Седем часа разлика сезон 2: Голямата игра продължава... - тема 13

  • 53 296
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 545
Най-детайлно се виждат нещата на стоп-кадър. Peace

Таня наритва Милото, а в гръб се вижда адвокатът на Милото - Симеон (ушите го издават hahaha). По всичко личи, че имат приятелско-делови разговор - Милото се опитва да се шегува нещо, а Таня го дава сериозна... А може би в този момент се опитват да решат проблемите в НЙ с Распутин и Избата  newsm78 По всичко изглежда, че в този момент са тандем - просто нещо ги е принудило да се съюзят отново...

А според вас коя е жената с дългата тъмна коса, с която Милото разговаря така сериозно? Нина? Кети? Мая? Не се сещам друга да отговаря на тоя профил newsm78

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 01:01 от simpatikonia

# 706
  • Мнения: 61
Най- вероятно сте прави, че е Милото. И аз се съмнявам Таня да се появи на уговорена
среща с Коцев с къса пола, освен ако срещата не е предварително уговорена. Приемам
възможността това да е Милото. Те трябва да действат в екип.

# 707
  • Мнения: 3 064
http://prikachi.com/images/525/5225525y.jpg ето с милото от рекламата само това можах да хвана Simple Smile

# 708
  • Мнения: 86
Успях да запиша анонсите с Ваня Цветкова и Калин Сърменов

Ваня Цветкова - трети сезон.avi:
http://dox.bg/files/dw?a=2800be7ad5

Калин Сърменов-трети сезон.avi:
http://dox.bg/files/dw?a=1966809e2e

btv.bg.bTV - Кой ще спечели войната - анонс 1.mp4:
http://dox.bg/files/dw?a=19e7834d15

btv.bg.bTV - Седем часа разлика се завръща-анонс 2.mp4:
http://dox.bg/files/dw?a=e246a741d7

# 709
  • Мнения: 3 415
а в гръб се вижда адвокатът на Милото - Симеон (ушите го издават hahaha)
Не е ли Пол (в кантората му в Ню Йорк) ?  Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: 931
На стоп кадър за мен съвсем ясно се вижда, че Таня наритва Милото, а следящият случващото се е Симеон. Че Таня е в "преговори" с Милото, включвайки в акция късата пола, е без съмнение. По-интересен е въпросът защо сцената е представена през очите на Симеон, който принципно не би трябвало да се интересува, поне не в такива подробности от техните отношения. newsm78 Тук ми се струва, че ще е намесен Гончев - знаем, че Симеон е свързан  с него. Все още обаче нямам ясни предположения каква точно може да е връзката му.

Таня е направила поглед който много ми напомня на онзи поглед, който беше направила в прокуратурата като го питаше " Питаш ме като Прокурор или като мъж, мъж който ревнува...
Това ме подсеща, че винаги съм се чудила на това защо Иванов ревнува Таня от Милото?  Rolling Eyes
За мен това е най-неоправданата ревност...
Това винаги и аз съм се чудила. Дори и Милото да показва някакви чувства към Таня, то не виждам къде Таня е дала повод на Иванов да ревнува от Милото, поне не в чистия смисъл на ревност. По-скоро мога да разбера поведението му като ревност от това, че Таня не желае да му се довери напълно и да скъса връзките и живота си с Милото, тоест с тъмната страна. Ревност би могло да има на някаква идеологическа основа, да го кажем така. Иначе не виждам кога и по какъв начин Таня е дала на Иванов повод да ревнува, че предпочита Милото като мъж пред него.

А според вас коя е жената с дългата тъмна коса, с която Милото разговаря така сериозно? Нина? Кети? Мая? Не се сещам друга да отговаря на тоя профил newsm78
Може и да е Таня - има някакъв отблясък, под който може и да е руса коса. Въпреки че самото му изражение не е подходящо за разговор с Таня. Насреща трябва да е някоя, която му се връзва - най-логично да е Кети, или Мая. Или пък... Оля? От кога чакаме завръщането й?

Като се замисля, може пък и едно от писанията по жълтите страници, да се окаже вярно. Там твърдях, че срещу Таня ще има опит за покушение (сцената с Христов?), който ще сближи Таня и Иванов и чувствата им ще се разгорят наново (това няма защо да го пояснявам Simple Smile ), но за кратко, защото ще се намеси Гончев (Симеон като лице, свързано с Гончев, присъства много активно в трейлърите). А и щом ни дават толкова идилични картини на Таня и Иванов в трейлърите, то със сигурност няма да се наслаждават дълго на тази идилия...

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 23:13 от Lulu25

# 711
  • Мнения: 2 545
а в гръб се вижда адвокатът на Милото - Симеон (ушите го издават hahaha)
Не е ли Пол (в кантората му в Ню Йорк) ?  Rolling Eyes

caprice, сцените се сменят много бързо и трудно може да се схване ситуацията или реда, в който се случват събитията.


