Къде в Пловдив??? - 33

  • 65 422
  • 765
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета, трябва ми телевизионен техник.

# 721
  • Мнения: 1 059
Имам номера на един телевизионен техник-0885/251744-Веско, но сме ползвали
услугите му преди 2 години, сервизът му тогава беше на Кап. Райчо, срещу Маркет
центъра.

# 722
  • Мнения: 28
Знаете ли къде продават рамки (ако има) за "А4" формат?

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета, помагайте Simple Smile.
Реших да си направя пердета от КЕНАР, поне така си мисля, че се казва плата, който ми харесва. Въпроса ми е, тъй като нищо не разбирам от платове, къде мога да намеря разнообразие от десени и добри цени Simple Smile и евентуално шивачка да ми препоръчате. Ако е в района на Братската могила още по-добре. Благодаря.
Днес видях един магазин на ул. "Железарска", от джумаята към бул. "България" като вървиш се пада след писоарите. Има много платове, имаше и кенар, повече едноцветен, но имаше и някои шарени топове.

# 724
  • на майната си
  • Мнения: 425
eli_diva, благодаря. Ще проверя тези дни.

# 725
  • Мнения: 292
Знаете ли къде продават рамки (ако има) за "А4" формат?
В Джъмбо има много различни размери, както и в Карфур, Практикер.. Със сигурност има от този вид, защото аз имам такива вкъщи:

# 726
  • Мнения: 272
Момичета, имам следния въпрос. Харесали сме си матрка Каспия полифлекс на матраци Нани, но къде можем да го изпробваме на живо?

# 727
  • Мнения: 542
в Мебелна къща и в Полиграфия

# 728
  • Мнения: 4 306
Заинтригувахте ме с тези ортопедични обувки. На нас ортопедът ни каза само супинаторни подложки. Каквито и обувки да вземем /винаги избирам висок форт, затворена пета/, ги скашкват и усукват навътре.
За стелките ни пратиха в Ортотех на Понеделник пазара, поликниката. Стрували около 30 лв. Но за лятото си мисля, че няма много смисъл да ги мъча.

# 729
  • Мнения: 272
в Мебелна къща и в Полиграфия

Hug

# 730
  • Мнения: 6 206
Заинтригувахте ме с тези ортопедични обувки. На нас ортопедът ни каза само супинаторни подложки. Каквито и обувки да вземем /винаги избирам висок форт, затворена пета/, ги скашкват и усукват навътре.
За стелките ни пратиха в Ортотех на Понеделник пазара, поликниката. Стрували около 30 лв. Но за лятото си мисля, че няма много смисъл да ги мъча.

е, зависи колко голям ви е проблема
на моето дете е много голям примерно и имам изписани обувки, но така и не съм правила

# 731
  • Мнения: 28
Знаете ли къде продават рамки (ако има) за "А4" формат?
В Джъмбо има много различни размери, както и в Карфур, Практикер.. Със сигурност има от този вид, защото аз имам такива вкъщи:



Благодаря ти много! А самият лист А4 върху какво да го сложа, че иначе ще се прегъва?

# 732
  • Мнения: 6 206
точно този тип рамка няма как да се прегъне и вестник да сложиш, защото е с малък отвор
другите които са с дървена/пластмасова рамка си имат или картон или паспарту включено в цената

# 733
  • Мнения: 28
точно този тип рамка няма как да се прегъне и вестник да сложиш, защото е с малък отвор
другите които са с дървена/пластмасова рамка си имат или картон или паспарту включено в цената


Да, по-скоро и аз мислех за дървена или пластмасова. Имам рисунка в А4 формат, която искам да подаря и именно за нея ще ми трябва рамка.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
....
Благодаря ти много! А самият лист А4 върху какво да го сложа, че иначе ще се прегъва?
[/quote]
Днес в Юск видях доста видове рамки-намалени.

Общи условия

Активация на акаунт