Къде в Пловдив??? - 33

  • 65 454
  • 765
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
9199 май возят най-евтино в момента, иначе 6191 по начало си бяха по-евтини

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Малка хладилна,мека чанта-8 лв в ЮСК
Одеяло за пикник-9 лв ЮСК
Парео 110 на 180 -10 лв Карфур-материята е много приятна,но са само шарени.От по-малките има и едноцветни
Плажна чанта-голяма,подплатена,с малък джоб за дребни принадлежности-9 лв Карфур
Джапанки тип прашка-меки,леки,удобни-3.99 ЮСК.Има и в Карфур,но са по-скъпи и отгоре лентите се забиват в кожата направо

Някой назад питаше

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 15:13 от ♥Elfita♥

# 707
# 708
  • Мнения: 5
Момичета, помагайте една приятелка ,която не от Пловдив ме помоли да и намеря китайска жаба с паричка в устата сувенир само ,че не се сещам къде продават ,идеи?

# 709
  • Мнения: 116
Момичета, помагайте една приятелка ,която не от Пловдив ме помоли да и намеря китайска жаба с паричка в устата сувенир само ,че не се сещам къде продават ,идеи?
Във всеки магазин за сувенири,почти навсякъде ги има.Вече зависи от предпочитания цвят-най разпространени са златните.

# 710
  • Мнения: 5
Ами ако можете да ме подсетите за някой на центъра

# 711
  • Мнения: 116
Ами ако можете да ме подсетите за някой на центъра
Магията на подаръците на Антим 1 (малко преди 101 балона).

# 712
  • на майната си
  • Мнения: 425
Момичета, помагайте Simple Smile.
Реших да си направя пердета от КЕНАР, поне така си мисля, че се казва плата, който ми харесва. Въпроса ми е, тъй като нищо не разбирам от платове, къде мога да намеря разнообразие от десени и добри цени Simple Smile и евентуално шивачка да ми препоръчате. Ако е в района на Братската могила още по-добре. Благодаря.

# 713
  • Мнения: 5
Мидичка, благодаря Simple Smile

# 714
  • Мнения: 272
Момичета търся ламиниран паркет на промоция? Ако някой е срещал... Wink

# 715
  • Мнения: 733
Момичета, откъде да купя мъничка джиджана, фантифлюшена, принцесена и пр. и пр. рокличка за мъничка двумесечна беборана?  Grinning

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Здравейте! Трябва да правим ортопедични обувки за малката (срещу плоскостъпие), в средата на юли трябва да взема протокол и да го нося в ортопедична работилница на Пещерско шосе. Не съм сигурна обаче, до колко мога да се доверя на тази работилница, склонна съм и да си платя обувките, но да са наистина добри. Моля някой, ако има впечатления, да сподели   bouquet

# 717
  • Мнения: 1
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали стъклар, който извършва поправки по домовете?(По възможност в Кичук Париж) Благодаря ви!! Приятен ден на всички! Simple Smile

# 718
  • Мнения: 6 206
Здравейте! Трябва да правим ортопедични обувки за малката (срещу плоскостъпие), в средата на юли трябва да взема протокол и да го нося в ортопедична работилница на Пещерско шосе. Не съм сигурна обаче, до колко мога да се доверя на тази работилница, склонна съм и да си платя обувките, но да са наистина добри. Моля някой, ако има впечатления, да сподели   bouquet

на мен винаги са ми препоръчвали тази работилница в остромила, но дали е наистина най-добра, не мога да кажа със сигурност

стъклар в кичук париж винаги съм ползвала момчетата срещу механото и никога не съм имала рекламации за срокове и цени

# 719
  • Мнения: 2 382
Здравейте! Трябва да правим ортопедични обувки за малката (срещу плоскостъпие), в средата на юли трябва да взема протокол и да го нося в ортопедична работилница на Пещерско шосе. Не съм сигурна обаче, до колко мога да се доверя на тази работилница, склонна съм и да си платя обувките, но да са наистина добри. Моля някой, ако има впечатления, да сподели   bouquet

Аз съм много доволна от работилницата срещу детската кухня на Богомил - Весар, Васер или нещо подобно се казваше.
Само за първите обувки избрах много твърда кожа и не се получиха добре, но след това винаги се съветвам за кой модел каква кожа е подходяща и стават много удобни. Има много голям избор на кожи, моделите са съвсем прилични, особено пролетно- есенните са направо симпатични. По нищо не личи, че са ортопедични обувки.

Общи условия

Активация на акаунт