Ппредпечъчна, предпразнична! Да живее архива!

  • 5 012
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 Няма нищо лошо двама човека да изживяват заедно сексуалността си по начин , който харесва и на двамата. Хората сами поставят граници на желанията си , като се ръководят от предубежденията , слуховете и граничещите със суеверие обществени нагласи.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не мога да пропусна такава тема от следене Sunglasses

# 17
# 18
  • Мнения: 322
+1, както се казва  Mr. Green  Laughing

# 19
  • Мнения: 329
Добре де, как е възможно такава тема да е така безхаберно занемарена. Подобни теми трябва да са... активно стимулирани.  Joy Запис.

# 20
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
А как да се справя с проблема, че имам маникюр? Как аджеба да бръкна в задника му с него? Нали ще го одраскам.

А маникюра си за единия експеримент няма да изрежа  Naughty

# 21
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Много постно....

# 22
  • Мнения: 1 175
Повръща ми се само като си представя нещо да завра в лайняната дупка, особено пък мой собствен пръст  Sick  Съгласна съм с Ери - задникът за мен е изход, не вход, и като се има предвид какво изхожда от него, колкото и да го миеш, фактът остава че това е гъз. Няма сила която да ме убеди нито да бъркам, нито да ми бъркат  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 945
Sarcasm™, личи си, че те е развълнувала темата - много "п" -та си сложила в заглавието Mr. Green
Аз съм учудена кой е пуснал темата и че такава тема се е задържала newsm78Все си мислех, че разните там падуани, модератори и други служители ходят да разчистват такива теми, а не да са автори Wink

Наистина е интересно след няколко години как ще се развие темата Sunglasses

# 24
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Запис, така да се каже... Mr. Green

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
я какви весели времена са били ...

# 26
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Добре де, а някой няма ли да ни запознае с технологията?  hahaha

# 27
  • Мнения: 329
Аз съм учудена кой е пуснал темата и че такава тема се е задържала newsm78Все си мислех, че разните там падуани, модератори и други служители ходят да разчистват такива теми, а не да са автори Wink

Традициите не са това, което бяха. Laughing

Наистина е интересно след няколко години как ще се развие темата Sunglasses

Темата, подозирам,  ще се развие доста добре  hahaha но аз предлагам на авторката в името на благоденствието на темата да я прекръсти с култовото и експресивно заглавие "Анални тайни - презареждане". Joy

# 28
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 879
Аз съм учудена кой е пуснал темата и че такава тема се е задържала newsm78Все си мислех, че разните там падуани, модератори и други служители ходят да разчистват такива теми, а не да са автори Wink

Защо? Всички модератори и падуани са започнали във форума като обикновени потребители. Нали не мислите, че те са станали такива веднага след регистрацията си?

# 29
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Темата, подозирам,  ще се развие доста добре  hahaha но аз предлагам на авторката в името на благоденствието на темата да я прекръсти с култовото и експресивно заглавие "Анални тайни - презареждане". Joy

Остави тая работа, че ще притесня ССФ още повече.

Кажете, кажете - каква е технологията за приятно преживяване?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт