Опасност от забременяване по време на цикъл?

  • 1 085
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте в петък сутринта с моя приятел правихме секс с презерватив, но накрая се оказа че презерватива е скъсан и всичко е в мен. В цикъл съм от четвъртак и въпроса ми е дали ако съм забременяла ще спре да ми тече кръв? Кажете ми за да знам дали да пия хапче защото утре е последния срок.

# 1
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте в петък сутринта с моя приятел правихме секс с презерватив, но накрая се оказа че презерватива е скъсан и всичко е в мен. В цикъл съм от четвъртак и въпроса ми е дали ако съм забременяла ще спре да ми тече кръв? Кажете ми за да знам дали да пия хапче защото утре е последния срок.
Вероятност винаги има макар и минимална.Ако си забременяла няма как при този цикъл да ти спре.Но почне ли да не ти идва в следващ месец явно е станала белята.Пак ти казвам вероятността за забременяване в този период е малка.Ако се притесняваш да не забременееш е било необходимо да отидеш в аптеката и да си вземеш Ескапел - цена около 35 лв - приема се до 72 часа след полов акт,като той е повече ефективен толкова колкото по-рано се приеме.
Ами то вероятно срока дали да пиеш хапче или не е минал - но не бива да се пият често подобни медикаменти и да се прекалява с тях.Не знам какво си решила и дано си избрала правилното решение.

Общи условия

Активация на акаунт