Искам да предупредя тези, които използват куриерски услуги, за  тази фирма!

Наложи ми се да поръчам нещо по Интернет и продавачът е възложил доставката на тях. Въпреки заявеното време за доставка в моята поръчка - от 14:00 до 18:00 часа, днес сутринта, преди 9:00 часа, получих SMS от Speedy, че пратката ще бъде доставена до 12:30 ч. След като се свързах с тях и им обясних, че съм задала друг час на доставка, ме увериха, че доставката ще бъде след 14:00 часа. Въпреки това час по-късно, към 10:15 ч., получих  SMS, че не са успели да ми доставят пратката на посочения от мен адрес! Свързах се още веднъж и ме увериха, че ще получа пратката до 18:00 ч. В 17:53 ч. се свързах за пореден път с техния оператор и за пореден път ме увериха, че ще получа пратката до 10 минути. Но този час отмина, работният ден приключи и аз все още не съм получила доставката! Вместо това, когато проследих пратката си, видях, че статусът й е "връщане в офис"! За втори път получавам пратка със Speedy и за втори път имам проблеми с часовете на доставка!

Пожелавам повече успех на вас!

Редактирам се: Получих пратката в 18:40 ч., макар и след края на работното време. Все пак похабих доста нерви и ви пожелавам да нямате подобни проблеми!

Последна редакция: вт, 22 май 2012, 20:08 от Lss*