Филми по романите на Джейн Остин и други с подобна тематика - тема 5

  • 68 217
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 219
В момента съм на работа, но утре вечерта вероятно ще е готова. Има достатъчно за писане.
Непозната, като гледаш не изпускай Спууксовете. Мноооо са яки!

# 676
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Като се загледах това било МИ-5 или така наречените Фантоми.Сякаш съм гледала малко от него по някоя от бг тв-тата,но недостатъчно за да отбележа участието на Рик.

# 677
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 879
Като се загледах това било МИ-5 или така наречените Фантоми.Сякаш съм гледала малко от него по някоя от бг тв-тата,но недостатъчно за да отбележа участието на Рик.

Ми ако си гледала първите сезони, няма как да го забележиш там, той се появява чак в 7ми Wink

# 678
  • Мнения: 964
По канал 1 ги даваха последните сезони(без 10-и)

Не помня дали сме обсъждали сериала Mildred Pierce.За съжаление го няма по нашите тракери(аз не го намирам),но са започнали да правят бг субтитри.Има и тема във форума на DMCA-removal-from-Google,ако някой се интересува за подробности.

Последна редакция: вт, 17 юли 2012, 19:32 от dt

# 679
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Спууксовете определео си заслужат отделеното време,  оставила съм си последните 5 епизода за десерт и пълна Ричардова наслада  Heart Eyes
Гея знае, Гея е виновна да си носи последствията  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 18 589
Днес давам 3-ти шанс на " Съпруги и дъщери".Пусках 1 епизод до сега и все го спирах по средата. Не знам, настроение ли съм нямала, какво, но все не го доглеждах, пък нещо ми подсказва, че ще е хубав Simple Smile Hug

# 681
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 879
Хех, Красе, виноват Mr. Green

# 682
  • Мнения: 18 589
Явно е днес няма да е.Не може да ми се изтегли. Поради неясна за мен причина  Mr. Green

# 683
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Хех, Красе, виноват Mr. Green
Изгледах Sparkhouse, водят го като съвременна версия на Брулени хълмове. Свалих го от изохънт, Ричард е като мириносана овца в него. Лично на мен ми хареса, 3 серии е само
Sparkhouse

# 684
  • Мнения: 964
Е,само в началото.Нали го фризираха за сватбата Laughing

# 685
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мда, после стана пълно eye-candy  Blush

# 686
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 879
Аз от там не мога да дърпам Sad

# 687
  • Мнения: 964
Аз го гледах в youtube.

# 688
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 879

Мерси, ще погледна Hug

# 689
  • Варна
  • Мнения: 2 942

На мен ми беше адски трудно да ги разбера какво си говорят. Този рилийз, който изтеглих си беше с вградени английски субтитри. Докато чаках да се свали 3 серия се пробвах в ютюб, обаче пълна драма, хващах по някоя дума само  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт