Женска консултация за мамите от СТАРА ЗАГОРА

  • 1 969
  • 13
  •   1
Отговори
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Може би има такава тема,но не я намирам,къде мога да да се запиша на женска консултация,споделете за доктор от който сте доволни,макар,че май са много малко добрите работещи със здравната каса.

# 1
  • Мнения: 7 987
Ето една тема:. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123942.15
Аз ходя при двама: по ЗК и на частно. И аз не можах да намеря достатъчно добър с добра техника, който да води ЖК.

# 2
  • на земята
  • Мнения: 4 094
 celika и аз ходя на частно,но трябвало и по здравната каса,сега търся някой но не съм намерила,ти при кой ходиш по ЗК.

# 3
  • Мнения: 7 987
При Кадирева ходя. Доволна съм от нея.

# 4
  • Мнения: 0
И аз съм при Кадирева момичета, доволни ще сте ! Споделете при кой ще раждате, аз въобще нямам идея ?

# 5
  • Мнения: 7 987
Аз мисля да раждам при Бузалов.

# 6
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Бузалов в ИВАН РИЛСКИ...)))

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 136
Аз лично се следя при д-р Тодоров, а ще раждам при д- р Бузалов съвсем скоро.По здравна каса бих препоръчала д-р Ангелова в бившата стоматология.Техниката й е същата като на Бузалов, много учтива и човечна.А дали е добра не съм компетентна да преценя, но е факт, че това което ми е казвала, предписвала или измервала винаги е било потвърдено от Тодоров или Бузалов.В никакъв случай не препоръчвам да се следиш по здравна каса в бившата втора поликлиника - няма значение при кого и тримата са  ooooh!

# 8
  • на земята
  • Мнения: 4 094
VeLin4eto,при нея мисля да се запиша ,то беше АГ център LIVE,нали там?Само направление от личната лекарка ли трябва да нося,и да се обадя по телефона там да запиша час и да кажа за ЖК,нали така?Не съм наясно много..)))

# 9
  • Мнения: 7 987
Да, вземи си направление и си запиши час!

# 10
  • Мнения: 403
Аз ходя на ЖК при д-р Кирчева. Доволна съм от нея добре ми следи бременността и когато ме информира набляга на това, че бебето е добре. Като под "набляга" имам предвид, че гледа подробно всяка част на бебето и ме информира. Не е особено подробна с информацията за размера на бебчо, но това не е от кой знае какво значение. Нямам база за сравнение за техника и прочие, но смятам, че й е добра тъй като всичко се вижда ясно, сигурно има и по добри техники, но и нейната не е зле Simple Smile
Ще раждам в държавното АГ с позната и уоговорена акушерка, лекар не съм си търсила няма и да си търся. Първото ми раждане беше пак там с помоща на акушерка, която беше невероятен специалист и благодарение на нея раждането ми протече лесно /до колкото може да се каже  Laughing/.

# 11
  • Мнения: 26
Привет, момичета. Аз съм по ЗК при Енчева, но искам да отида няколко пъти и при Тодоров.
VeLin4eto можеш ли да дадеш инфо за работното му време, телефони за контакти... Благодаря!

# 12
  • Мнения: 7 987
Вторник 15.00 - 19.00ч.
Сряда 15.00 - 19.00ч.
Петък 15.00 - 19.00ч.
Събота 9.00 - 13.00ч.

042/645579 и 0888937548

# 13
  • Мнения: 7
Може ли мнение за Бинка Караджова за следене на бременност, някой ако има наблюдение

Общи условия

Активация на акаунт