към мъжете:обичате ли анално стимулиране?

  • 48 322
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 742
аз обичам е не всеки път и верно е кеф дет се вика "в г.зъ е"
пробвайте мъже без де се боите че сте леви - левите харесват мъжете а не задниците им!

# 46
Ох мале как ме кефите с тези теми, луд фен съм ви просто... Heart Eyes

# 47
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не съм питала и не знам харесва ли му или не, защото и да му харесва, аз не бих му доставила това удоволствие. Ако иска, да го търси при някоя друга.
Може би съм задръстена, обаче самата идея с бъркането ми е повече от гнусна. Sick

# 48
  • Мнения: X
Бившият ми мъж обичаше. Ама почти до края не си призна. Накрая бяхме пред развод когато явно не му дремеше и си каза.  Laughing
Уфф, пък и нещо не разбирам какво му е разкрепостеното на това. Щом е кеф, значи всичко е ОК.

# 49
  • Мнения: 3 268
ОБИЧАТ!

# 50
  • Мнения: 7 914
Сега я виждам тая тема.

Като се изкъпе мъжо ще го питам ...

Мъжът ти още ли се къпе? newsm78 newsm62


# 51
  • Мнения: 292
Харесва им разбира се! Wink
Аз пък се кефя на някои от отговорите - коолко сме целомъдрени само ...  Joy

# 52
Не знам дали ще му хареса?

# 53
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Харесва му, но не точно бъркане, а просто докосване и лек натиск! Peace

# 54
  • Мнения: 4 733
Със сигурност в тази тема отговорите ще са предимно от мами, но ще се включа и  аз. Всичко в секса което доставя удоволствие на двамата (или повече) партньори, което не вреди на нито един от тях- Е ПОЗВОЛЕНО. Дори и това да е "пръстче отзад". newsm53
Присъединявам се към мнението на колегата-форумец. Моя беден сексуален опит обаче сочи,
че голяма част от мъжете се превръщат в човека ластик огъвайки се във всевъзможни пози усещайки,че пръст или език наближават изодзад ....смяла съм се много на такива...ама им влизам в положение на душиците...как нещо ще им похлопа на вратата на задния двор,вземат да позволят пък им хареса и отидеееееее Simple Smile)

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 16:40 от Kasidy

# 55
# 56
  • Мнения: 4 733
Смешно ти е ама сигурно са ме взимали за някаква маниачка на мъжки анали...Аз да им е хубаво, а пък те...

# 57
  • Мнения: 7 474
На мен ми е смешно, ама на господата явно не им е било Mr. Green   Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 4 733
На мен ми е смешно, ама на господата явно не им е било Mr. Green   Joy Joy Joy
Абе излъгах един-двама ама сега като ме видят и притичват плашливо на отсрещния тротоар Mr. Green

# 59
  • Мнения: 5 299
Не съм питала и не знам харесва ли му или не, защото и да му харесва, аз не бих му доставила това удоволствие. Ако иска, да го търси при някоя друга.
Може би съм задръстена, обаче самата идея с бъркането ми е повече от гнусна. Sick
Е, то не става въпрос да му ръчкаш в задника. Ама то като няма човек въображение(и опит), така се получава Tired

Общи условия

Активация на акаунт