След като обстойно разгледах и двете промота - главно на стоп-кадър, предполагам следния  развой на събитията:

- Таня едва ли ще бъде задържана за повече от 24 часа. Свидетелските й показания със сигурност ще дадат достатъчно материал на Иванов да продължи нареждането на пъзела, а също така сериозно ще го разколебаят по отношение на вината й. Таня е умна и знае какво и как да му каже съвсем служебно, за да постигне желания ефект. Тя е наясно с всички съдебни процедури, а също така познава добре слабите места на следствието и прокуратурата. Сто на сто се е възползвала, за да си отърве кожата, и никой не може да я упрекне за това. Излизането й от Съдебната палата вероятно е свързано с гледането на мярката й и не означава, че е било образувано някакво дело срещу нея. Най-вероятно е освободена под гаранция или й е наложено някакво административно наказание.

-Задържането и свобождаването й при всички случаи са притеснили силно Милото, който и без това се чувства застрашен от нея. Виждаме го да поглежда с гняв назад  Laughing, което не е задължително да е част от същата сцена. Той е сериозно разколебан между Таня и Коцев. Виждаме, че носи подарените му от Коцев обувки, но в един момент започва да се замисля върху смисъла на този подарък.

- Симеон е адвокат на Милото и негов доверен човек. Нормално е да присъства на деловите му разговори, а този с Таня е точно такъв. Мисля си, че двамата се съюзяват или срещу Коцев или срещу Распутин. Във всеки случай все има какво да ги събере заедно... Ще разберем и с какво Симеон си е навлича гнева на Милото... Мисля, че и само връзката му с Гончев е достатъчна причина Милото да избухне така неконтролируемо. Виждаме още Милото да разговаря с две жени - едната може да е Нина, Мая или Кети (определено събеседничката му е с дълга тъмна коса), а в другата сцена говори с Таня - гръб е, но е ясно личи, че е точно тя.

-Иванов със сигурност ще продължи разследването за татуировките с материала, който Роки и Явор ще му осигурят. Сцената между Таня и Мая показва, че двете отново се връщат към ужаса от преживяното при нападението. Може би това е ключовият момент, в който Таня отново се обръща за помощ към Иванов... А може би тя го е повикала в дома си.

- Колкото до трите кадъра с Коцев, те са от НЙ, от кантората на Пол. Ще бъде интересно да видим какъв е характерът на отношенията му с Пол (в миналото и сега), както и на тези със секретарката му. Няма да се изнанадам, ако се окаже, че тя е доверен човек на Коцев там от години. Лично на мен ми е трудно да повярвам, че Коцев толкова бързо успява да влезе под кожата й... Повече съм склонна да приема, че тя е увлечена от Пол и това я прави лоялна към него, отколкото да е някаква на Коцев... Разбира се възможно е да допуснем и второто - защо не, все пак в сериала Коцев минава за красив и много елегантен мъж. А и колко й трябва да една жена да й завъртиш главата - малко галантност, малко настойчивост и мъжко нахалство... Коцев е успял да свали Светлето, защо да не успее и с асистентката на Пол? Wink

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 22:52 от simpatikonia

# 712
  • Мнения: 931
Свидетелските й показания със сигурност ще дадат достатъчно материал на Иванов да продължи нареждането на пъзела, а също така сериозно ще го разколебаят по отношение на вината й.
Нямам търпение да гледам сцената, в която Иванов разпитва Таня, служебно  Laughing А тя пък му разказва какво се е случило, служебно Simple Smile Искрено се надявам да не ни спестят това удоволствие Laughing

За жената, с която Милото говори, на сто и петдесето гледане пък ми се струва, че е Нина. Поне по прическа най-много прилича на нея.

Сетих се, някой да е срещал нещо по въпроса дали ще пускат сериите предварително по войо? Май, май не се оказа най-печелившият им ход, не съм чула нищо по въпроса да смятат да продължат идеята с предварителното гледане.

# 713
  • Мнения: 4 529
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА !

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 00:07 от daniela.qnkova

# 714
  • Мнения: 2 545
Сетих се, някой да е срещал нещо по въпроса дали ще пускат сериите предварително по войо? Май, май не се оказа най-печелившият им ход, не съм чула нищо по въпроса да смятат да продължат идеята с предварителното гледане.

Предпочитам да не мисля за Войо.
Разбирам замисъла, с който е създаден, но не го приемам... За мен той е поредното доказателство, че живеем в консуматорско общество, където традициите постепенно отмират. Та как иначе - Войо ни развали удоволствието от общото гледане на епизодите и на коментирането след това.

Образно казано Войо наруши традицията на задушевния неделен обед, който събира цялото семейство, като го замени с индивидуално хапване на крак, при което всеки отваря хладилника когато си иска Joy Joy Joy Това беше малко в стил ЛДС  hahaha
Както искате ме съдете, но аз предпочитам традицията  Hug


Според мен ще пуснат първоначално стартовия епизод само по БТВ и веднага след това ще пуснат втория епизод във  Войо. Оттам насетне схемата е ясна. Нека поне удоволствието от старта да е пълна! Praynig


Късно видях новата тема, но бързо се присъединявам и аз    animal037 

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 00:22 от simpatikonia

Общи условия

Активация на акаунт