# 44
  • София
  • Мнения: 331






"California lost her love for me
Seems the odds are all against me now
Seems she’s trying to convict me now
seems her … turned against me now

if I sail to Acapulco or Cancoon Mexico
Then the odds are all against me,
but god knows that I’m innocent"

If I sail to Acapulco or Cancun Mexico
There the law is waiting for me
and God knows that I'm innocent

If they won't take me in Cairo then Lord where will I go
I’ll die a man without a country
and only God knew I was innocent now

Sometimes I feel just like a fugitive, I'm running for my life.
and deep inside I ask the question why.
But I'm not running at all, I'm just healing a lonely wounded heart.
The truth becomes the lie.

I wish I could fly away... "

Общи условия

Активация на акаунт